Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gość
O miłości się nie mówi. Miłość się wyraża. Słowem również, ale to jest tylko jedna z rozlicznych manifestacji, manifestacja słowna, i nie powiedziałbym, że najlepsza. Edward Stachura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLaux
Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic. ~Erich Maria Remarque, „Trzej towarzysze”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLaux
Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem. ~Konfucjusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Tęsknię za tym, bym mógł komuś wierzyć Tak bez zwątpień, bez wahań, podejrzeń; Bez obawy, że we mnie uderzy Obcość wroga z niespodzianych wejrzeń. Tęsknię za tym, abym miał jedynie Sam dla siebie czyjąś myśl i duszę, Bez obawy, że mi się rozpłynie, Jak mgła ranna, w nagłej zawierusze. Tęsknię,.. ale już nie wierzę więcej. Niech tęsknota wsiąknie w grząskie słowa. Złe wspomnienie obciąża mi ręce. Nie chcę życia zaczynać od nowa. Jacek_Sabatowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Gdy dasz z siebie wszystko, otrzymasz więcej, będziesz cierpliwa, doczekasz się szybciej niż myślisz, będziesz spokojna, zaznasz prawdziwego pokoju, będziesz kochać, inni cię pokochają, będziesz pamiętać o innych, inni będą pamiętać o tobie, będziesz się starać dla innych, inni będą się starać dla ciebie. nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
przyjdź do mnie dzisiaj z podmuchem wiatru z blaskiem księżyca co krąży nocą z wonią konwalii, zapachem lasu magicznym płaszczem oddechy otocz przynieś mi w pączkach świeże uczucie które rozkwitnie ze wschodem słońca serca zatańczą w miłosnej nucie ciała pokryje mgiełka pachnąca której aromat się rozprzestrzeni i nasze nozdrza leciutko muśnie wtargniemy w siebie nią pobudzeni przy mnie kochanie szybko nie uśniesz dłonie spleciemy w warkocz jak włosy ciało do ciała przylgnie jak w tangu po skroniach spłyną kropelki rosy i odpłyniemy w tęsknym letargu zmysły rozgrzane jękiem westchnienia ulotne chwile w zmiętej pościeli w tańcu miłości senne marzenia niechaj dotrwają tak do niedzieli Beatrice Miłego wieczoru:-) Pozdrawiam:D https://www.youtube.com/watch?v=pj9ZWjBlFew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDominika
cieplutkiego wieczoru w gronie rodzinnym życzę wszystkim bywalcom:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy udawać że nie boli chociaż rana jątrzy jak swe serce uspokoić poranione drżące to co było już za nami droga była krótka wokół pozostały ślady w sercu moim pustka czy złą drogę ci wskazano na rozstaju drogi nie powrócisz już się stało tylko serce boli net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie wyglądać będziesz na drodze powrotu kiedy, być może, staniesz przed moimi drzwiami Dla nas zamruczą w oknie szare koty zmierzchu i wpatrywać się będą w ciszę miedzy nami I to mojego ciała na białej pościeli obraz ze sobą weźmiesz gdy odejdziesz znowu.. zgredka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były świece Kolacja i flirt Tak romantycznie W morzu zapachów Powietrze lewitowało Serce zawrzało Od słodkiej bliskości Do zgubnej namiętności Przechodząc Zmysły pobudzało Drugie ciało Nie grzeszyłam To wszystko wyśniłam nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłości moja jedyna, Chcę Cię tu bardzo, teraz, Tuż przy mnie. Zaraz obok. Ramionami pewnie otul całe moje ciało. Podaruj mi to, co masz najlepszego. Siebie samego. Uwiedź tym jednym z najsubtelniejszych słów, Wykrzycz, powiedz, wyszeptuj je znów. Najczulej muskaj moje wargi i szyję. Wsłuchując się w Twój oddech aż do gwiazd odpłynę. Nie daj mi zasnąć ani na chwilę, Bo czas coś za szybko mija, Żebym ja w łóżku bez Ciebie dłużej śniła. ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenica
Myślę o Tobie serce me płonie ogniem nieugaszonym trzymam Twoje dłonie całuję szyję jesteś taka gorąca cała drżąca pierś Ci faluje sutki prostuje Obejmujesz mnie Pocałunek promieni spadł na Twe usta wyprężasz całe ciało rozbieram Cię niecierpliwe pocałunki odkrywają mi wszystkie Twoje uroki Całuję Twoją Tajemnicę odchylasz głowę zamykasz oczy usta pokazują swój pierwotny kształt ciało Twe rzuca się w pościeli,krzyczysz wydając spełnienie. xmen miłego wieczoru, dużo seksu i miłości dla wszystkich:-) 🖐️ bywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby kolejny temat upadł? jak dbacie tak macie a później żale, że likwidują topiki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaj
Wielu kreśliło słowem piękno kobiecego ciała. czyż można je oddać opisem? Nie można nawet gdybyś chciała. Możesz pisać kwiatem nieba, ziemskich rozkoszy snuć blasku nić - czerpać ze zdroju boskiego natchnienia albo wszystkich liryk gwiazdą być. Nie oddasz boskiego kształtu ciała, nie naszkicujesz smaku pełnych ust, nie przyrównasz tęczy do ciepła uda, powabu piersi nie wyrzeźbi nikt. I jeszcze oczu blask co w głębię bohaterów porywa i poetom sławę ściele w natchnieniu koloru zieleni Nad nimi włosów wiatr wiosnę gromi. Aksamitem skórę czuć a dłonie dokonują cudów. Palce zgrabne posążkami brązu wabią codzienne mężczyzn wyobrażenie o idealnej kobiecie. Nikt na świecie wierszem nie odda pożądania kobiecego ciała. Bóg postawił tamę dla swojego dzieła pióro jej nie przebije - próżna poeto nadzieja. nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkaj
Wiele kilometrów, tak daleko od siebie... tak trudno powiedzieć do widzenia, kiedy serce co innego podpowiada. Każdy sen czasami się kończy, kiedy niczego już nie da się skleić na nowo. Jednak czy prawdziwa miłość może przeminąć, zgasnąć niczym płomień świecy... umrzeć śmiercią naturalną... czy można o niej zapomnieć, kiedy serce nie chce zapominać... Choć tak daleko od siebie, wciąż blisko i żadna chwila, nie chce odejść w zapomnienie... nieznany Pozdrawiam w ten mroźny wieczorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkaj
Nie każ mi czekać - długo tak... Aż się pojawisz przy mnie znów... Bo tak mi bardzo - Ciebie - brak... Brak Twego ciepła... Twoich - słów. Nie każ mi czekać - chwili - dłużej... Na powrót Twój - tak upragniony... Na łódce marzeń mych - niedużej... Wypływam z każdym snem - stęskniony. I wypatrując Cię - z oddali... Na OCEANIE NAMIĘTNOŚCI... Przyglądam się najmniejszej fali... Czy jakiś żagiel tam nie gości. Niech Twoje żagle wiatr wypełni... Byś mogła płynąć - UNIESIONA... Niechaj się wreszcie - sen mój - spełni... Że w swoje - wezmę Cię - ramiona. By w mym OGRODZIE przysiąść w nocy... By się - melodią słów - uraczyć... Tak pragnę spojrzeć w TWE OCZY, Tak bardzo pragnę Cię zobaczyć. Przybywaj więc - niech serce moje... Tak się - czekaniem - nie zadręcza... Bo gdy będziemy już - WE DWOJE... NIEBO - ozdobi - BARWNA TĘCZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLaux
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLaux
Jeśli myślisz o jakiejś osobie, to ona zawsze będzie w twoim sercu, w tajemnicy przytulając cię, żebyś był szczęśliwy. Tak właśnie jest z miłością. Ta druga osoba nie musi być koło ciebie, żebyś ją czuł. ~Liz Nickles, Cały czas świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLaux
Miłość to raptem słowo. Słowo z kina, z książki, z kolorowego pisma. Tak wielu ludzi wierzy, że wystarczy je wypowiedzieć i już będzie dobrze, bo ono uleczy, uratuje, oczyści. A to tylko słowo. Łatwo je wypowiedzieć, równie łatwo unieważnić. Ale spróbuj je przekształcić w prawdziwe, trwałe uczucie, zmień je w ściany domu, który stać będzie latami, niczym nie zagrożony i da ci szczęście, bezpieczeństwo, poczucie sensu i radości z każdej spędzonej wspólnie chwili. To jest trudne, a często niemożliwe. Nie wielu to umie. Naucz się tego. Dorota Terakowska (z książki Ono)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 70
..twój że to głos był o różo dni się za dniami dłużą... w zaciszu ogrodu schowana kwitła różu blaskiem czuła się nie kochana i niechciana ot odrzuconym chwastem starała się wabić choćby zapachem wdzięczyła do słońca wierząc niezmiennie że wina tkwiła w niej mijały lata a ona usychała przyczynę chciała poznać lata pewnego poznała ogrodnika nowego w nią zapatrzonego poczuła się królową zakwitła kaskadą to miejsce było jej podporą płot nie uwierał a drzewa zasłaniać przestały uwierzyła że wina nie w niej tkwiła dawnemu ogrodnikowi zapomnienie zawdzięczała to jego niechęć ją wysuszała nareszcie była okazała... nieznany Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta70
Czy tylko w snach mam cię dla siebie czy tylko w myślach dotykam ciebie czy to co czuję już nic nie znaczy czy miłość sobie a życie inaczej? Spowolnione marzenia... czy muszą tak boleć słowa? Kocham światu chcę wykrzyczeć lecz tylko szepczę nikt nie może mnie słyszeć moje uczucia nie dla ogółu dla twoich uszu i myśli twoich możesz usłyszeć jak... ci czas pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×