Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość gość
"Pamietaj,ze jesli nie bedzie mnie z Toba tu na ziemi,bede tam obok Ciebie,bede Twoim Aniołem Strózem". list w butli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba cię p****ało stamtąd niewiele mi pomożesz więc pocałuj się w d**e nienawidzę takich szantażystów i manipulantów s********j z takimi tekstami wk*****ać tylko potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to niby do kogo,idzcie z jej tematu z takimi obelgami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego siostra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Uwielbiam poezję księdza Jana Twardowskiego On tez potrafił pisać pięknie o miłości. Miłość Świat zmaglowany polityka pudło dom już nie tamten inna brama nie wierzący na roratach w kościele tylko miłość wariatka ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Gdyby zebrać wszelkie perełki o miłości, można by stworzyć piękną i unikalną jej definicję. Pozwolę sobie zatem dopełnić formalności i przywołać jeszcze niecytowaną Niki Shisler: "Miłość to złota nitka,która przechodzi przez wszystko, wyciąga nas z mrocznych dni w połyskujące światło." N. Shisler: "Kruchość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
" Kochaj ❤️ innych, tych, którzy ci zostali , i mów im to. Nie zwlekaj. To jedyna rzecz, której śmierć może nas nauczyć: że nie ma nic pilniejsze go jak miłość "Éric-Emmanuel Schmidt ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Tutaj znajdziecie parę fajnych cytatów usmiech.gif https://www.facebook.com/trafnycytat "A potem mnie pierwszy raz czułością swoją oszołomił i dbać o mnie zaczął. I się o mnie troszczyć. I moimi zmartwieniami się zamartwiać. I moim śmiechem się śmiać. I moim smutkiem smucić.I moimi lękami bać.I moimi pragnieniami pragnąć." "I ja się zakochałam tak potwornie, że np. poprosiłam go do tańca - to była piosenka "Gdy tańczę z tobą to świat się uśmiecha, i on mi odmówił. Ja natychmiast postanowiłam popełnić samobójstwo. I pamiętam, że postanowiłam truć się gazem puściłam gaz i postanowiłam pożegnać się z życiem. I wtedy moja mama zawołała "Agnieszka" czy tam "Agusiu, zupa na stole". I ja wyjęczałam umierającym głosem syreny: "Ale jaka?". I usłyszałam z kuchni: "Pomidorowa". Postanowiłam przed śmiercią jeszcze zjeść jeden posiłek i jakoś mnie ta zupa na tyle wzmocniła, że do tej pory żyję." — Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Cisza....jak makiem zasial....zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Dla Laury,która jedyna oficjalnie jedynie się stara... https://www.youtube.com/watch?v=rfOrplg80MM Moje teksty to zabawa i sposób przesłuchania z kim mam do czytania...bez urazy. Masz ciemne oczy...dla mnie już jestes wielka...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Mam,ciemne,nie lubie ich....ide spac,praca,spokojnej dla sporadycznych gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie co ugryzlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaux
Polecam ksiazke na Brzegu rzeki Piedry usiadlam i plakalam Coelho,bo warto kochac jedynie ta osobe,ktora jestesmy w stanie utrzymac u swojego boku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się było tego spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezły taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzisz te tańce zdecydowanie łatwiejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
No to próbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co tak nago mam skakać? to nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×