Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gość
chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka Miala wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Jak dobrze jest kochać. Nie oszczędził nas los a siebie nam dał Tak daleko gdzieś ty daleko ja Tobą był cały świat Śniłem Cię każdym snem A nie zostało mi nic I jedno już wiem Niełatwo jest kochać Być razem i trwać - niełatwo jest Niełatwo jest kochać Nikt nie chce być sam Wiem nadejdzie ten dzień gdy spotkamy się Ciebie nie będzie już nie będzie mnie Wśród obłoków i gwiazd Śnimy najdłuższy sen Razem znów ja i ty Nie dzieli nas nic Jak dobrze jest kochać Być razem i trwać - jak dobrze jest Jak dobrze jest kochać Nikt nie chce być sam Gdy miłość odejdzie Docenisz jej moc Nie chciałem cię zranić I kocham cię wciąż Grzegorz Skawiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
do posłuchania tak lekko ubyć z zapachu z barwy po prostu pod głowę ramię i zasnąć wiatr nie obudzi pszczoła ciemnymi skrzydłami nie ugłaszcze ziemi oddać siebie tak bardzo że już niczym nie zostać i nigdzie Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Słyszałem o mężczyźnie który słowa wymawia tak pięknie że może mieć każdą kobietę ledwie tylko wypowie jej imię Jeżeli milczę obok twego ciała i cisza kwitnie na ustach jak obrzęk to dlatego że słyszę jego kroki i chrząkanie pod naszymi drzwiami Leonard Cohen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laura??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze ten tematupadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×