Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O v O

Szukam wirtualnej koleżanki

Polecane posty

Gość nimffomanka
Mimo wszystko "faza" to na pewno nie jednorazowe zaglądnięcie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam wrazenie ze tu na forum coraz czesciej tworzy sie napieta atmosfera i klotnia wisi w powietrzu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzień, za to poznałem, najprawdopodobniej, nimfomankę, której bym nie odmówił. A wiem co mówię, bo już jednej odmówiłem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
Wspólnie? To mogę tylko z mężczyzną, a że w tym wątku wyboru już nie mam biorę Ciebie hahahihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimffomanka- jednorazowo nie, dlatego jestem od tygodnia czyli jakby siedmiorazowo juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisterX
według jakiej definicji "fazy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimffomanka jest jeszcze misterx malo sie udziela ale jest taki przyczajony trpszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
daarria - nie wiem, czy zauważyłaś, ale "napięta atmosfera" wytworzyła się zaraz po tym jak zaczęłaś się tu udzielać :) hahahihihi - pamiętaj, że jestem samozwańczą nimfomanką, a Ty wcale tak nie uważasz :D A z ciekawości - ta, której odmówiłeś faktycznie była nimfomanką wedle Twojej mniemania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
daarria - zostawiam go dla Ciebie... znaj moją dobroć :) Dwóch facetów w łóżku też nie potrzebuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimffomanka o jaaa chyba zazdrosc przez ciebie troszke szepcze...spokojnie nie zdominuje twojego eleganckiego flirciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
Twojego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
daarria - nie przesadzajmy, nawet nie wiem kim tajemniczy hahahihihi jest. Poza tym mnie się nie da zdominować... no chyba, że w łóżku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, była według mojego mniemania. Skądinąd zupełnie fajna, ładna dziewczyna, ale tak obrabiać facetów... :) Biedaki pewnie niczego nie podejrzewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta hahahihihi tak mnie dzis ladnie dwa razy powital, ze musialm sie dopytac czy sie znamy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
daaria - radzę się doszkolić... albo wyspać ha ha znaj - tryb rozkazujący od czasownika "znać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze golabeczki moje to wy sobie tutaj gruchajcie a ja uciekam, bo mnie nie chcecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimffomanka dobrze, juz dobrze niech ci bedzie, widzisz bo ja taka ulegla ze nigdy nikomu nie rozkazuje i tego trybu nie stosuje;) nie no zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
hahahihihi - skoro się puszczała, to dziwka. Ja mam widocznie inny słownik - no tak przecież w moim są archaizmy, wiec jakiś przestarzały :D Mnie to tam brzydzi takie puszczanie się z byle kim, a ile to ryzyka za sobą niesie to nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
ależ daarrio nikt Cię stąd nie wygania :) skoro hahahihihi taki milutki dla Ciebie, to pewnie i on nie ma nic przeciwko, żebyś była, o ile sam tu jeszcze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy to było z "byle kim". Bo z boku wyglądało to też jaky lubiła sobie brać, co raz to innego chłopaczka, z innych sfer. Wybitnie to ona selekcjonowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimffomanka- za pozno teraz to ja juz sie wlasnie obrazilamz:p a tak powaznie, to godzina juz najbardziej odpowiednia do opuszczenia tego forum. dobrej nocy wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
W takim razie seksistowskich snów daarria :p hahahihihi - gaby21 Ci nie dała? :) Serio? Gdybym była facetem kijem bym jej nie tknęła, no zaniedbana kobiecina, ale nie chciałam się mieszać. Poza tym trzeba mieć naprawdę nie po kolei w głowie, by wrzucać takie fotki na forum publiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
murzyn Steven - popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie gaby musialam się poudzielac bo ta panna mnie mocno poirytowala,niestety wyszla z tego dosc mocna klotnia ale trzeba takie panienki uswiadamiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffomanka
daarria - a nawet nie zwróciłam uwagi, że się tam udzielałaś, widziałam tylko, że hahahihihi się napalał na to opuchnięte cipsko. Dla mnie irytujące są kobiety wrzucające takie zdjęcia na forum - niedowartościowane, głupie, samotne... Nie wiem, ale w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×