Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sexylaleczka

Jak wrocic do kraju? Kto moze pomoc?

Polecane posty

Gość To forum to beka
Nigdzie nie napisalam, ze nienawidze Polakow. Moi rodzice sa Polakami, przyjaciele sa Polakami, no i ja jestem Polka, wiec dlaczego mam nienawidzic? Tu gdzie mieszkam, sluzaca to normalka, zadne osiagniecie, kazdy z troszke bogatszej rodziny ma sluzaca, glownie pania z bardzo biednej dzielnicy, ktora sprzata w kilku domach dziennie. Niektore sluzace mieszkaja w domu z rodzina, u ktorej pracuja, ale ja bym sie bala, zze by mi np. pokradla, wiec nasza przychodzi codziennie, robi swoje i idzie. Nie, nie namawiem nikogo do wyjazdow za granice. Namawiam jedynie na niegeneralizownie. Ty wrzucasz wszystkich do jednego wora, wszyscy to Araby, bija, gwalca kozy i sluzace. Litosci :o Nie napisalam tez, ze twoj facet cie wykorzystuje, czytaj ze zrozumieniem. Chcialam ci jedynie pokazac, jak bardzo sie mylisz i ze ja mam takie samo zycie jak ty i ze mi sie udalo. Moi rodzice tez u nas byli niejednokrotnie, raz na rok przylatuja, bardzo im sie podobalo. Mojego meza znam kooope lat, jeszcze za mlodu sie poznalismy, wiec nie pojechalam w swiat za chlopem po miesiacu znajomosci. Pojechalam, bo lubie slonce i dobrze mi tu gdzie jestem. Tylko i az tyle. Ciezko to zrozumiec? Nastepnym razem pomysl zanim cos chlapniesz, bo sie strasznie osmieszylas i wykazalas sie sporo niewiedza. Nie mowiac juz o tym, ze obrazilas i mnie i mojego bogu ducha winnego meza, wyzywajac od najgorszych, bez powodu. Dorosnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylaleczka1
Do dulbia Sluchaj osobko....Nie wyklinaj mnie bo ani Ciebie nie sprowokowalam ani mnie nie znasz wiec nie pluj sie na moj temat bo sama mogla bym Cie skomentowac po tym co piszesz ,ale mam na tyle kultury ze chowam w kieszen wszelkie opinie.Chce Ciebie olsnic iz Ormianie byli pierwszymi chszescianami na swiecie i przyjmuja tylko te wiare,ale to malo istotne dla mnie ja np. jestem ateistka maz nie kierowal sie takim postepowaniem przez jakas religie ,zwyczaj czy obyczaj,tylko jest zazdrosny.Przez to wynikaly klotnie.Wyobrazcie sobie zwyklego Polaka ktory jest cholernie zazdrosny.Tyle. Taki on jest ! Nie sprzeciwialam sie zadnym zakazom nakazom jak mu sie nie podobal jakis moj ciuch poprostu nie ubralam itd.proste Wojna wychodzila z czego innego jak on nie moze tego w sobie zwalczyc przegra te bitwe.Bedzie ona ostatnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale k***a i H*j napisała "czystą polszczyzną",kurcze może,to jednak Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×