Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MalwinaKoss

Dwie kreski po kilku godzinach

Polecane posty

Gość gość
Kiedy miałaś mieć okres? Jaka wyszła beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres mam dostać 19 dopiero a beta wyszła 0,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaś do zapłodnienia mogło dojść 23 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie 0,1 mlU/ml, na usg jeszcze za wcześnie aha i biore lek na tarczyce euthyrox 25 codziennie, bardzo proszę o jakas podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też tak wyszło robiłam test rano i nic a po paru godzinach dwie krechy,zrobie za dwa dni znowu :) Licze na dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza ciąza test dzień po @ druga kreska pojawiał się od razu, dość wyraźna, żadnych wątpliwości ciążą druga ciąża test dzień po druga kreska pojawiła się po paru godzinach , sądziłam że jest za wcześnie, zrobiłam test za dwa dni to samo, niestety 10 dni później wczesne poronienie, gdyby nie beta nie wiedziałabym o tym trzecia ciąża 3 dni po @ popołudniu dwie wyraźne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość91
Mam dokladnie to samo trzy różne testy i trzy razy druga kreska po kilku godz cieniutka fioletowa i widac "gołym" okiem, miesiączkę mam miec dopiero za 4 dni więc czekam... A jak u was się sytuacja rozwinęła dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość91
Mam nadzieje ze to ciąża a nie reakcja chemiczna zachodząca po paru godz na testach... A te 4 dni to wieczność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość91
Właśnie dlatego boje robic sie bety. W ostatnim miesiącu wyszla mi 1.1 wiec tez nie ciąża ale jednak hormon byl wykrywalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta mama Leona
Druga kreska na teście po kilku godzinach jak najbardziej może wskazywać na ciążę. Przy pierwszej ciąży miałam taką sytuację, a teraz właśnie jestem po drugim teście, bo dwa dni wcześniej zrobiłam i niby na początku nie było nic a po 3 godz pojawiła się kreska. Teraz dla pewności zrobiłam kolejny i druga kreska widoczna po 10 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMloda39
W obydwu ciazach druga kreska pojawiła sie po kilku godzinach.może dlatego że kiedy robiłam testy były to bardzo wczesne ciąże 2-3 tydz. W 4 byłam na usg i ledwo bylo cis widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 latka
Hej dziewczyny, watek stary ale ja też jestem w takiej sytuacji zrobiłam kilka testów i wczoraj wykazało po kilku godzinach drugą kreskę i dziś rano kolejny test i druga kreska tez po kilku godzinach. Musze dodać że robiłam również test 4 dni temu i druga kreska też po kilku godzinach jakoś teraz powinnam dostać @ ostatni miałam 25 maja. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey 10 miesięcy temu też miałam to samo pytanie gdy sama starałam się o moją księżniczkę która teraz śpi w łóżeczku:) Niestety mi dość często pokazywała się po paru godz ta druga kreska i to na różnych testach i nigdy nie wskazywała ciąży a jak faktycznie w nią zaszłam to już jeden dzień po terminie miesiączki miałam dwie wyraźne kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh... Ja właśnie jestem ba badaniu poziomu glukozy w 26tc ;). A nie tak dawno robiłam test ciążowy- jedna blada krecha. Wracam z pracy- patrzę i oczom nie wierze: Dwie kreski!!! Wszystko przed terminem miesiączki. Powtarzałam testy przez kilka dni jeszcze po kilka razy dziennie :) Malo tego! Tylko te ekstra czule wskazywaly ciaze po jakimś czasie:) a dzis? A dzis czekam na przyjscie na świat drugiego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Zrobilam wczoraj rano - 3dni przed @, test i wyszedł negatywny. Zerknęłam na niego dzisiaj (wypadł na podłogę przez dziurawy worek jak wyrzucałam śmieci) i były na nim 2 wyraźne krechy :o oczywiście mam pełna świadomość ze nie powinno się zwracać uwagi na testy po 5 minutach ale tutaj sytuacja była przypadkowa. Kupiłam dzisiaj 2 kolejne testy i rano testuje znowu (28 dc) Dodam jeszcze ze 4 miesiące temu byłam już w ciąży, którą niestety poroniłam w 5 tc i rownież (wtedy umyślnie) sprawdziłam ponownie negatywny test po kilku godzinach i był cień cienia drugiej kreski :) w tamtym przypadku była jednak ciąża wiec mam nadzieje ze mąż jutro na śniadanie oprócz jajecznicy dostanie wspaniałe wieści ;D Ktokolwiek i kiedykolwiek to przeczyta, jeśli nic więcej nie napisze będzie to oznaczało ze jednak nie jestem w ciąży :p pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchcinka ja miałam dwa dni temu podobną sytuację...wyrzuciłam test do kosza w łazience i wieczorem jak zmywałam makijaż i wyrzucałam waciki rzuciła mi się w oko blada kreska testowa obok kontrolnej...zamknęłam kosz myśląc że mam przewidzenia bo w końcu to nie możliwe bo od 3 lat bezskutecznie się staramy o bobasa.Dziś po dwuch dniach powtórzyłam test i kreska też jest bladziutka chyba ciut słabsza ale test jest innej firmy. Nie wiem czy warto robić beta hcg bo pewnie spada beta i nic z tego nie będzie...boję się negatywnego wyniku...a do miesiączki jeszcze 3 dni a i dodam że test szybciej zrobiłam bo byłam na monitorowaniu i pęcherzyk pękł i ciałko żółte też było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosc
Hej, spóźnia mi się okres, jakoś w 23dc byłam na becie i miałam <1,2 czyli brak ciąży, po jakims czasie zrobiłam test na którym po paru minutach pokazała się bardzo blada kreseczka, ale niby już po czasie, następnie zrobiłam po dwóch dniach kolejny ten sam test już kreseczka druga pojawiła się trochę bardziej ciemna i wyraźna. Ale też parę minut po czasie, dziś gdy zrobiłam test kreseczka jest prawie tego samego koloru co ta pierwsza, ale również po paru minutach wyszła, czy to może być ciąża? Jutro wybieram się na bete, żeby mieć 100% pewność, ale w sumie zaczęłam się już troszkę cieszyć, jednakże nie wiem czy nie za szybko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc
Hej, spóźnia mi się okres, jakoś w 23dc byłam na becie i miałam <1,2 czyli brak ciąży, po jakims czasie zrobiłam test na którym po paru minutach pokazała się bardzo blada kreseczka, ale niby już po czasie, następnie zrobiłam po dwóch dniach kolejny ten sam test już kreseczka druga pojawiła się trochę bardziej ciemna i wyraźna. Ale też parę minut po czasie, dziś gdy zrobiłam test kreseczka jest prawie tego samego koloru co ta pierwsza, ale również po paru minutach wyszła, czy to może być ciąża? Jutro wybieram się na bete, żeby mieć 100% pewność, ale w sumie zaczęłam się już troszkę cieszyć, jednakże nie wiem czy nie za szybko .. Dodam że od ponad 2tygodni strasznie bolą mnie piersi i mam wrażenie że są większe.. A nigdy nie miałam przed okresem boli takich, ewentualnie dolegliwości pojawiały się w dniu kiedy miesiączkę dostalam. Ale to też nigdy nie ból piersi, a jajników..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm to jest dziwne, bo reakcja zabarwiająca test powinna zajść tylko po przekroczeniu pewnego stężenia beta hcg w moczu (czułość testu). Choć z drugiej strony stężenie mogło być w trakcie robienia testu poniżej jego progu czułości i reakcja zaszła (kreska była, ale bardzo blada i niewidoczna), a po kilku godzinach zaczęła ciemnieć (zauważcie, że te paski zawsze ciemnieją po czasie). Może to wskazywać ciążę, przy testach ze słabą czułością, a przy testach z wysoką czułością może po prostu wskazywać na podwyższony poziom hormonu (pamiętajmy, że beta hcg występuje w naszej krwi i moczu w niskich stężeniach nawet, gdy nie jesteśmy w ciąży). Myślę, że dla kobiety co nie chce dziecka to musi być przerażający widok, bo dopiero co odetchnęła z ulgą, a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc
No ja generalnie bardzo sie bym cieszyła gdybym była w ciąży i mam nadzieję że jestem bo jednak te testy.. Byłam na becie i muszę teraz czeka na wyniki.. A te parę godzin to wieczność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga04
Wiem wątek Stary... Ale dziś mam identyczna sytuacje... Boją się cieszyć...jutro ide na krew.. Test zrobiłam w przed dzień miesiączki.. I po kilku godz jak chciałam go wyrzucić... O druga blada kreska... Piersi i sitku bolą od tygodnia...w nocy budzę się na siusiu... Popołudniami śpię... To była by moja druga ciąża... Trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga04
Więc... Ciąża :) badania krwi dało pozytywny wynik :) Następnie beta hcg zrobiona po 2 dniach wzrosła więcej niż dwukrotnie. ( tak zalecił mi lejarz) Wierzcie w siebie dziewczyny !! Dużo pozytywnego myślenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :) mi się okres spóźnia dopiero 5 dzień zrobiłam już dwa testy negatywne ale też tak samo gdzieś po godzinie druga kreska bardzo blada ... jutro powtórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość17
Mi sie okres spoznia 3 dni. Dzisiaj rano robiłam test okolo 7:30 poczekalam chyba minutę bo sie spieszylam do pracy. O 14:30 bylam juz w domu. Chcialam go wyrzucić i sie zdziwilam 2 wyrazna kreska. Bylabym w 5 tygodniu. Porownalam ze starym z przed kilku lat kiedy poroniłam w trakcie jego robienia bylam w 6 tygodniu i ta kreska jest troche bardziej wyrazna niz ta z dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia P
A ja zrobiłam wczoraj test przed wieczorem 4 dni przed spodziewana @ i nic kompletnie. Dziś rano chciałam go wyrzucić a tam wyraźna druga kreska. Nie wiem co o tym myśleć. Staramy się o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie znaczy. Ja po kilku godzinach miałam dwie kreski, strachu się najadlam co niemiara, a ciąży oczywiście nie było. Wyrzucajcie test po czasie wskazanym przez producenta! Oszczędzajmy swoje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry2017
U mnie historia wyglądała następująco: w 22 dc ( pierwszy cykl z CLO, ) zrobiłam profilaktycznie test ciążowy , po 3 min. jedna kreska- myślę ok, trudno :-( Wieczorem robiłam porządki i oczywiście jeszcze raz zaglądam do testu a tam słaba druga kreseczka. Mając świadomość ,że test po tylu godzinach może już nie być wiarygodny - wyrzuciłam go. Jednak nie dawała mi spokoju jedna myśl- starając się o dziecko kilka lat testów zrobiłam milion ;-) i nigdy nawet na drugi dzień nie pokazywała się druga kreseczka. Powtórzyłam test ( innej firmy) w 24 dc - ta sama historia- kreska druga dopiero po jakimś czasie. Trzeci test za dwa dni- to samo. W 27 dc poszłam na betę i okazało się , że jestem w ciąży :-) Więc na swoim przykładzie stwierdzam, że z tymi testami to różnie bywa, trzeba znać swój organizm :-) Moje cykle były bardzo nieregularne. Długo się starałam, spinałam. W ostatnim cyklu zwyczajnie odpuściłam i nie myślałam o tym i ...udało się. Czasem największą przeszkodą jest nasz umysł/myślenie. Powodzenia Kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mialam niedawno i oczywiscie jestem w ciąży:) a ostatni test nawet po paru godz nic nie pokazal zrob badanie z krwi bedziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a co powiecie na test zrobiony zgodnie instrukcja - jedna kreska. Spakowałam go do pudełka i zapomniałam wyrzucić, 3 dni po znalazłam na dnie torebki, z ciekawości zajrzałam i dwie kreski są. Ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caly topik masz na dokladnie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×