Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nauczycielka niemieckiego

Kto chcialby sie uczyc niemieckiego przez internet

Polecane posty

Gość nauczycielka niemieckiego

jak wyzej. nauka niemieckiego przez internet, maile, czat, rozmowy na skype. nauka indiwidualna. Cen ado uzgodnienia jestem nauczycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfhgfjh
ja sie narazie ucze z ksiazek sama, i z darmowych stron, niestety nie stac mnie, zeby placic komus.. zreszta i tak programy językowe są tansze niz koreptycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka niemieckiego
OK rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka niemieckiego
ale jak nie chcesz to po co durnaowato odpisujesz? :-O propozycja jest dla Polakow mieszkajacych w Polsce ktorzy chcieliby wyjechac do Niemiec do pracy i ktorzy nie umieja niemieckiego. jestem nauczycielka od 25 lat po studiach germanistyki i pedagogiki w NIemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena do uzgodnienia
a konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka niemieckiego
tyle ile mozesz zaplacic. Proponuje rowniez probne lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
Nie psujmy rynku. A jak ktoś Pani zaproponuje 1 zł za godzinę, bo nie może więcej. Ja poniżej 15 zł nie schodzę za 1 h. Nie mam wykształcenia filologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka niemieckiego
ja rynku w PL nie psuje. Pisalam ze to kwestia indiwidualna. w Niemczech biore 2o euro za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie rozumiem..........
ja wlasnie nie rozumiem takich pazernych nauczycielem, mają dobrą stalą prace w szkole, a jeszcze im malo i dają korki; wy za duzo zarabiacie i taka jest prawda, skoro za nic dostajecie kupe kasy i jeszcze po przyjsciu z pracy do domu, zdzieracie z ludzi na korkach :O i to nie są male sumy, chciwosc, chciwosc i jeszcze raz chciwosc!!! jak mam takiej pazernej babie zaplacic, ktora i tak biedna nie ejst bo robote ma, to wole kupic sobie kilka książek do nauki, programy i wyjdzie taniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×