Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gość
d-noc 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie było:-) pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz po?jak sie czujesz?daj chociaz znac kollezance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam w ten ponury dzionek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laura .odpisz jak zajrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam Wszystkich w ten deszczowy dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z toba zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. Albert Camus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiia
Pozdrowienia dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wszyscy jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
„Bo widzisz w życiu jest tak że nie da się powiedzieć wszystkiego choć mówi się o wszystkim mówi się o miłości ale nie da się powiedzieć jak się kocha mówi się o cierpieniu choć bólu nikt nigdy nie wyraził mówi się o samotności której nie zrozumiesz zanim nie doświadczysz i mówi się o Bogu którego nie spotkasz jeśli nie uwierzysz bo widzisz w życiu jest tak że mówi się inaczej niż jest.” - Janusz Malinowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Uwielbiam czytać to jest jak rytuał: Sprawić by atrament oddychał a litery ożyły. " Gdyby założyć, że ludzie używają w potocznym języku 10 tysięcy rzeczowników i 4 tysięcy czasowników (oglądając ostatnio telewizję, przekonuję się, że jest to zbyt optymistyczne założenie), to używając gramatyki, można połączyć te rzeczowniki i czasowniki w ponad 6,4 biliona zdań składających się z pięciu słów. Gdyby założyć, że do wypowiedzenia każdego z tych zdań potrzebowalibyśmy tylko jednej sekundy, to wypowiedzenie wszystkich zajęłoby ponad milion lat. Kobietom oczywiście kilka lat mniej. Z pewnością też wypowiedziałyby te ważniejsze zdania na początku." "Martyna" Umrę ci kiedyś ^_^_^__________________________ Oczy mi zamkniesz. I wtedy swoje Smutne, zdziwione, Bardzo otworzysz. J.Tuwim pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
VICTOR Venerdi gdy spłynę po Twoim poliku gdy spłynę po Twoim poliku nie ocieraj mnie chcę płynąć dłużej niż cały świat gdy deszczową nocą będę pukać w szybę otwórz mi swoje oczy nie chcę błądzić po cudzych snach a gdy będę porywać Ci parasolki lub zrywać z głowy kapelusze to wtedy goń mnie goń mnie głęboko po wszystkich kartkach ulicach wspomnieniach a ja właśnie tam na skraju Twej twarzy będę czekał na Ciebie spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Czasami kogoś lubi się zbyt mocno Prosiaczku. I to się nazywa Miłość ;) Czyje to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kubus puchaek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy? – Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika. Kubuś Puchatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
:) Miłośc to wielkie słowo i nie wolno go nadużywać. Pięknego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Pozdrowienia dla Wszystkich:D miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez pozdrawiamy marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Każdy w życiu, ma dwóch gości: Jeden to cud życia, drugi cud miłości..... Z jednym jesteśmy, odwieczni sąsiedzi. Drugi nie wiesz, kiedy Cię odwiedzi. Lecz szanuj... obu tych gości... Nie pozwól odejść, zwłaszcza miłości. `.`.` ŻYCZĘ RADOSNEGO PEŁNEGO CIEPŁA RADOŚCI I UŚMIECHU PIĄTECZKU:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiinka
Miłego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na drodze powszedniej spotkałam istnienie tak podobne do mojego jak łza do łzy pachniało słodko tym co może nadejść oczy jego tak bardzo pasujące do moich patrzyły spokojnie i myślałam że w lusto patrzę odbijające obraz mojej duszy jego dłonie chłód moich napotkały i pierzchnął słowa przyspieszyły obieg krwi rozkwitłam usta pękły jak pąk kwiatem się stałam wokół nagle wiosna;-) age

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×