Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

Gość Mr. Testosteron

Żaden normalny facet nie weźmie sobie kobiety z nieswoim dzieckiem, to wbrew naturze. Nawet lwy po dojściu do władzy w stadzie zabijają małe lwiątka po czym zapładniają lwice swoi nasieniem. I tak jest dobrze. Rodzina nie składa się z bękartów. Rodzina to mężczyzna + kobieta i ich WSPÓLNE potomstwo. Także drogie samotne mamuśki nie spodziewajcie się cudów i nie miejcie takich wymagań jak sprzed ciąży, bo to już nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matka
nie jestem matka samotna i powiem ci:pierdolnij sie w łeb bękarcie jeb...ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
facet---21lat Każdy facet przy zdrowych zmysłach się ze mną zgodzi, trzeba być totalnym nieudacznikiem i ofermą życiową żeby sobie wziąć kobietę z bagażem w formie bękarta. Taki leszczyk i tak by nie miał szansy na w miarę atrakcyjna kobietę więc bierze sobie takie z dzieckiem. Proste. Oprócz dziwaków którzy wchodzą w związek z tego typu kobietami, są jeszcze faceci którzy bajerują je wyłącznie dla seksu i w tym nie ma nic złego, wyładować się na takiej można, ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
nie jestem matka Niestety, nie trafiłaś, nie jestem z patologii i nie jestem bękartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska z liverpoolu
moze i bekartem nie jestes, ale reprezentujesz patologiczny poziom. CO jesli np twoja corka sie pusci a facet zniknie? Jej dziecko nazwiesz bekartem, a ona bedzie dla ciebie kobieta gorszej kategorii?? PS nie jestem samotna matka, bo pewnie zaraz by ci taki pomysl do tego pustego lba przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matka
jasne tak sibie tłumacz . nie wiesz co czasem przechodza takie kobiety albo ich dzieci to sie zamknij czopku. kazdy człowiek zasługuje na szacunek i nikt nie jest gorszej kategorii no chyba że ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
luska z liverpoolu Nie mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
nie jestem matka Samotne matki i ich bękarty są gorszej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matka
a ten twój kolo i nazwie facet 21 to zakłada takie kretyńskie tematy że żygac sie chce,to jest dopiero patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
nie jestem matka Nie wiem jakie zakłada tematy, ale tu ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matka
rozumiem ze ty jestes tej lepszej kategorii wiec sie pochwal jaki jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matka
a wogole co masz na mysli mówiąc gorszej kategorii?co to według ciebie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
nie jestem matka Ja jestem normalnym facetem, ale ochłapów w postaci samotnych matek nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska z liverpoolu
nie masz, ale moze bedziesz kiedys mial i??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam nie przesadzajcie
Nie jestem samotną matką, a szczęśliwą mężatką. Powiedz autorze, co zatem ma robić ze swoim życiem kobieta porzucona przez faceta, mająca dziecko, już w ogóle do końca życia nie ma się wiązać z żadnym facetem ? Wyobraź sobie, że np. teoretycznie umiera Ci żona i zostajesz sam z dzieckiem, to co, nie zwiążesz się z żadną kobietą już, bo cudza baba nie będzie chciała chować Twojego dziecka ? Skoro jesteś taki inteligentny, powinieneś powyższe rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzura ! większej juz dawno nie czytałam. Na samotne macierzyństwo składa sie wiele czynników. Nie można skreslać kobiety która jest z dzieckiem sama z róznych powodów. Skoro twierdzisz że facet nie jest w stanie pokochac nie swoje dziecko to w takim razie na jakiej zasadzie działa adopcja ? bzdury i jeszcze raz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matka
jakby był choc troche inteligentny to by nie było tu takiego tematu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
oj tam nie przesadzajcie Gdyby mi żona umarła to zostałbym ze swoim dzieckiem, a nie z bękartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matka
ale on to bekart he he sam nie wiesz co piszesz w takim razie dobra musze uciekac niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam nie przesadzajcie
No tak, ale wtedy nie mógłbyś się związać z inną kobietą, musiał byś do końca życia siedzieć sam, bez nowej żony, bo cudza baba nie będzie chować Twojego dziecka - dla niej będacego bękartem. Z tym się też nie zgodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matka
no dobrze piszesz jeezus nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
ammarie Adopcja działa na innej zasadzie. Jak się para stara o dziecko i im się nie udaje, to mogą zaadoptować jak chcą obce dziecko, i żadne z nich nie będzie miało do niego większych praw. A kobieta zawsze będzie najpierw patrzeć na swojego bękarta, dodatkowo nierzadko będzie miała kontakt z ojcem bękarta, a to nie są zdrowe relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Samotne matki są mocne zdesperowane w poszukiwaniu faceta. Wiem coś o tym. Z doświadczenia wiem że takie ładne kobiety gdyby nie miały dziecka, nawet by ze mną nie pisały, a z dzieckiem to wręcz się narzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
luska z liverpoolu To będę miał drużynę piłkarską, a jak się trafi dziewczynka to będzie najporządniejszą kobietą w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
RaZR No właśnie o tym pisałem, kiepski facet nie szans na fajną laskę chyba że taką z bękartem, bo tej z kolei żaden facet na poziomie nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolokoloooo
Dajcie spokój, nie ma co gadać z takim padalcem :D Nie ma co wdawać się w dyskusje bo każdą z Was zmiażdży i poniży, będzie twierdził ze nie macie racji i już. Poziom poniżej zera, a zobaczymy jak jego życie ustawi, bo ten kto dużo szczeka nie gryzie :D hahaha! Koleś ma patologiczne myślenie i nie mam nic więcej do dodania. I uprzedzam jego odpowiedź - nie jestem samotną matką, mam cudownego męża. Ale wiem, ze życie potrafi zaskoczyć, więc powodzenia bałwanie! :D Z takim podejściem i brakiem szacunku do ludzi żadna z dzieckiiem by cię nie chciała, a taka bez dziecka będzie musiała być potulna jak baranek żeby z tobą wytrzymać, bucu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
JezusCHrystusSuperrrStarrr Jaka naiwność? Niektóre puszczalskie chyba nie mają ojców, albo mózgu, że dają dupy bez zabezpieczenia, a później płacz, że ani adresu ani okresu. A później chcą żeby jakiś facet pokochał ich bachora, jeszcze czego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 6latki :))
Coś mi mówi, że ten temat założyła jakaś sfrustrowana mężatka, której jakaś samotna mamusia na odcisk nadepnęła :D Ja urodziłam dziecko mając 18 lat. Mój obecny mąż miał wtedy 20. Biologicznie córka nie jest jego, ojca biologicznego nie ma i nie będzie. Zapisał małą na siebie jak córa miała ok miesiąca, kocha ją przeogromnie :))) Mnie bardzo szanuje i jesteśmy szczęśliwi. Nie jest nieudacznikiem- jak ktoś tu napisał. Wręcz przeciwnie! Ma dobrą pracę- jest wojskowym, przystojny i naprawdę wspaniały :) Ciepły i czuly. mam dużo bardziej udane życie, małżeństwo niż niejedna znajoma, która ma dzieci tylko i wyłącznie ślubne :) Recepty na szczęście nie ma! Bzdurą jest, że samotne matki są gorsze... znam wiele przypadków, gdzie faceci biorą na siebie cudze dzieci i kochają je całym serduchem :) Ktoś kto zakładał ten wątek musi być baaaaardzo nieszczęśliwy... współczuję, ale to nie powód by niepotrzebnie pluć jadem. Lepiej weź się za siebie autorko i poszukaj własnego szczęścia, bo ludzie szczęśliwi nie są aż tak sfrustrowani i złośliwi jak Ty :) Życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem samotna matka
mój mąż zginął w wypadku 2 lata temu. Nie czuję się kobietą gorszej kategorii a moje dzieci to nie bękarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze tematu. Cofnij sie o kilka wieków tam Twoje myślenie bedzie na miarę inteligencji tamtejszych przekonań i zabobonów. Nikt Ci nie każe brac sobie kobiety z dzieckiem. Widzisz antykoncepcja nie działa w 100 % i nie ma takiej metody która byłaby na tyle skuteczna. Może te kobiety co zachodza w ciąze powinny udać się tłumnie na aborcje ? Przestań biadolic bo raz że nie dotyczy to Ciebie konkretnie a dwa nie znasz każdej samotnej matki i nie masz prawa generalizować ! Takich pustych mężczyzn powiini kastrować żeby geny nie przechodziły na nastepne pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×