Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

aha bo Ty jestes głosem NORMALNYCH FACETÓW ? Daleko Ci do mężczyzny i to bardzo. Jestes bardziej imitacją,pozbawiona uczuc i krzty przyzwoitości. Powtarzam nie musisz brac sobie kobiety z dzieckiem. I dalej bedziesz krzyczał jaki to Ty jesteś pewny o wyższości swoich przekonań? Dno nie facet. Normalny mezczyzna umiałby asertywnie odpowiedziec na temat, nie obrazając innych oraz skrupulatnie przygotowałby sie do dyskusji. Tymczasem Twoje argumenty są nic nie warte bo nie masz pojecia o innych kulturach a swoje zdanie stawiasz ponad innych nie starajac sie zrozumiec jak jest na prawdę. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
"Moj maz jest bardziej meski i przstojny niz ty autorze moglbys sobie zamarzyc kiedykolwiek w swoim nedznym zyciu. Nie obchodzi mnie wygląd twojego faceta, nie jestem pedałem. "Nota bene jego dwie byle laski tez byly samotnymi matkami. Obie byly modelkami Chanel." Następnym razem nie wchodź na kafe po wzięciu swich proszków, bo fantazja cię ponosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie autorka?
cytujesz Koran?to czytaj ze zrozumieniem ok? pomyliłeś się ze swymi ocenami i to nie pierwszy raz;) urodziałm się tutaj ale na moje nieszczęście dane mi było kilkanaście lat pomieszkać w Polsce wśród zatępiałych prostaków twojego typu co za szczyt sukcesu uważają posiadanie 20-letniego auta i iphona:) ah i każdego dnia dziękuję losowi,że ktoś taki jak ty nie jest moim sąsiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
ammarie Zdaję mi się, że miałaś już iść, także nie będę cię zatrzymywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harakirriririri
Moj maz jest Francuzem. Cos w tym jest co napisala moja przed przed przed..mowczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
"dane mi było kilkanaście lat pomieszkać w Polsce wśród zatępiałych prostaków twojego typu co za szczyt sukcesu uważają posiadanie 20-letniego auta i iphona" To przykre, że dane ci było mieszkać wśród patologii, masz mi jeszcze coś do powiedzenia na temat swojego traumatycznego dzieciństwa w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz się mnie pozbyc bo podważam Twoje argumenty ? Widzisz, sens dyskusji polega na podawaniu twardych argumentów i ukazywanie głupaom że świat to nie tylko stereotypowe myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
" Moj maz jest Francuzem." Pochodzenia irańskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harakirriririri
Nie ponosi mnie fantazja. Poslubilam Francuza, ktory odniosl sukces i mial calkiem stukniete dwie pindy przede mna, ale obie byly matkami. Fakt ze urodzily dzieci po karierze, ale wczesniej pracowaly dla Chanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie autorka?
:)nie było traumatyczne i nie byłam już dzieckiem drogi autorze twoja hardość i buta gdzie się podziały? niestety na głupotę nie ma lekarstwa i człowiek ograniczony na zawsze taki juz pozostanie na nieszczęscie społeczeństwa ,które liczyło,że będzie choć trochę przydatny dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoraaa,,, ...,,,
Zal zal zal ciebie czlowieku... Co ty mozesz wiedziec na temat samotnego maciezynstwa. Samotne matki powinny codziennie dostawac medale! Podziwiam je i mam do nich pelny szacunek. A nie musisz nazywac dzieci bekartami wystarczy po prostu dziecko. Ktos pisal juz co bedzie jesli zdarzy ci sie miec corke i ona trafi na frajera ktory ja z dzieckiem zostawi? Wyrzekniesz sie jej i wnuka bo sa ,,gorszej kategorii''? Jestes dnem czlowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
"ale wczesniej pracowaly dla Chanel." Jako krawcowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,calkiem stukniete dwie pindy przede mna, ale obie byly matkami'' nie pisz tak bo autor utwierdzi się swoich przekonaniach, że samotne matki=stukniete pindy = gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
"Co ty mozesz wiedziec na temat samotnego maciezynstwa." Maciezyństwa to może faktycznie nie, ale macierzyństwa już bardziej. I wiem tyle, że z takimi kobietami normalny facet się nie zwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie autorka?
mój małżonek też jest Francuzem ale to było dla mnie oczywiste,że nie poslubię Polaka nie warto przekonywać autora ,on jest tak zatwardziały w poglądach 19-wiecznych,że żadna siła tego nie zmieni.poza tym,gdzie miał poznać inny świat z innymi poglądami i priorytetami?tak został pewnie wychowany,w atmosferze nienawiści,dyskryminacji i agresji..smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
Noxelia Są skreśleni, bo masz zdrowe podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie autorka?
samotnik,zgadzam się z tobą ale to nie jest chyba powód to atakowania innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie autorka?
Mr.Testosteron najwyraźniej lekcewazy moje odpowiedzi ,co oznacza jedynie,że brak mu argumentów pozdrawiam cię wiec autorze i pozostawiam cię z twoim smutnym światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zniosłabym faceta, który ma już dziecko z inną. Dzieciak łączy dwie dusza i taka miłość już nie bęzie tak... piękna, bezgraniczna. Skoro już innej dzieciaka zrobił. A nie ma nic gorszego niż dzieciorób co ma dziecko z dwoma lub więcej. Brzydzi mnie to. Samotne matki... najczęście to te wielce wyzwolone, co to po urodzeniu zakładają szpile i idą w tango się dowartościowywać byle dalej od męża jak moja kuzynka. Pieprze takie bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
Noxelia Niedzieciaci powinni się wiązać z niedzieciatymi, a nie że samotni rodzice obarczają swoimi bękartami normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoraaa,,, ...,,,
O prosze pan i wladca bledu sie czepil bo nie mial czego. Brak juz argumentow? Nie mozesz wiedziec nic na temat macierzynstwa a tym bardziej samotnego bo matka nie byles i chyba nie bedziesz:) nie ma sensu z toba gadac p powodzenia w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
jestem drogie panie maczo, wszystkie zbledniecie z wrażenia , jak zobaczą mojego mikropena. Prężę muskuły, choć nie mam matury. Chłopak ze mnie szczery, mam te maniery.Jak zarywam laskę , zakładam maskę.Czuję się wtedy jak mały hitlerek , a tak naprawdę jestem cwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
jestem drogie panie maczo, wszystkie zbledniecie z wrażenia , jak zobaczą mojego mikropena. Prężę muskuły, choć nie mam matury. Chłopak ze mnie szczery, mam te maniery.Jak zarywam laskę , zakładam maskę.Czuję się wtedy jak mały hitlerek , a tak naprawdę jestem cwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Testosteron
jestem drogie panie maczo, wszystkie zbledniecie z wrażenia , jak zobaczą mojego mikropena. Prężę muskuły, choć nie mam matury. Chłopak ze mnie szczery, mam te maniery.Jak zarywam laskę , zakładam maskę.Czuję się wtedy jak mały hitlerek , a tak naprawdę jestem cwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×