Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja9876

Jak powinno wyglądać życie 32 letniej kobiety?

Polecane posty

Gość madra kobieto lapaj lapaj
dhnkldbkl kretynskie pytanie. Tyle ilu ludzi tyle odpowiedzi. Nienawidze schematow i szufladkowania. Tak powinnas miec meza, 2 dzieci, siedziec w domu i sie nimi zajmowac, gotowac obiady, sprzatac, prasowac. Nie, jestes jeszcze za mloda na meza, powinnas bawic sie i cieszyc zyciem, podrozowac po swiecie i poznawac ludzi, na dzieci przyjdzie czas. Oj jestes juz stara panna, i to skandal, ze nie masz dzieci, zyjesz z mezczyzna bez slubu ty grzesznico. wiecej? DOKLADNIE MASZ RACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Warszawy
Jak chcecie pogadać z fajnymi babkami to zapraszam do naszego wątku: http://www.netkobiety.pl/t8223.html Sama mam 34 lata i miło spędzam czas z koleżankami z forum, zawsze człowieka pocieszą jak jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafinkaa
Basiu, a czy można dołączyć do Waszego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhnkldbkl
Alicja9876 sluchaj no panienko, zadajesz pytanie na forum, gdzie przypominam kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie. Zakladajac temat trzeba sie liczyc z tym, ze moga pojawic sie nieprzychylne komentarze i trzeba to zaakceptowac, ludzie maja ROZNE zdania i nie zawsze takie samo jak my bysmy chcieli, niejednokrotnie niezgodne z naszym. Wiec mowiac mi, ze mam sie tu nie udzielac, bo ci sie cos nie spodobalo w mojej wypowiedzi zmuszasz mnie do powiedzenia ci jednego: PIERDOL SIE i bede sobie pisala gdzie i ile tylko chce. Jak masz jakis problem to nie zakladaj wiecej watkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 954834
dhnkldbkl nie trac nerwow na takiego tepaka, ja sie zgadzam z Toba w 100%, pytanie bezsensowne, wiadomo ze kazdy odpowie co innego. Po co w ogóle pytac o takie rzeczy? Czyzby autorka nie miala swojego pomyslu na zycie i chciala cos sciagnac od innych? A moze chciala uslyszec, ze ktos ma gorzej i sie dowartosciowac. To czy nasze zycie jest takie "jakie powinno byc" (no wlasnie, czyli jakie??) zalezy tylko i wylacznie od nas samych i tego co sobie wczesniej ustalimy i realizujemy zgodnie z wlasnym planem i wytycznymi. Jezeli ktos pyta innych czy jego zycie jest ok, to znaczy, ze osoba taka nie ma wlasnej koncepcji na siebie i tylko probuje wyweszyc co u innych, kto i z czym ma lepiej, jezeli wiekszosc ma mezow po 30-ste to w takim razie ja tez powinnam miec, wlasnie wyglada jakbys miala taki tok myslenia autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzelina drzoli
bo ona chce sie porownywac z innymi, nie cierpie takich ludzi ktorzy tylko interesuja sie zyciem innych ludzi, wiecznie z kims rywalizuja, chwala sie co maja i to "wspolczuje" jak ktos ma gorzej. Nie musisz nikomu wspolczuc, pilnuj wlasnego tylka i nie interesuj sie co maja inni w twoim wieku haha bo jeszcze poznasz kogos kto bedzie mial 100 razy wiecej niz ty i dopiero cie zdoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie oooooooooooh
jak POWINNO wygladac zycie 32-letniej kobiety - juz to samo pytanie jest durne bo kto ma na to sensownie odpowiedziec? sama siebie zapytaj jak twoje zycie powinno wygladac a nie pytaj sie innych. a moze ktos wie jak powinno zycie kobiety wagladac z roku na rok czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie oooooooooooh
ALBO KIERUJESZ SIE NORMA ALBO SOBA nie ma innych wyborow. a jak zycie powinno wygladac to nikt ci nie powie to indiwidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyuuuuuvvvvv
no ja mam 29 lat, mam wlasna furę, mieszkanie własnościowe, domek w budowie na mojej świeżo zakupionej ziemi 3h, narzeczona skończyla studia i wyjechaliśmy na wakacje do Dubaju, teraz chce otworzyć swój własny salon kosmetyczny więc zamierzam jej w tym pomóc, bo mój salon z samochodami jest już trochę nudny i przyda się coś dla odmiany, w przyszłym roku w marcu bierzemy ślub i chcemy miec dziecko. Co??? Pompa opadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol korporejszyn
yyyyyuuuuuvvvvv no obawiam sie, ze po takiej informacji autorka: -albo pobiegla popelnic harakiri -pobiegla po gazete z lokalami do wynajecia, bo musi tez szybko otworzyc salon sam. dla faceta i swoj kosmetyczny, wczesniej oczywiscie zarezerwowala 2 bilety do dubaju bo jeszcze przeciez nie byla a jak mogla! Przeciez koles ma 29 lat i byl a ona 32 i nie byla! skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja9876
Oh yyyyyuuuuuvvvvv czy mogę u Ciebie pracowac? Prrroszę A najbardziej to też chciałabym mieć takiego narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harakiri na mnie czas
bo mam 37 lat, zero meza, zero dzieci, zero kasy,glupia praca juz czas na mnie co? czy ktos moglby mi powiedziec jak powinno wygladac zycie 37-latki bo nie mam pojecia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzelina drzoli
no ja Ci powiem:) harakiri na mnie czas w mojej kryształowej kuli widze, ze powinnas juz dawno miec odchowane dzieci przynoszace swiadectwa z czerwonymi paskami, miec swoj biznes w polsce i wylegiwac sie na kanarach sprawdzajac co jakis czas rosnacy stan konta, a maz Twoj przystojny dżentelmen, oczywiscie z wyzszym wyksztalceniem, znaj. min 3 jezykow obcych, posiadacz 2 samochodow i willi, wlasciciel big internacjonal korporejszyn powinien nosic Ci kolorowe drinki z parasolkami i kochac Cie do konca zycia. Twoje zycie teraz to jakis skandal! Wyzej wymienione powinnas miec (wg tabeli panstwowej izby ustalającej rozkład zycia kazdego polaka) już 6 lat i 3 miesiace temu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harakiri na mnie czas
dobre andzelina :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fago fago figo
alicja jest zje bem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna mama i żona
napisz do bravo girl to ich psycholog na pewno ci odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guidddelll
ja tez potrzebuje juz stabilizacji, ale poki co -a moze w ogole-dane jest mi podrozowanie, romansowanie/ choc sa to z mojej strony proby zwiazku/, emigracja-gdyz w ppl brak pracy, brak mieszkania i pieniedzy stabilnych przyplywow, ale chcac nie chcac -lubie takie moje zycie,mnostwo przezyc- towarzystwo dobieram sobie top, rozwijam sie-kursy, znam swoj cel i sens zycia czego mi brakuje -to fajnego parntnera,dziecka, domu, stabilnych wplywow gotowki-pracy, o satysfakcjonujacej to juz nie marze ciesze sie ze dbam-umiem -o forme i jestem inteligentna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
o sobie: mam 32 lata, męża miałam ;) mam narzeczonego, dzieci mieć nigdy nie chciałam mam stabilną dobrze płatną pracę od ok.6 lat, wcześniej pracowałam ale zarabiałam średnio mieszkanie mam własne, drugie z kolei, niedługo zaczynamy wspólne (dla mnie 3 Czy tak powinno wyglądać życie 30 paro latki?:D moje tak wygląda i bardzo się z tego cieszę, nie narzekam, żyję pełnią życia, uważam że mi się udało :) nawet z rozwodem bo to była moja decyzja-zmiana na lepsze. Inni moga uważac ze brakuje mi dzieciaków, męża, deklaracji tego typu :P a ja nie zamierzam tak życ :) bo nie byłabym szczęśliwa! nie byłabym sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7999
hej Alicja9876 A moze ty sie boisz zrobic powazniejszy krok w zyciu jesli masz juz faceta to starajcie sie o dziecko (zegar tyka )bo jak ci sie spodoba by miec wiecej ;) w ciazy mozesz robic tez cs ciekawego podnies swoje kwalifikacje by pozniej starac sie o leszpa prace .i pamietaj nie wazne ile ma sie lat najwazniejsze na ile sie czujemy ...wiec spraw kochana by w twoim zyciu bylo wiecej usmiechu czego ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wszystko
Za młoda jesteś żeby mieć wszystko, koleżanko. To, do czego dążysz (zwłaszcza pod względem materialnym) ludzie osiągają w dojrzałym wieku, czyli w okolicach 50tki. A ty masz ledwo 30tkę i już chcesz mieć wszystko - rozwiniętą karierę na najwyższym stanowisku, własny dom, mieszkanie i może jeszcze jacht ? :D Wyluzuj, daj sobie szansę na spokojne rozwijanie życia, nie pędź tak, bo sfiksujesz. I pamiętaj: żadnych schematów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdxhb
Alicjo zadaj sobie jedno pytanie "Czy jetem szczęśliwa?" Jeżeli odp. jest TAK to nic więcej Ci nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn bvcx
Ala nie martw się - lepsze to niż siedzenie w garach i pieluchach na macierzyńskim jako kurwa domowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er45
a ja bym tam posiedziala troszke jako kura domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk

32 lata i mam wszystko czego pragnęłam! Narzyczonego od 14 lat którego Kocham bardzo i on mnie jeszcze bardziej 😍 Jest Kochany chodź nie jedno przeszliśmy. Córeczkę w wieku 11 lat i staramy się od miesiąca o drugie 🙂 Prace mam, domu swojego nie, ale napewno się go dorobimy 😁 Twoje życie zależy od ciebie! Pamiętaj o tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Nie ma czegoś takiego jak POWINNO.

Życie to zmiana,człowiek to zmiana.

Miałam dobrą pracę,ale nie sprawiała mi radości

Miałam mieszkanie w mieście-hałas mnie wykańczał.

Miałam faceta-zdradził.

Dla każdego szczęście to coinnego.

Zapytaj siebie co to oznacza dla Ciebie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500

Najlepiej jak byś miała już dziecko w wieku 19 lat xD

W czasach tuż tuż przed selfie i dziubkami.

Teraz 19 latki są infantylne i jedyne ich zajęcie to doklejanie rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×