Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niia

Nic nie pamiętam ze studiów...

Polecane posty

Gość niia

Trzy lata temu ukończyłam studia na Politechnice, wysoka średnia ocen, oceny uczciwie zdobywane - bez ściągania itp. ... :) Po studiach nie pracowałam w zawodzie ani nie pielęgnowałam wiedzy zdobytej na studiach... Obecnie pracuję zgodnie z ukończonym kierunkiem studiów i... okazuje się że nic nie umiem, nic nie pamiętam z zakresu studiów... czuję się przez to okropnie, jak idiotka i nieudacznica... ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę włochata
Tz że byłaś kujonem i kułaś na pamięć. Jesteś głupia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlumBada
wiedza z książek nigdy nie zostaje we łbie ale z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niia
Nie kułam.. to był kierunek techniczny... nie dało się tego wykuć.. trzeba było zrozumieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tylko Ci się wydaje tak? zacznij sobie przypominać, może przez czytanie notatek, repetytoriów kartkowanie ja też mam często takie uczucie po licencjacie i przez to nerwówa na magisterce. wprawdzie u Ciebie to trochę dłuższy okres, ale jestem pewna że Twój mózg tego nie zapomniał, zwłaszcza że jak piszesz wymiatałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo tu jest ładniejs
przypomnisz sobie dzięki temu: http://tnij.org/r1qd Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinetka
Mam bardzo podobnie. Po studiach nie poszłam do pracy bo zaszłam w ciązę. A teraz jak ktoś mnie zapyta o coś z kierunku studiów...to nic nie pamiętam! I przez to podświadomie unikam pracy związanej z zawodem:( Boję się kompromitacji. A średnia z całych studiów niemal 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracy związanej z zawodem ale w dzisiejszej rzeczywistości chyba nie liczy się wyuczenie zawodu tylko pracodawca bierze pod uwagę całość - Twoje zalety, elastyczność, umiejętność pracy w grupie - wykształcenie jest potrzebne, ale i tak musisz sprawdzić co konkretnie z tego wykształcenia jest potrzebne na danym stanowisku, na pewno przypomnisz sobie dzięki stymulacji mózgu np. podczas okresu próbnego i zaczniesz sobie przypominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie, ale wątpie czy coś sobie przypomnę. Wszystko jest dla mnie- nowe ze studiów. Jakbym nigdy tego nie widziała. A najgorsze jest to, że nie mam żadnych innych umiejętnośći. W tym społecznych. Umrzeć chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczysz za kilka lat!!! Będziesz umiała tylko taki wycinek wiedzy, który wykorzystywac będziesz w pracy! Resztę spowije mgła zapomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×