Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

w co się ubrać na wesele????????????????????

Polecane posty

wesele wypada w polowie pazdziernika i oczywiscie pojawia sie problem co na siebie wlozyc??????????????? moze ktos doradzi jakis fajny oryginalny pomysl????????????? oczywiscie opcja sukienki i szpilek jest zbyt oczywista czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrr3241
sukienka i szpilki i płaszczyk :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Nie bardzo wiem, co może być "innego" na uroczystość. Odradzam spodnie na wesele, czyli zabawę taneczną. Niestety, dość głupio mi się kojarzy, jak tańczą ze sobą cztery nogi w nogawkach;) Moim zdaniem garsonka z lekką bluzeczką pod spodem (żeby ew. żakiet można zdjąć, jak za gorąco) jest jak najbardziej stosowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem ze na wesele to tylko sukienka i szpilki ale kurcze moze ktos ma jakis bardziej ekstrawagancki pomysl niz tradycyjna sukienka i szpilki a 4 tanczacych nog w spodniach napewno nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak mała czarna już jest buty też są też czarne do tego albo czarna skóra albo płaszczyk w zależności od ciepłoty na zewnątrz heh tylko jeszcze jedno małe pytanko ????????????? jaki kolor rajstop??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr s. Fiutancja z wizytacją
ubrać kiecę w klosz, by można było zarzucić na plecy podczas ruchanka und luźne majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
A to Ty na pogrzeb idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z tą kieca w klosz heh pomyśle o tym nie nie ide na pogrzeb dlatego nie chce czarnych rajstop i dlatego pytam a to ze sukienka czarna to zabronione czy co musi byc od razu na pogrzeb????????????????????? helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Kiecka czarna no ok, ale po co czarna skóra i czarne buty? Innych kolorów nie ma/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr s. Fiutancja z wizytacją
bo to jest wesele w klubie sado-maso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie sa ale akurat takie posiadam wiec nie bede specjalnie kupowac hah jeszzce nie wiem do onca co z butami bo moze beda w innym kolorze ale i tak pozostaje kwestia tych rajstop jesli beda czarne buty wiec jak???????????/ jaki kolor????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekSam
Ubierasz się bardzo niestosownie do okazji, to wesele a nie stypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poproszę o rady!!!!!!!!!!!!!! ciekawe czy się doczekam bo jak zalozylam ten temat to zaraz mi jakas przemadrzala napisala ze ile mam lat skoro nie wiem w co sie ubrac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam ostatnio w czarnej sukience, czarnych butach i skórze. Ale nogi miałam gołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekSam
To może wrzuć zdj sukienki albo podobnej do tej którą masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghhjkk
ogólnie jak dla mnie rajstopy to największa wiocha jaka może być.Jak już je koniecznie musisz ubrać to w kolorze ciała. Nie odpierdalaj z czarnymi rajstopami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to już
No jaki masz problem z rajstopami. Jeśli będą przezroczyste to tylko beżowe bo nie idziesz na pogrzeb. Chyba że chcesz założyć grubsze to jakiś kontrastowy kolor mógłby być, np pomarańcz lub soczysta zieleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi ze nie chce cienkich w cielistym kolorze tylko chodzi mi o grubsze tylko nie wiem na jaki kolor sie zdecydowac bo reszta bedzie czarna myslalam o zoltym takim musztardowym co wy na to ale zielony tez fajna opcja yulko czy jakis taki jazacy czy raczej stonowany chyba prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pytanie za 1000 punktów hah sukienka czarna kurtka czarna buty czarne rajstopy niebieskie bardzo ciemne i jaki do tego dobrac kolor paznokci bo wiadomo ze nie czarny ani nie niebieski wiec jaki radzicie??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×