Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MalwinaKoss

Dwie kreski po kilku godzinach

Polecane posty

u mnie objawy sprowadziły się do mdłości i zawrotów głowy, testy wykonane 4 każdy z I kreską, na razie walczymy, kupiliśmy żel prefert vaginal i zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. U mnie jest podobnie... zrobiłam 4 testy , na wszystkich jest 2 kreska. Ale nie pojawia się ona od razu A dopiero po paru godzinach... przyjmuje lek duphaston  ponieważ jestem po dwóch poronieniach, miałam problem z owulacja i cyklami .  Dodam też, że w życiu zrobiłam milon testów ponieważ od roku staram się o dziecko i nigdy nawet po paru godzinach nie było widać 2 kreski. Jutro jadę na betę. Mam nadzieję, że wreszcie się udało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2020 o 13:10, Gość1508 napisał:

Cześć dziewczyny. U mnie jest podobnie... zrobiłam 4 testy , na wszystkich jest 2 kreska. Ale nie pojawia się ona od razu A dopiero po paru godzinach... przyjmuje lek duphaston  ponieważ jestem po dwóch poronieniach, miałam problem z owulacja i cyklami .  Dodam też, że w życiu zrobiłam milon testów ponieważ od roku staram się o dziecko i nigdy nawet po paru godzinach nie było widać 2 kreski. Jutro jadę na betę. Mam nadzieję, że wreszcie się udało 🙂

Trzymam kciuki, żeby to było to 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszą ciążę dopiero "wykryłam" u lekarza, ale nie chciałam się w domu nastawiać bo długo się staraliśmy- 6 cykli, sprawdzałam swoje cykle testerem ze śliny ale i tak musiałam poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłam wczoraj 2 testy, oba wyszły negatywne, jednak po kilku godzinach pojawiła się na obu druga kreska. Trochę spanikowałam, mimo że nie powinno się odczytywać testów po kilku h... Było to 10 dni od "rzekomego" zapłodnienia. Dzisiaj zrobiłam test bhcg z krwi i wyszło 0,1, także nie wskazuje to na ciążę. 😉 byłam trochę w szoku, bo przy poprzedniej ciąży miałam identyczną sytuację z domowymi testami i byłam w ciąży, mimo że druga kreska pojawiła się dopiero po kilku godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam  problem, bardzo się stresuje. Co oznacza jak od razu po okresie mam tak jakby śluz płodny, jestem dziś 4 dni po bardzo skapym okresie i mam śluz z nitkami krwi. Z facetem kochałam się 13 grudnia i wcześniej. 19 grudnia miałam skąpą miesiączkę. 13 stycznia poszłam na BETĘ i WYSZŁA <1.10mlU/ml. 18 stycznia dostałam znowu skąpej miesiączki. 23 stycznia robiłam test ciążowy i negatywny, wcześniej też robiłam .  Nie wiem już co myśleć, proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×