Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilonnnnnnnaaaaa142434!!!!

maz maz maz maz maz!

Polecane posty

Gość ilonnnnnnnaaaaa142434!!!!

mam takie sam problem jak wy. moj maz takze nie chc sie ze mna kochac. jak rozmawiam z nim . to na pytanie 'dlaczego sie ze mna nie kochasz'? odp; glowa mnie boli zmeczony jestem albo albo po pracy jestem zmecozny. albo jeszcze 'a ty znowu o tym' ;} mam 22 lat a moj maz 27. nasza coreczka 2,5. od czasu kiedy dowiedzial sie ze jestem w ciazy odwrocil sie o 360 stopni. to JA ciagle namawiam go do tego. ale ile mozna? watpie ze go kocham...na facebooka ma haslo ktore nie znam. zawsze mowi 'odejdz nie patrz' co mam robic ? czy olewac go ? nie odzywac sie ? czy to cos da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numer osiem
nie dojrzeliscie do malzenstwa..nie kochacie sie...co wiecej radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonnnnnnnaaaaa142434!!!!
le cos trzeba z tym zrobic ? przeciez wygasa nasza ' milosc'......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo nie do wiary!!!
no to skoro coś z tym trzeba zrobić, to porozmawiaj z mężem, a nie żal się na kafe. na co liczysz? że ktoś ci poda jego hasło na fejsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewka_29
jak się zmienił o 360 stopni czyli jest taki sam bo to pełny okrąg, głupota nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijldj
wez go na powazna rozmowe i powiedz mu wprost , ze nie wiesz co sie dzieje i czujesz ze sie oddalacie i spytaj sie czy zalezy mu na waszym zwiazku , a jesli tak to musicie cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jesteś w ciąży ale to nie znaczy że on nie na ochoty na seks może nie na ochoty na seks z tobą kobiety podczas ciąży nie dbają o siebie obzerają się czym popadnie i tyja niemiłosiernie i jak facet zobaczy takie babsko to się zastanawia gdzie podziała się moja kobieta a przypominam faceci to wzrokowcy więc zamiast marudzic zadbaj o siebie założ coś seksi i do dzieła przejmij inicjatywę nie pytaj tylko bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako facet powiem ci, ze wyglada na to, ze jakas zdzira podrywa ci meza a on oczarowany swiata poza nia nie widzi i dlatego jestes mu obojetna. druga opcja to on jest pedalem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekexs
360 stopni czyli jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekexs
pewnie sie zaniedbalas i jestes niechlujem.taka kura domowa i gorkotluk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunnnniaaa99
lolekexs jestem atrakcyjna szczupla kobieta. wiec wypraszam sobie takie slowa 'pewnie jestes niechlujem' fakt; sprzatam 'po malej' i ogolnie. gotuje....zajmuje sie mala. a jaka powinna byc matka i zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro obrócił się o 360 stopni, to nic się nie zmieniło :) Ech, dzieci, dzieci... Dla was "polska język - trudna język".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie mu , oni tak mają są czasy gdy są szaleni i są czasy gdy są ponurakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha kolejna idiotka Dla was "polska język - trudna język". 360 stopni to raczej chodzi o geometrie a nie o POLSKA JĘZYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
wystraczy program szpiegowski na jego kompie...szybko dowiesz sie co twoj facet robi na fb...swoja droga juz wspolczuje. Jest darmowy zrzutek w polskiej wersji robi zrzuty z ekranow co minute..ale mozna kupic za ok 400 zl program ktory od razu zapisuje hasla... szybko tanio i sprawnie dowiesz sie ze jestes zdradzana....to jedyne wytlumaczenie...27 lat to facet powinien bez przerwy myslec o seksie...chyba ze jest aseksualny, ale skoro zrobil dzieciaka to chuba raczej nie...sprawdza dla spokoju sumienia chyba ze nie chcesz wiedziec...i wolisz tkwic w ciemnocie i byc oszukiwana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
a swoja droga 360 stopni to kolo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka 15641
wy jestescie nie normalni. dlaczego zakladacie ze ja zdradza? to jest rutyna. nie musi sie starac o nic. bo juz wiesz ze ma. kocha sie ? kocha!! ps; jestescie nie norm,alni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka4869847
sprawdz podaj nazwe tego za darmo programu . przyda sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk____
złam hasło i ciesz się jego facebookiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
a darmowy to ZRZUTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Ale on zapisuje tylko cominutowe zrzuty z ekranu monitora, wiec tylko widać gdzie luby buszował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz
Zrzutek przydatny jest przy kontroli w firmach co robia pracownicy zamiast pracowac, oraz dla kontroli dzieciakow czy nie wchodza na jakies zakazane stronki i nie maja kontaktu z pedofilia itp....nikt nie mowi tu o jakis strasznych kontrolach, ale uważam ze czasem trzeba zapobiegac niz leczyc...wiec lekki sprawdzian co małżonek robi i pisze moze też byc przydatny, jeśli bowiem okaże sie ze ma jakies niespełnione marzenia....a nie chce lub boi sie powiedziec...zona wiedzac moze mu w tym pomóc...lub np cudem okaze sie ze jest czysty jak łza tylko ma problmey w pracy...wtedy ciepla wyrozumiala zona bedzie lekarstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×