Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Postanowiłem otworzyć własny interes!!!

Polecane posty

Jakieś stołówki w szkołach i przedszkolu oraz w szpitalu ale także postanowiłem otworzyć własną pizzeria w którym będą dania obiadowe, pizza, kebab i inne fastfoody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfguioio
lepiej zamkni ten interes bo ci ptak wyskoczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla vv
stołówke chłopie to szpital i szkoła mają swoje ty możesz dostarczac catering i wówczas składasz ofertę w przetargu, jeśli jesteś najtańszy to wygrywasz przetarg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie wrażenia
ble bla vv właśnie wprowadzane są zmiany w tym zakresie (póki, co w przypadku szkół), jak nie wiesz to nie pisz. Nie wiem czy we wszystkich województwach. Zmiana ma polegać na scedowaniu zadań w drodze przetargu na prywatnych przedsiębiorców. Chcą by stołówki nie tylko serwowały posiłki dla uczniów, ale i dla mieszkańców. Proponuje poszukać w internecie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla vv
jak nie wiesz to nie pisz. Nie wiem czy we wszystkich województwach. Zmiana ma polegać na scedowaniu zadań w drodze przetargu na prywatnych przedsiębiorców. Chcą by stołówki nie tylko serwowały posiłki dla uczniów, ale i dla mieszkańców ale co to ma wspólnego z tym co pisałem ? :-O stołówki są "obiektami" których właścicielem jest szpital czy szkoła a przedsiębiorca zapewnia tylko wyżywienie i jego oferta wybierana jest w przetargu i o to mi chodziło ... rozumiem że wg ciebie właścicielami pomieszczeń na stołówkę teraz staną się przedsiębiorcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
Pisałeś tylko o cateringu (po nowemu) dojdzie jeszcze wyposażanie stołówek (chociaż nie jestem pewna czy i teraz tak to nie wygląda). Przedsiębiorcy nie stają się właścicielami obiektu, ale będę je dzierżawić. Mam nadzieje, że teraz wszystko jasne będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla vv
ok. ale nadal właścicielem będzie podmiot rozpisujący przetarg więc nie rozumiem skąd czepianie się " jak nie wiesz to nie pisz " sens jest taki ..że przedsiębiorca nie ma własnej stołówki tylko ewentualnie dzierżawi lokal a autor tematu sugerował WŁASNĄ stołówkę i teraz wszystko chyba jasne mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njui87
a co z twymi 3 pracami? chyba znow zmiana planow> oj ty mas z fantazje.. a masz na to kase? a wiesz z e sa przetargi i trzeba w nich startowac..a co z wyposazeniem/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×