Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Friuts

Kosmetyki mineralne

Polecane posty

Gość gość
Sporo dobrych kosmetyków mineralnych można znaleźć w aptece Melissa - zawsze lepiej zamówić, bo wychodzi taniej : ) https://www.apteka-melissa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc trudno jednoznacznie powiedzieć, są lepsze i gorsze marki kosmetyków mineralnych, a minerały minerałom nierówne. Jak szukasz nowości, chcesz trochę poeksperymentować z kosmetykami do makijażu czy pielęgnacji, wejdź sobie na http://www.modoweinspiracje.pl/kosmetyki/, znajdziesz tam wiele przydatnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinna_m
Ja przerzuciłam sie na kosmetyki mineralne i nie żałuję! Kupuję tylko z AnnabelleMinerals, nie mam z nimi żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję annabelle w ich sklepie stacjonarnym w Warszawie, bardzo polecam, to są moje makijażowe ideały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam przez internet annabelle, ale wysyłka jest szybka i sprawna, także jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który puder wybrać z Annabelle i jak z dobraniem odcieniu idealnego przy takich zakupach internetowych? Udaje Wam się trafić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzozolinka
Ja z kosmetyków mineralnych używam wypiekanego podkładu proto-col, u mnie świetnie się sprawdza, ładnie kryje, ale w sposób naturalny, nie masz tego uczucia maski, którego nienawidzę. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych, no i co najważniejsze mnie nie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_855
Pierwszy raz robiłam zamówienie w esklepie Annabelle i faktycznie tez miałam obawy czy dobiorę idealnie kolor pudru, czy podkładu. I powiem tak, z pudrem trafiłam od razu, a podkład jak zamawiałam to zaczęłam od zamówienia próbek i dopiero w domu po testowałam który mi bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również najpierw zamówiłam trzy próbki z annabelle i w ten sposob podklad dobralam idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kosmetyki mineralne, chociaż na początku podchodziłam do nich bardzo nieufnie. Ogólnie nie lubię nowości kosmetycznych, bo bardzo często mnie uczulają, mam podrażnienia, czy wypryski. Warto poczytać też ten artykuł http://stylroom.pl/kosmetyki-mineralne-wady-zalety/ dowiedziałam się z niego kilka cennych rzeczy. Zaryzykowałam i teraz już nie wyobrażam sobie życia bez minerałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manikolka33
Ja wypróbowałam już większość marek jeśli chodzi o kosmetyki mineralne i zdecydowanie najlepiej u mnie sprawdza się Annabelle Minerals. Mają bardzo dobry skład i co najważniejsze świetnie sprawdzają się nawet latem. W słoneczny dzień wyglądają bardzo naturalnie i nie spływają nawet przy tłustej skórze. https://www.eshopannabelle.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikabaśko22
Stosowałam wiele kosmetyków mineralnych ale zawsze wracam do Annabelle Minerals. Moim ulubionym produktem jest podkład kryjący - NATURAL LIGHT. Ma lekko żółte tony i co najważniejsze wytrzymuje cały dzień w pracy. https://www.eshopannabelle.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję już od dłuższego czasu kosmetyki mineralne firmy Earthnicity Minerals i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skellige
Ja mam podobnie z Annabelle Minerals - świetne kosmetyki mineralne, osobiście najbardziej mi pasuje ich podkład kryjący - zdecydowanie najlepszy z tych, z których korzystałam. Idealny odcień i ekstra krycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadza
Ja co się da kupuję przez internet, ostatnio nawet znalazłam super drogerie https://www.maxdrogeria.pl/. Kupuje w niej wszystko co mi potrzebne i dostawę mam pod same drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kosmetykow mineralnych polecam firme earthnicity, pomogla mi wyjsc z uczulen skory, nie zapycha mi porow, a jednoczesnie ma swietne krycie (podklad jest genialny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od rok stosuje puder rozświetlający z eshopannabelle. Nadaje zdrowego blasku, delikatnie matuje i co najważniejsze nie wchodzi z zmarszczki. https://www.eshopannabelle.com/pl/pudry-mineralne/216-rozswietlajacy-puder-pretty-glow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja

Wydaje mi się, że używałam większość minerałów dostępnych na rynku:

Annabelle

Earthnicity

Meow

Lily Lolo

Neauty

Ecolore

Pixie

ale najlepsze i niestety najdroższe okazało się Clare Blanc.

Tak drobno zmielonych minerałów jeszcze nie miałam, bardzi długo się utrzymują na twarzy, bardzo bogata gama kolorystyczna, skóra wygląda idealnie, nie widać w ogóle, że masz na sobie podkład.

Ich kosmetyki są drogie, ale bardzo wydajne, mnie podkład wystarcza na ok rok czasu. Cieni czy różu to do końca życia raczej nie zużyję.

Natomiast nie polecam annabelle, strasznie było widać go na twarzy, i moja skóra wyglądała sto razy lepiej bez niczego niż z ich podkładem.

Reszta marek jest do siebie mniej więcej zbliżona jakościowo.

Dla mnie pierwsze miejsc Clare Blanc

Drugie- Lily Lolo- też zuper firma, używam naprzemiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Odkąd zaczęłam używać kosmetyków mineralnych zauważyłam u siebie znaczną poprawę mojej cery, szczególnie polecam markę proto-col która ma świetnej jakości kosmetyki mineralne z wyciągami z roślin, największym plusem kosmetyków mineralnych jest fakt, że twarz wygląda niezwykle świeżo i  naturalne przez cały dzień, wreszcie pożegnalam sie z efektem maski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona bardzo upodobała sobie kosmetyki mineralne gdy była w ciąży. Bała się wtedy używania różnych substancji, a te mineralne okazały się bardzo delikatne i bezpieczne. Mimo, że w ciąży już nie jest to nawyk pozostał i używa ich nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas uważam, że Annabelle Minerals ma najlepsze kosmetyki mineralne. Sprawdzałam trochę różnych marek, ale AM wypadło najlepiej. Skład, który jest naprawdę super i mało inwazyjny (no i delikatny dla skóry), bardzo łatwo się nakładają i super się trzymają na skórze. Wszystko czego można wymagać od takich kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×