Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

Gość marcelina z sasiedztwa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak się puszcza
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wstyt mi ale niektóre wypowiedzi to prawda sama mam male dziecko, nie radze sobie finansowo tatus sie na nas wypią. No i co ja mam zrobić dla swojego dziecka jestem gotowa poswiecic swoja godnosc" A propos wypinania się to sama mogłaś pomyśleć komu nadstawiasz tyłka. Teraz skazałaś się na niezbyt zaszczytne miano samotnej matki, brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak a ty taki męski
prawdziwy macho, i siedzisz w sobotnie popołudnie na babskim forum o ciąży i macierzyństwie. naprawdę, temat i miejsce na bardzo męską dyskusję :-O żałosny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorra
Tak, że drogi samotny przegrańcu nie spodziewaj się cudów i nie miej takich wymagań jak sprzed lat, bo to już nierealne żeby cie jakaś z takimi poglądami zechciała. Pozostał ci tylko śmietnik społeczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą ALE
nie związałabym się z facetem samotnie wychowującym dziecko, wiec poniekąd rozumiem obawy autora i innych wypowiadających się tu facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshjfszhz
dlaczego samotna mamusia nie może sobie kogoś znaleźć? we dwoje zawsze łatwiej, finansowo tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdomowny
Samotne matki to niestety kobiety ktore maja duzo mniejsze szanse co tu duzo ukrywac kazdy woli ladne niedzieciate bez problemow ale statystycznie mlodych facetow jest duzo wiecej wiec biora tez samotne matki(wiec to mozna powiedziec optymistyczna nuta dla samotnych matek) To brutalna prawda nie tam zadna wielka milosc tylko mus. W sumie troszkę po czesci zgadzam sie z autorem ze same sobie winne jak sie ma wymagania i wyobrazenia rodem z durnych polskich seriali by pokazywac sie z macho przed kolezankami. W zyciu trzeba myslec troche ale tez nie zgadzam sie z tym debilnym okresleniem bachory w sumie dzieciaki niczemu nie sa winne i moga wyrosnac na normalnych ludzi mimo ze jakby nie patrzac ich matki sa glupie bo nie potrafily sobie wybrac ODPOWIEDZIALNEGO SPOKOJNEGO ZWYCZAJNEGO faceta. Mam kolezanke co ciagle gada ze chce miec normalnego faceta by nie zostac samotna mama a jak ostatnio ja spotkalem to wybrala sobie jakiegos bezrobotnego utrzymanka (coz tak to jest z kobietami mysla tylkiem a nie glowa i lepiej nie sluchac to co mowia bo to nijak ma sie do rzeczywistosci puste frazesy tylko jak pokazuje ten przyklad:) A niby mialo byc tak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto by taką wywlokę chciał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 50% samotne matki nawet nie wiedzą kto jest ojcem tych bękartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet love child
Gość przestań pisać sam ze sobą :) poza tym, że się tak brzydko wyrażę, gdzieś mam opinię prawików i nieudaczników( mężczyznami nie jesteście) z kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha co zostałaś sama z brzuchem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki to podludzie

Ale na autora naskoczyły te tępe samotne mamuśki z tępookimi bękartami.To tylko pokazuje,że cały podgatunek zwany dziewczynami (polki są już podpodgatunek) to żałosne nieudacznice,łamagi które wszystko zniszczą czego się tkną..Puszczają się a potem płacz że zostawiono ją z bachorem i szukają jelenia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość polki to podludzie napisał:

Ale na autora naskoczyły te tępe samotne mamuśki z tępookimi bękartami.To tylko pokazuje,że cały podgatunek zwany dziewczynami (polki są już podpodgatunek) to żałosne nieudacznice,łamagi które wszystko zniszczą czego się tkną..Puszczają się a potem płacz że zostawiono ją z bachorem i szukają jelenia XD

Twoje IQ jest na poziomie ameby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Samotne matki to prawdziwe silaczki i nikt nie ma prawa ich obrazac. Wychowywanie dziecka zawsze jest trudne, robienie tego bez wsparcia drugiego rodzica wymaga ogromnego hartu ducha, samozaparcia i poswiecenia. Ogromny szacunek dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×