Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sexylaleczka

Jak wrocic do kraju? Kto moze pomoc?

Polecane posty

Gość w sumie to nie chce mi sie pis
zaczyna mi być szkoda tego twojego Armeńca jak cie czytam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedzam swiat
to co tworzyla ta cala sexylaleczka te bzdury? brakuje jej pokory,nie przekonala mnie jest chamska i przebiegla a te rusycyzmy to zapozyczone z literatury bylam w Kanadzie i tam zachorowalam nie mialam aktualnego paszportu,wiza stracila waznosc nikt mi nie utrudnial powrotu ani w Kanadzie,ani w Polsce w Polsce na lotnisku powiedziano mi bardzo grzecznie"prosze wyrobic nowy paszport" co za bzdury ona plecie,widac ,ze nie lata po swiecie mnie nie nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie pacany
sexylaleczka tu wszytskich nabiera, od paru dni siedzi na necie i bzdury pisze a gdzie ten brutalny ormianin? nie zabrania ci pisac? poza tym jak ktos dobrze zauwazyl jak to mozliwe ze on ci naladowal telefon za 5 zl? odkad tam sie placi zlotowkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde cos wam sie pomieszalo w glowach!! jak ci powiem ze mi ladowal RAZ ,,ching harur dram,, OBCZAISZ ILE TO???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A MAZ PRACUJE W WARSZTACIE BO PRZECIEZ MOWILAM UTRZYMUJE RODZINE GLUPKI!!! NIE WASZA DALEJ SPRAWA!! WYMIANA POGLADOW TO JEDNO ALE TO CO WY WYPISUJECIE O MNIE JEST BESZCZELNE I NIE CHCE SIE WIERZYC W TO CO WYPISUJECIE SAMA JESTEM POLKA I NIEDOWIERZAM JAK NASZEJ NARODOWOSCI OBYWATELE MAJA KROTKIE UMYSLY I WYOBRAZENIE O SWIECIE I INNYCH KOLTURACH!!!! JA JUZ PODZIEKOWALAM WSZYSTKIM TUTAJ.AMBASADA WIEM ZE MI NIE POMOZE PO RAZ KOLEJNY SZUKAM W INNYCH FUNDACJACH U LUDZI KTORZY MAJA JASNE UMYSLY I ZNAJA SIE NA TAKICH PRZYPADKACH.MACIE RACJE TO BYL BLAD ZE TU WYPISUJE A NIE TAM GDZIE POWINNAM POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz duzymi literami
do autorki masz nierowno pod deklem,po prostu psychiczna ty polko za dyche! nie doroslas nam do piet,chamowa miej umiar w tych swoich glupotach nikt z nas nie nabierze sie na te glupawe wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak piszesz
do tych "innych fundacji" :D nie podpisuj sie jako sexylaleczka bo na pewno nikt powaznie cie nie potraktuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirfana
Ahahahaha dobre dobre :) Siedze sobie przy sniadanku, a tu takie popisy na forum :) Sexylaleczka gawari pa ruski? ;) A tak na serio, rowniez nie wierze, ze to Polka. To jakas Ukrainka albo Ruska. Jeszcze pieprzy, ze jej cos po rusku wyskakuje na stronach internetowych... no bo jak sie na Rusii mieszka to i moze tak wyskoczyc wiesz, jakis error czy cos. Dobre provo musze przyznac. A jesli tak bardzo chcesz sie wyrwac do Polski z tej twojej Rusii, to moge ci pomoc.... Na tym forum krazy niejaki Prezes Wertyp. Skontaktuj sie z nim, on jest samotny i szuka dziewczyny. Jesli jestes ladna i dobra w lozku, mysle, ze masz zagwarantowane, ze on ci pomoze przyjechac do naszego pieknego kraju. Wtedy bedziesz mogla kocami handlowac u nas i zarabiac duuuza kapuche :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexylaleczka ty jestes chamska
piszesz ze maz cie poniewiera a sama masz tupet tak do ludzi sie odzywac cos nie halo z tobą,jestes naprawde chamska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loesje
wszystko jedno czy ten nick pzed czy po slubie..swiadczy wystarczajaco o autorce :-) Mieszkam juz ponad dwadziescia lat poza krajem, nie uzywam jezyka polskiego na co dzien a jednak umiem sie wyslowic..hmmm..jak to mozliwe? Te wrzaski z duzej litery i wulgaryzmy najbardziej dyskredytuja autorke. Do tego fatalna pisownia...moze by tak zamiast produkowac sie na kafeterii i marnowac swoj talent napisze czytadlo w stylu grafomanskiej Fifty shades trilogy ? Zarobi niezle pieniadze i przestanie zasmiecac forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelija33
ale jajja hahhaha se robi naprade nie masz co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hoooo
no sexy laseczka, niezle nam wszystkim pojechalas, wyzwalas wszystkich od kurew, nabluznilas a teraz ogon zwinelas? Podaj numer konta i napisz ile potrzebujesz kasy na opuszczenie kraju, to ci wysle. Mimo, ze nabluznilas i masz straszne slownictwo i szczerze, nie estes warta zadnej pomocy, jednak ci pomoge. Pisz ile potrzebujesz, zeby spokojnie stamtad wyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asteriscos
Ej no, ale na Kafeterii wiele osob pisze tak, i jeszcze gorzej. I nikt im nie mowi, ze nie sa Polakami. Nicki tez maja nie tylko dziewne, ale i obrazliwe i zboczone, i takie, ze w zadnej innej moderacji by nie przeszly. Ja dzwonilam, ale bylo po 17, nie udalo mi sie. W poniedzialek jeszcze raz sprobuje, dowiem sie jak to wyglada, trudno mi zgrac taka roznice czasu, ale jestem na serio ciekawa. Jak mi sie wysmieja w twarz, to bede miala nauczke, ale jak nie? No nic pewnie jestem stara i naiwna, a na temat weszla , bo przewijala sie Armenia, moje korzenie. No coz , pewnie nie znam sie na dzisiejszych modach internetowych, trollach i odzywkach. W sumie co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hoooo
Radze ci poczytac caly watek od poczatku, kolezanko, i przesledzic uwaznie wypowiedzi sexi laleczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Asteriscos Milo ze sie tym zainteresowalas kochana ale Pan Andrzej juz nic nie poradzi jedynie po skontaktowaniu sie ze mna moze przyjechac z policja i zloze zeznania to tyle z Jego strony.Jezeli zadzwonisz sama zobaczysz iz to nieciekawa historia ...duzo przeszlam.Nie sadzilam ze ludzie potrafia byc tak potworni,bez serca i nie moga zrozumiec drugiego czlowieka.Tym bardziej nasi Polacy...ehhh no nic ja dalej probuje sie z tad wyrwac i wiem ze mi sie uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuje zadnych od nikogo pieniedzy.nie w tym rzecz.Raczej liczylam na porade zy pomoc w skontaktowaniu sie z instytucjami ktore sie takimi przypadkami zajmuja.Dawno bym sie poddala gdyby nie moj synek...bardzo mi Go szkoda...zostawilam prace z dobrymi zarobkami,siostre ktora usilnie probowala mi pomoc,...nawet dla normalnego jedzenia warto wrocic nie mowiac o przedszkolu ktore mialam miec za darmo :(wszystko schszanilam.Ale sie nie poddam i to naprawie bo synkowi nalezy sie normalne zycie i powrot do jego kraju. Moj Synek jak dorosnie sam zdecyduje czy odwiedzic ojca czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulbia
Powiem tak nie czytalam calego watku bo mi sie nie chce Jaka trzeba byc tepa idiotka zeby wziac slub z ormianinem I pojechac do Armeni zakladac rodzine O matkooooo To juz naprawde zadny Polak Cie nie chcial Tyle sie mowi w telewizji ze zwiazki europejczykow a arabami czy wyznawcami islamu sa praktycznie niemozliwe I w wiekszosci przypadkow koncza sie tragedia ale nie kolejna Polka uwierzyla w milosc z bajki a teraz nie wie co ma zrobic Szanujmy sie dziewczyny I troche mniej naiwmosci blagam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie za ?
zmiana o 360 stopni to ok . bo jest taki jak był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulbia
Tak zmiana 360 stopni ladny zart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To forum to beka
I jak tu sie nie śmiać? Dzięki temu forum dowiedziałam się, ze Armenia to kraj arabski z wyznawcami islamu. :D :D :D Kafeteryjne kretynki, które nie maja pojęcia o żadnym kraju prócz Pl i UK. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulbia
Moze I w Armenii jest wiekszosc chrzescijanow, ale polozenie tego kraju w bezposrednim sasiedztwie turcji, azerbejdzanu czy Iranu, czyni ten kraj silnie narazony na wplywy Islamu :) co wiecej ciekawe czy umiesz rozroznic Ormianina od Pakistanczyka czy Egipcjanina ja nie :) dla mnie jeden pies rasa z ktora pod zadnym pozorem nie mozna sie laczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To forum to beka
No to jak juz kolezanka zajrzala do wikipedii, zeby troszke poczytac o Armenii, jej polozeniu i religii, to moze tak kolezanka jeszcze sie bardziej doedukuje i cos tam doczyta, zanim zablysnie inteligencja, a raczej jej brakiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwroty których ona używa to uk
Zwroty których ona używa to ukraiński , ukraińska jak nic, miałam przyjaciólkę z Odessy , podobnie się wysławiała. Ot laleczka chce sobie załatwić wjazd do kraju. Jak znasz rosyjski to możemy pogadać , zaraz się przekonamy na ile czy rosyjski czy ukraiński jestem biegłym tłumaczem więc mnie nie wkręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulbia
Znasz Wikipedia na pamiec bo ja do niej nie zagladam :) Dla mnie wszystkie kraje afrykanskie czy azjatyckie to jedno wielkie g za przeproszeniem, to sa panstwa III swiata, o calkowicie innej, kulturze I tradycji o roznicach nie do pogodzenia co calkowicie przekresla u mnie mozliwosc zwiazku z osobnikiem z takiego kraju a juz tym bardziej wyjazd do jego kraju rodzinnego. No ale przeciez jak sie zna Wikipedia na pamiec I przeczyta ze tam wszyscy sa chrzescijaninami to juz mozna tam zamieszkac I z miloscia uslugiwac swemu mezowi, ktory modli sie po chrzescijansku a zachowuje jak w ciemnymi islamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są rózne kraje azjatyckie
Są rózne kraje azjatyckie, Armenia akurat nie stoi na równi z innymi azjatyckimi. Bo i w Azji jest Rosja, i Chiny komunistyczne, nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulbia
Dobrze a azji sa chiny I rosja naprawde wysoco rozwiniete kraje o kulturze identycznej do Polkiej przepraszam za pomylke :) Co za tepota chodzi mi o kraje z inna kultura totalnie odmienne no ale przeciez Chiny to juz prawie Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulbia
Zreszta idzcie I rozmnazajcie sie wszyscy z kim chcecie tylko potem nie placzcie na forach ze zwiazalyscie sie z arabem, murzynem czy chinczykiem I nie odpowiada wam to zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są rózne kraje azjatyckie
22:35 [zgłoś do usunięcia] Bulbia Dobrze a azji sa chiny I rosja naprawde wysoco rozwiniete kraje o kulturze identycznej do Polkiej przepraszam za pomylke Co za tepota chodzi mi o kraje z inna kultura totalnie odmienne no ale przeciez Chiny to juz prawie Polska nie kurwa ale w azji nie ma tylko arabow jak piszesz ćwokow, w azji to wogole nie ma raczej arabow ,tylko afryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To forum to beka
Tepota to ty sie popisalas jak na razie moja droga. Kraje azjatycke, kraje 3 swiata? Wszystkie to jedno wielkie gowno? Oj panienko z kraju IV swiata, wysoko rozwinieta i kulturalna, wyksztalcona i wszechstronnie uzdolniona :) Dzieki za poprawienie mi humorku :) Lubie sie czasem posmiac z niektorych postow na kaffe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×