Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kakarol4

Szukam kobiety z lodzi wiek 30/45 zadbanej

Polecane posty

Gość filarek
wiem kim jesteś tylko nicka zapomniałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filarek
swojego na którym pisałem z Tobą ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filarek
tak tak kobieta zmienną jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na trochę Was z oczu spuścić i już tandetełe . :O Ile ty chcesz pomarańczo pisać z Bó, by chociaż odsłoniła ci jedną czwartą swojego sutka. :O Doprowadziłeś tylko kobietę, że potrafi korzystać ze znaków interpunkcyjnych. I niby nitz w tym dziwnego, ale Ona już tak będzie pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda bo była jedną z najbardziej rozpisanych łosic na forume. Sam czasami truchlałem, jak pomiatała gnojami i rządziła swoim wyłudzaniem i bezpruderyjnością. Teraz Jej posty to tylko znaki zapytania. :O Czas chyba nad Nią zapłakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniaca za rozmawami
Pozdrawiam Cię Nowy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety odwzajemnię się suchym 🖐️, bo i zdarzają się poczciwe pomarańcze, to jednak, "nie chcem , ale muszem" darzyć je ograniczonym szacunkiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniaca za rozmawami
Nowy znasz mnie i ja Ciebie , a nigdy złosliwa co do Ciebie nie vylam Trudno Pa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję i nie powiem jest to miłe, ale sama rozumiesz... Zwyczajnie nie chcę by jakiś chujjek wyskoczył mi że floduję temat, czy nazywał mnie Duchem :O NIE MAM NITZ WSPÓLNEGO Z DUCHEM i wbijcie sobie to do swoich tępych mózgów raz na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniaca za rozmawami
Ale ja doskonale wiem że nim nie jesteś, zdążyłam Cię poznac przez ponad rok że nim nie jestes . Ja tutaj bardzo mało sie pokazuję od około roku , prawie wcale jedynie niekiedy zagladam i nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniaca za rozmawami
Nowy nic nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście mam cię serdecznie dość. Zapomnij o mnie w końcu i traktuj jak powietrze. I nie mów w moim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście mam cię serdecznie dość. Zapomnij o mnie w końcu i traktuj jak powietrze. I nie mów w moim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań się wygłupiać Bó , przecież jest to niemożliwe. 😴 Przecież to Ty jesteś moim powietrzem. :) Bez wdychania Twoich spalin, popadnę już w totalne odrętwienie. Zamiast się cieszyć to jak zwykle marudzisz. :O Co się z Tobą dzieje Bó, gdzie ta bezpruderyjna kobieta, którą pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście opuściłam Polskę i mi bardzo smutno i źle. A ty zamiast mnie wspierasz, rzucać mnie góównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście opuściłam Polskę i mi bardzo smutno i źle. A ty zamiast mnie wspierasz, rzucać mnie góównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym człowiek się zmienia. Starzeje się ( dojrzewa?) i coś co bawiło wcześniej przestaje bawić. Zechcij spojrzeć złożenie a nie prosto. I przestań mi mówić, że jestem do dóópy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta zaraz gównem. :O Już nie wymyślaj Bó , bo zwyczajnie zaczynasz mnie obrażać. Konkretnie i kiedy albo wypier... i tu problem. :( Jak podcinanie gałęzi, na której się siedzi :D :D :P 🖐️ Wygrałaś :) Postaram się zwracać na Ciebie mniejszą uwagę. Zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobne złośliwości to nie zaraz gówno, że tak zaprotestuję. Do tego nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale pracuję nad swoim wizerunkiem. A hasłem przewodnim jest "TAK dla ludzi" , przynajmniej tak twierdzi mój psychoterapeuta. Powiada że to pozwoli mi pozbyć się wyalienowania i radośnie powrócić na łono społeczeństwa. :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Zwracaj na mnie uwagę bacznie i do usrania. A gotowa jestem zdjąć majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobne złośliwości? No to masz świetny żart Nowy w mieście. Po najniższej linii oporu działasz. Jak gówniarz bez szkoły. Zero w tobie taktu jak dochodzi do spięć. Pracuj nad sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ty tak działasz pod wpływem podniecenia? Kiedy dana osoba reprezentuje wyższy poziom? Czy takim sposobem zwrócisz na siebie uwagę? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie nakazuje ci pierdzieć i lizać słodko. Wystarczy takt i ogłada. Tobie czasem tego brakuje, aczkolwiek twój wizerunek może się podobać. Ty twierdzo nieczuła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha3333
jestem Karolku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łódź to jednak dziwne miasto :O Jak sie czyta takie tematy to ma sie ochote na emigrację 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×