Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba444

ciaza czy wmawianie?

Polecane posty

prosze o pomoc i wyrozumialosc.. na poczatku lipca ocieralam o siebie swoje narzady z moim chlopakiem. bylismy jednak w bieliznie i krotkich spodenkach. jednak od tamtej porty, moj brzuch stal sie coraz wiekszy i zaokraglony( byly to wtedy moje dni plodne). mam duzy apetyt i porzytylam. zastanawiam sie czy jakies malutkie ryzyko ciazy moze istniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest w stanie Cię przekonać, że nie jesteś w ciąży? Negatywny test sikany? 10 takich testów? Test z krwi? Wizyta u ginekologa? 1598 odpowiedzi na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale po prostu glupieje juz. caly czas o tym mysle. brzuch naprawde jest duzo wiekszy niz przed wakacjami,czy na ich poczatku. poza tym dziwnie sie czuje caly czas. prosze o wyrozumialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettq
Jesli nie masz miesiączki - jesteś w ciąży Jeśli masz - masz psychozę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 lipca i 21 sieprnia mialam miesiaczke. jednak kobiety w ciazy takze moga miesiaczkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci jak to jest i tyle
TEST - 13 zł pewność - BEZCENNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettq
Skoro masz apetyt to chyba normalne ze brzuch ci rosnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettq
Jesli jesteś w ciąży zacznę wierzyć w wiatropylnośc u ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogą. Miesiączka to efekt złuszczenia się śluzówki macicy, w której w trakcie ciąży zagnieżdżony jest zarodek. Jeśli w czasie ciąży złuszczyłaby się śluzówka to razem z zarodkiem. 😴 Nie żryj tyle to nie będzie Ci brzuch rósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno byl bardzo podobny temat :) nie jestes w ciazy, to Twoja psycha robi Ci numery bo sie boisz i sama wywolujesz podswiadomie takie zachowanie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak niektore kobiety miesiaczkuja jeszcze przez pierwsze 3 miesiace ciazy. wiem,ze mozesz myslec,ze jestem nienormalna.ale chce rady, bo to juz dziala na moja psychike, czy jestem w ciazy czy nie,caly czas o tym mysle. a testu nie mam odwagi zrobic z tego wzgledu ze mam 16lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettq
A czym grozi zrobienie testu w wieku 16 lat?? Boisz się zrobienia testu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje sie zrobienia testu,lecz nie mam odwagi nawet isc do apteki po niego. inne forumowiczki mowily,ze to nie jest mozliwe,wiec dlaczego mam robic ten test, on tez przeciez nie jest 100%. skoro nie ma takiej mozliwosci to nie wiem czemu mowicie o tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro nie ma takiej mozliwosci to nie wiem czemu mowicie o tescie." Przeczytaj mój post z godz. 19.20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch rosnie w 3 miesiacu,wiec to nie jest mozliwe zeby go bylo juz widac,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettq
Skoro nie ma takiej możliwosci to po co dupę nam zawracasz???? PERWERSJA - moja siostra przez 3 miesiące miała NORMALNY obfity okres - także jest to możliwe ale BARDZO rzadko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogła mieć okresu. Mogła mieć krwawienie o innym pochodzeniu w terminie zbliżonym do miesiączki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak istnieje taka mozliwosc z miesiaczka. nie wiem juz co mam robic, zwariuje chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze powiedzcie mi tylko jeszcze,czy to ze mam ten zaokraglony brzuch, mam brazowa linie na brzuchu, przytylam i stalo sie to w moje dni plodne moze miec jakies znaczenie w tym wszystkim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co w ogóle uprawiasz seks? jesteś kompletnie niedojrzała emocjonalnie, co zrobisz jak zajdziesz w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
Tak, będziesz pierwszą która zaszła przez ocieranie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata 80
a ja myśle, że jest duże prawdopodobieństwo ciązy!! a może nawet nie wiesz kiedy a plemniki przedostały sie do macicy-za pomoca majtek lub też rysunków na majtakch partnera (dlatego uważam ze męzczyzni powinni chodzic w bawełnianych bokserkach-to zmniejsza zajscie w ciąze przez ocieranie) i może to był własnie TEN dzien kiedy Twój śluz, macica pochłoneła, przessała nasienie przez bielizne i miełas ogromne prawdopodobienstwo zajscia i jest cuuuuud - udało sie! dziewczyno ciesz sie...to jakbyś wygrała to 30 mln w totolotka! Kariera przed Toba ..mysle ze TV i Pudelka zainteresuje Twoj fakt zajscia w ciąze przez OCIERANIE . Do sądu z producentami bielizny i spodenek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata 80
a niech mi któraś powie ze mam sie nie śmiac z autorki... przecież to jakaś patologia . a do autorki - to naprawde nadaje sie na wizytę do specjalisty - psycholog, psychiatra . Nie zakładaj tyle tematów bo nikt Ci tu nie odpowie..a z reszta ludzie odpowiadaja i nie dociera do Ciebie. Przytyłas- za duzo jesz...albo w Twoim wieku(wnioskuje z pozoimu wiedzy) 14-16 lat w końcu dojrzewasz i ciało sie zmienia - jedni tyja drudzy chudna. Jesli innych sytuacji niebezpiecznych z partnerem nie miałas z ocierania sie NIE MA SZANS NA CIĄŻE....zrozum ZADNYCH!! 0% zrozum....NIE JESTES W CIĄZY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×