Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werw42442

Problem z sąsiadami we Wrocku

Polecane posty

Gość werw42442

Chej - na Gądowie Małym we Wrocku mieszka sobie pewna rodzinka z Częstochowy. Dwie siostry mieszkają razem ze swoim bratem. Cała trójka jest w wieku ok. 30lat Te dwie siostry to stare panny. Jestem ich sąsiadem!!! Mieszkam sam. No i wiecie co - ci ludzie chcą się wepchać na moje włości. Ich braciszek szuka naiwniaka na swoje dwie podstarzałe siostry!!!! Ten człowiek non stop szpieguję mnie przez internet i zbiera info na mój temat. Jestem pewny że oni chcą się dobrać do moich włości. Ten ich braciszek ma już ze 30-lat i wiem że przyjmował leki psychotropowe! Wiem to po jego zachowaniu i wyglądzie.... Każda laska go rzuca bo mieszka z siostrami - a w takim układzie to chyba nie pasowało by im się gnieść. Ten ich braciszek ma na imię Paweł. Jest z Częstochowy. Teraz mieszkają na ul. Na Ostatnim Groszu. Sprawa jest na tyle skomplikowane że oni się do mnie jakby dobierają - polują jak sępy na padlinę. Już nawet z windy trudno skorzystać bo ten ktoś szpieguję, podczytuję maile....kalkuluję kiedy mam się z kim spotkać. Wie kiedy będę wychodził na klatkę no i on wtedy robi te swoje teatralne podchody. Np. po to żeby na mnie spojrzeć albo co gorsze coś mi zrobić. Ten człowiek jest nie do końca zrównoważony. Wiem że brał psychotropy.Na zewnątrz wygląda normalnie ale wewnątrz miotają nim frustrację o niezrealizowanym popędzie seksualny. On się boi że jego łańcuszki genetyczne nie zostaną przekazane do następnego pokolenia - potomstwo. Może być przez to niebezpieczny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----ju--------l------a----
a on bzyka te siostry? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werw42442
tego nie wiem co on robi z tymi siostrami. On siedzi z tymi siostrami - każda laska go rzuca bo nie ma się gdzie ruchać. No bo jak przy siostrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----ju--------l------a----
może to zboczeńcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werw42442
nie wiem nie mogę tego oceniać ale wiem że w ich domu nie dzieje się dobrze. Frustracja, psychotropy, napięcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu
Znajdź dobrego psychiatrę... potrzeba ci pomoc - takie coś nazywa się mania prześladowcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werw42442
ale z tego nie da się leczyć, to nie jest choroba tylko fakt. To o czym piszę to prawda - oni naprawdę mnie szpiegują przez internet. I robią to co napisałem. Nie da się tego leczyć bo to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdjhcnb
Mysle że chca przeniknac do twoich wlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werw42442
no właśnie oni są denerwujący - ktoś ich nie chcę a oni się pchają. Parszywe gęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarrrrrrrrraaaaa
a oprócz patrzenia gdy wychodzi z tobą na klatkę to co ci robi? i skąd wiesz, że szpiegują cię przez internet? i jakie masz włości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew213131231
wiem że to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×