Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anty-kablarstwo!!

Dlaczego ludzie kablują?

Polecane posty

Gość Anty-kablarstwo!!

Nawet gdy nie mają z tego żadnego zysku? Przykre jest to, że ludzie węszą i szukają sensacji, powodu aby rozbić czyjś związek od tak bo im się samemu nie układa lub żeby sobie zrobić satysfakcję... Dziś myślałam nam moim 4 letnim związkiem, który już od pół roku nie istnieje. Podsumowując, zdarzyły się takie 4 akcje, w których totalnie bez powodu ktoś potajemnie kontaktował się z moim byłym i ewentualnie powiadamiał go, że a to szłam z jakimś kolegą wieczorem przez miasto, a to że jakiś kolega poprosił mnie do tańca na jakiejś zabawie... Dla mnie to są nic nie znaczące epizody, bo w ogóle np. nie zwracam uwagi na kolegę który do mnie zagaduje a jakiś "przyjaciel" który tak dba o dobro swojego przyjaciela musi nam dopierdolić i wszędzie węszyć zdradę. Nie, nie jemu- tylko mi. I takim powodem, fałszywy przyjaciel zamiast pomagać rozwijać związek, dojebuje się do niego i zmyśla jakieś historyjki, które podświadomie uświadamiają partnerowi, że jego partnerka jest nie w porządku i trzeba ją porzucić. Ludzie są szczęśliwi i ważni, mogąc kablować i powielać nic nie znaczące epizody, dopóki ktoś sam im tego nie wyrządzi. Podłość. Już nie mówię o tych pseudo-bohaterach-przyjacielach którzy za wszelką chcą ingerować w zerwanie, gdyż pseudo-przyjacielowi się coś ubzdurało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×