Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Friuts

Kosmetyki mineralne

Polecane posty

Gość Domino44
Móje ulunione to kosmetyki mineralne z Annabelle Minerals. Mają świetny skład. I wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecono mi jane iredale i okazało się, że to strzał w dziesiątkę! Używam tylko pudru prasowanego i mgiełki dowiżającej i to mnie najbardziej zadowala. Minimalizm przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamks
gdzie można kupić ten puder????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wierna annabelle, z tego wzgledu, ze to polskie kosmetyki z dobrym skladem i do tego cena jest okej, bo ok 30zł za podklad to tyle co za te wszelkie rimmele i mejbeliny w rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki mineralne to dla mnie hit, waro jednak patrzyć na skłąd by faktycznie był on mineralny bez żadnych zapychaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaolka2
Jeśli chodzi o firmę Annabelle Minerals to od dłuższego czasu używam akcesorii do makijażu z ich firmy zwłaszcza pędzli. Mimo codziennego mycia wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakamaa
Annabelle Minerals polecam - mam puder i podkład od nich i jestem oczarowana, jesli chodzi o dobór pędzli to warto tez u nich zamówić, świetna jakość a cenowo bardzo korzystnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MallaGosska889
Z Annabelle Minerals kupowałam puder i podkład i cieszę się że się zdecydowałam. Niedrogie sa ich kosmetyki a są super, puder jest moim hitem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiamks puder mineralny jane iredale możesz kupić 1. w sklepie internetowym e-fontanna.pl 2. w sklepie internetowym jane iredle 3. w sklepach stacjonarnych na terenie wawy 4. w salonach kosmetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
U mnie również anabelle minerals. Cena przystępna w porównaniu z innymi podobnymi kosmetykami, a jakość super. Mam podkład, puder, róż i korektor. Fajnie kryją, matują, nie robią ta twarzy maski, jestem bardzo zadowolona, a pomyślec, że odkryłam je przypadkiem, jak szukałam delikatnych i naturalnych kosmetyków, jak byłam w ciąży ;) Trafiłam wtedy na ten artykuł: http://kosmetykimineralne.pl/2017/07/03/kosmetyki-w-ciazy-i-podczas-karmienia-piersia-bezpieczny-makijaz-i-pielegnacja/ A ze ceny spoko, to wzięłam na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo takich kosmetyków jest na rynku, annabelle minerals, earthnicity, amilie, mam te ostatnie i jestem z nich najbardziej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam za annebelle, ze wzgledu na to, ze to polskie kosmetyki to i cena nie jest w milionach monet liczona, podklad czy puder w okolicach 3-4 dych to jest bardzo spoko cena za cos co ci nie rujnuje cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rzeczywiscie spoko cena, jak na mineralne kosmetyki, a gdzie to kupić annabelle? bo nie wiedzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnakakaka
Mają w Warszawie jeden swój sklep, ale ja już wiem jaki odcień dla mnie jest najlepszy i zamawiam przez sklep annabelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia122
mnie anabelle wyszusza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna
U mnie właśnie dzięki Annabelle w końcu trafiłam na idealny dla mnie kosmetyk, który nie wysusza a daje oczekiwany efekt!! Także jestem zdziwiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się teraz przerzuciłam na mineralne kosmetyki a dokładnie na mineralne cienie do powiek Alilla :) super sa, nie powodują alergii, nie zawierają parabenów i silikonów a do tego sa tak trwałe że spokojnie wytrzymują cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaJurkowska
Ja również na początku używałam Annabells Minerals, ale ostatnio jakoś te kosmetyki nie chciały współgrać w moją skórą:( Zamówiłam więc próbki od https://www.earthnicity.pl/ i jestem bardzo zadowolona z jakości cieni i pudru mineralnego :) Może ktoś używa na co dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silam
Polecam kosmetyki mineralne z USA marki Bellapierre. Obecnie na stronie www.bellaminerals.pl (zniżki nawet do 30%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podkład z annabelle i nie zamienię na zaden inny, koleżanki w pracy mi podkręciły i bardzo polecam, bo mineralne kosmetyki nie zapychaja cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam teraz podkład annabelle i testuję, póki co ładnie to wygląda i mam nadzieję, że nie będzie mi zapychał cery tak jak piszecie i się pozbędę tych zaskórników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Uzywam tego z Annabelle juz dłuższy czas. Nie zapycha porów, jest delikatny, świetnie kryje, no i cena jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płaciłam jakieś 35zł, tajkże tyle co te wszystkie rimmele, maybelline, a dzialanie i jakosc o niebo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerrrka
Annabelle - tylko słyszałam o tych kosmetykach, sa faktycznie takie dobre? Gdzies można podejśc i sobie dobrać odpowiedni kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattarynka86
W Warszawie jest stacjonarny sklep Annabelle, ale przez ich esklep można zamówić sobie próbki i w ten sposób dobrać odpowiedni odcień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tylko jestem w warszawie to na miejscu robię zakupy w ich sklepie, a ze jestem czesto to nie mam z tym problemy, podkład i puder najlepsze na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×