Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość draznimnieto

Resjestracja w serwisach jak mnie to denerwuje

Polecane posty

Gość draznimnieto

Gdy chcę aplikowac na dane stanowisko wciskam aplikuj, a tam strona z masą pustych tabelek i trzeba klepać od nowa wszystko krok po kroku co jest w cv.NIenawidzę gdy musze sie rejestrować i wszystko robic na piechotę.Dla mnie to jest strata czasu i to mnie bardzo zniechęca. Powinno byc dołącz cv i tyle po co mam od nowa wszytsko pisać co jest w cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz pracy, to czasami trzeba włożyć trochę wysiłku. Jeżeli chcesz złożyć swoja aplikację, a warunkiem jest wypełnienie zgłoszenia przez Internet, to uważam, że warto. Dlaczego? Kiedy firma decyduje się na takie rozwiązanie zwykle szuka pracownika, który nie wysyła wszędzie korespondencji seryjnej ze swoim CV. Szuka pracownika, który chce u niej pracować. A każda nadesłana aplikacja w ten sposób jest też oznaką zaangażowania. Powiem tak... śmieszą m nie osoby, które szukają pracy, a mają problem z rejestracją konta czy wypełnieniem testu... Rozumiem, że łatwiej jest szukać pracy na gumtree i wysyłać tysiące cv jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinder błeno
oczywiscie ze łatwiej i statystycznie wiecej osob odpowie niz rejestrowac sie na jakis gównianych portalach i czekac na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wypełniaj takich tabelek. Dlaczego? Ponieważ Twoje dane są cenne :D To primo. Secundo: nigdy nie umieszczaj swojego CV z danymi w jakichkolwiek serwisach. Dlaczego? Patrz primo. CV aplikuj bezpośrednio u pracodawcy.Możesz to zrobić wysyłając swoje CV jako załącznik do wiadomości e-mail, lub osobiście, do ręki (najlepsza metoda na znalezienie pracy) Kurwa, nie potrafię zrozumieć, dlaczego nasze społeczeństwo jest na tyle leniwe, i co gorsza, NAIWNE, że umieszcza tego typu dokumenty w różnych, nieznanych sobie bazach danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×