Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sexylaleczka

Jak wrocic do kraju? Kto moze pomoc?

Polecane posty

Gość khgj
wiec zmien temat i forum bo tutaj nikt ci nie pomorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłaś jakąkolwiek szkołę?bo piszesz tak jakbyś nie była polką,albo nie ukończyła nawet podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxfvgisdbhvj
chyba nie sadzisz ze sharonek bedzie wydzwanial po ambasadach i szukal pana andrzeja......od sexylaseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze jak tylko umiem!!!!!!! 5 lat z obcokrajowcem i przypominam w moim kraju nie mialam z nikim kontaktu jak z siostra tylko i obracalam sie w kregu Ormian !!!!!!!! ....krotko myslacy ludzie..........!!nie pisalam po polsku nie mialam do kogo i po co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacje Sylwii i synka zna Pan z ambasady.i Doczytywac sie!! To zalatwiala moja siostra z nim przy mnie sie kontaktowali i przez nia to bylo zorganizowane i nie dawno wiec wie....nie wazne bez sesu tu pisac jednak jestem na tej www.strada.org.pl tu poszukam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mieszkam w Polsce dość długo,dziewczyno co Ty wogóle za pierdoły wypisujesz,to,że masz faceta obcokrajowca 5 lat,to znaczy,że już masz problemy z wysławianiem się? a w Polsce miałaś kontakt tylko z siostrą?to co Ty w klatce tam zamknieta byłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzialam w domu i h.....Cie to obchodzi ??!!! doszukujesz sie niejasnosci a sama jestes smieszna jak to czytam co Ty wypisujesz bo wszystko jest mozliwe i niewiarygodne BO OKROPNE I PRZERAZAJACE ALE JAK W TWOJEJ GLOWIE NIE POTRAFI SIE ZMIESCIC TO MIEJ TO W DUPIE !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxfvgisdbhvj
słownictwo to ty masz super .chocby chciał Ci ktos pomóc to i ten ktos bedzie miał przechlapana z taką osóbką.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo jak byk :)))
mowilam, ze prowo :D Tak sie nie zachowuje osoba w potrzasku, potrzebujaca pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naucz się najpierw pisać dziewczyno,a później się zwracaj o ''pomoc'',żadnej składni nie ma w tych Twoich wypocinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo jak byk :))
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asteriscos
Ale tak na serio: nie moze ktos zadzwonic do tej ambasady? Armenia to maly kraj i pewnie mala ambasada, jak najbardziej wierze, ze taka wyjatkowa historie znaja. Ja bym chetnie zadzwonila. Moze nawet tak zrobie. Mam dobra karte, tyle, ze mieszkam w Stanach, siedze w pray teraz i czytam sobie to wszytsko z niedowierzaniem. Jestem z Ormianskiej rodziny, ale juz mocno zakorzenionej w Polsce, 4-te pokolenie, az wierzyc mi sie nie chce w tego psychola. Aha, my jestesmy chrzescijanami, to jest nahstarszy z chrzescijanskich kosciolow,a moja mama ochrzczona jako katoliczka, ja tez. Jak widac psycholi nie brak nigdzie, bardzo, bardzo mi przykro , ze tak sie stalo, i smutno mi, ze to spotkalo te dziewczyne. Moze jest naiwna, ale na wyzwiska i gnojenie nie zasluguje. No a jesli nawet zalozymy, ze to "cwana panna ze Wschodu", to przeciez chyba w tej ambasadzie sie to wyjasni? jakim cudem jakis pan z Ambasady mialby byc w zmowie z panna szukajaca sponsora? I jakos nie wierze, ze ambasada nie zechce pomoc raz jeszcze, to najwyzej bedzie miala dziewczyna wiecej do splacenia. Skoro ma jakas prace w PL, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarze czesto
no...dziś pociągnęaś temat do 74 wpisów, rozkręcasz się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub &hab
równie dobrze to może być kobieta ze wschodu , która ma dziecko i chce się wyrwac z tamtego miejsca.powodów moze mieć setkę ku temu.a jej nik może byc swoistego rodzaju prowokacją by zainteresować płać przeciwna swoim topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub &hab
a może powinniśmy podeslać link to tego topiku na emaila ambasady w Erewaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asteriscos
No o tym wlasnie mowie. Telefon albo link do ambasady, bardzo dobry pomysl. Kim by nie byla, nie ma opcji, ze moze sie "umowic" jakos z panem w Ambasadzie, dyplomacja to nie sa przelewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blickibiri
no za te wyzywiska od chujow i innych takich napewno nalezy ci sie pomoc, jestes glupia jak but, juz raz ci ambasada pomogla a ty wrocilas do meza tyrana..gratulacje! o ile to nie jest prowo zadne bo tak mi wyglada...majac do dyspozycji internet juz dawno bys pomoc znalazla a nie pisala bzdury na kafeterii, poza tym w te problemy z emailem i kontem na facebooku to nawet ci dziecko by nie uwierzylo..krecisz i mieszasz i wprowadzasz tylko ludzi w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub &hab
moim zdaniem ta dziewczyna poprostu się chce wyrwać do europy a cała historia to tło by zbudzic litość współczucie , obudzić chęć pomocy ot ...cała historia. a fakt iż wszystko ma zablokowane prócz fb ,jest zrobiony po to że ktos kto się zaoferuje coś pomóc musi ujawnić swój profil na fb .a dziewczyna bedzie miała szanse oblookać czy to partia warta zainteresowania ....wiecie co mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co normalnie chyba sama zaraz zadzwonie do tej ambasady, ale po to bny im powiedziec ze nie zycze sobie aby z naszych podatkow sponsorowali ci kolejna wycieczke do kraju. Naprawde mam nadzieje ze to provo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asteriscos
Ja jutro dzwonie, juz sprawdzalam ich strone. Moze sie uda mimo ogromnej roznicy czasu. Faktycznie konsulem jest pan Andrzej, ale dobra, to popularne imie w starszym pokoleniu. Tez mam nadzieje, ze to prowo, ale nic nie trace. Jest tam tez adres internetowy, wszystko. Szkoda by mi tylko wysylac linka z takimi brzydkimi wyrazami, bo to faktycznie brzydko ch...ami rzucac w prosbie o pomoc, no ale jak ktos jest w nerwach, czy zalu, to wszystko sie miesza, zwlaszcza jak go samego wyzywaja.. Ja nie umiem mowic czy pisac skladnie jak jestem w silnym stresie. Mam nadzieje, ze to prowo oczywiscie, jak jutro wejde na neta to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen242t
ta dziewczyna która rzekomo jest Polką pisze zeby wrócic do kraju musi miec wize .jak nic to jakas wschodnia panna szuka frajera co ją sprowadzi do PL z dzieckiem. a z drugiej strony jak dziecko urodziło się w Armenii to ona go przecież nie może wywieśc ot tak sobie , na to musi byc zgoda sądu , bo inaczej to jest uprowadzenie dziecka za granicę i konwencja haska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa, bo dziewczyna
w tej sytauacji nie uzywalaby niku sexylaleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kafeterie
za ten surrealizm serwowany co dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH!!! JESTEM SYLWIA !! URODZONA POLKA JAK I MOJ SYN!!!!!!! DZIEKUJE ZE KTOS POTWIERDZIL IMIE PANA Z AMBASADY !!!!!!!!!! TO WSZYSTKO PRAWDA I NIE INTERESUJA MNIE OPINIE CZY KIM JESTEM CZY KTORA Z BAJEK DO MNIE PASUJE BO TO NUDNE I SMIESZNE JAK CZYTAM.!!!!!!WCZORAJ WESZLAM NA STARY SKYPE MEZA MIALAM TAM MOJA STARA PRZYJACIOLKE !!!! PISALA MAIL DO AMBASADY I ODPISALI WIECZOREM IZ NIE WIERZY ZE WROCILAM I AMBASADA PONIOSLA OGROMNE KOSZTY I DRUGIEJ TAKIEJ AKCJI NIE MOZE ZROBIC ALE MA MOJ NUMER I ZADZWONI DO MNIE PRZYJEDZIE Z POLICJA I ZLOZE ZEZNANIA !!!!!!!!! KTO ZADZWONI POZNA TE PRAWDE JA NIE POTRZEBUJE OD WAS WIARYGODNOSCI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSCIE ZAMKNELI TE MORDY Z ROZNYMI TEORIAMI!!!!! TYLKO MI POMOGLI !!!!!! MAM OCHOTE JEBNAC KAZDEGO KTO PIEPRZY TAKIE GLUPOTY O MNIE KTO JA NIE JESTEM I !!!!JAK WAM NIE SZKODA MOJEGO SYNA!!!!!!!!!!!! DO TYCH CO MI WIERZA PROSZE MAM STRONY GDZIE SZUKAC POMOCY TYLKO NIE WIEM JAK TAM SIE ZAREJESTROWAC BO COS MI PO RUSKU WYSKAKUJE !!! NIE WIEM CO MAM ROBIC.....JESTEM ZMECZONA I TYM BEZNADZIEJNYM TU PISANIEM I BEZRADNOSCIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO lipa bo dziewczyna raczej prawidlowy twoj nick to lipa bo tepota nie czyta wszystkiego!!!!!!!! pisalam wczesniej dla czego ?bo mnie po nim rozpoznaja wszyscy kto mnie zna !!! to jest nazwa mojego maila przed slubem jeszcze !!! ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×