Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :-)przed40

Milosc internetowa

Polecane posty

Gość mi mała ta sama
stąd też te flirty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
eee nie;) zreszta znalezc osobe warta stukania w klawisze nie jest latwo, szybko nudze sie kims, kto mnie nie interesuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
nihil novi ;) podejrzewam, ze w kwestii 'jestes nudny/a - spadaj' jestem jeszcze bardziej okrutna niz Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
calkiem mozliwe, bo kobiety ogolnie sa bardziej okrutne niz mezczyzni;) najgorsze ze podobnie mam nie tylko w necie, ale takze w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
co ty powiesz? ja w realu zwlaszcza, szczegolnie od paru lat;) i raczej zawsze myslalam o tym w kategoriach in plus, jako zaletę;) czas zmienić postrzeganie, ziutuss - asertywność, odwaga i szczerość to cechy najlepszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
owszem, ale przez to mam klopoty z nawiazaniem glebszej relacji i zaangazowaniem sie, czasami chcialbym byc po prostu glupszy;) bo mam tak, ze potrafie przestac byc zainteresowany kobieta po 15 minutach rozmowy, bo wiem co to za typ czlowieka, co zaraz powie, jaki bedzie schemat jej zachowan itd;) a ja chce zeby ktos mnie zaskoczyl i sprawil, ze zaniemowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanaprawdeistnieje
Pierw miłość internetowa a później na realu , jesteśmy już prawie 2 lata:) pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
ziutasss- juz ci pisalam na poprzednim topie - to jest możliwe;) kwestia czasu i nastawienia też. no i oczywiście zależy, gdzie szukasz (lub nie szukasz) czasem wystarczy zamknięcie ust TYM pocalunkiem, żeby zaniemówic- doslownie i w przenosni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
p.s. masz na mysli np takie laski, które mówią/ piszą 'pierw' ?;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
"Pierw miłość internetowa a później na realu , jesteśmy już prawie 2 lata pozrawiam" moj kumpel poznal swoja zone na gadu-gadu, obecnie maja 2 dzieci, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
nie no z takimi to w ogole sie nie umawiam;) w duzym skrocie chodzi mi o laski pretensjonalne, banalne, przecietne i w zadnym razie nie pisze tu o urodzie, bo z tym akurat w tym kraju jest znosnie a gdzie szukam? wszedzie, jestem osoba otwarta, latwo nawiazujaca kontakty, mozna powiedziec ze ludzie garna sie do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Mia
A tamta znajmość już nie istnieje? Skoro była taka wyjątkowa? Nie walczyłeś>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
niestety faktem jest, ze garną się głównie ci banalni, przeciętni, męczący - bo takich jest więcej trzeba szczęścia trochę, to fakt:) a najlepiej wyluzować - cieszyć się życiem i wolnością - a wtedy samo przyjdzie, żeby ci tę wolność 'zabrać' ;) tylko że wtedy przeważnie nie masz nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
napisalem wyzej, ze byla mezatka i mieszkala w innym miescie, mam za duzo oleju w glowie, ze walczyc o cos takiego, pisalismy duzo i nawet nie zauwazylismy jak daleko emocjonalnie to zabrnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
Luna - czasem prostu nie warto walczyć z różnych względów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
po prostu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
oczywiscie, z racji wieku podchodze do tego na luzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Mia
Czyli gorę wziął zdrowy rozsądek. Nie zawsze w zyciu można kierować się "momentami". Przykro....ale zycie toczy się dalej. Myslę, że kogoś znajdziesz, ale będzie to trudne - poprzeczka coraz wyżej. W banale ludzi, którzy nas otaczaja tak trudno o perełkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
co to znaczy "nawet" na tym forum?;) miejsce jakich wiele, sa gorsze miejsca w necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
najlepiej podchodzić na luzie bez względu na wiek:) ale może piszę tak dlatego, że nawet 30-tki nie mam;) a w ogole to- co ja w takim razie robię na tym dziale (życie dojrzałe)?;) myslalam, ze to topik z uczuciowego- a niech to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
luna mia- przyjdzie czas kiedy bede musial zdecydowac czy zwiazac sie z kims kto nie spelnia jednak wszystkich moich oczekiwan i jak to bedzie na mnie wplywac, czy jeszcze troche poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
ja tez nie mam 30, ale lepiej sie tu rozmawia niz na tym maglu na uczuciowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
aż byłam zaskoczona spokojem, jaki tu panuje- fakt, to nie mogl byc tamten dział;) co do wyboru z koniecznosci nigdy nie wybieraj niczego na siłę proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Mia
Gdy zgodzisz się na kompromisy to może być trudno....sprzeczność z wewnętrznymi oczekiwaniami i potrzebami. Ale z drugiej strony życie wymaga kompromisów. Myślę, że lepiej poczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
postaram sie:) ale na to ma niestety wplyw wiele czynnikow, gdyby chodzilo tylko o samo posiadanie (nie lubie tego slowa) kobiety, to pol biedy, ale niektorzy chca miec jeszcze rodzine, dzieci i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
no obecnie mam 27 lat wiec na pewno nie bede wiazal sie z kims na sile w tej chwili, tym bardziej ze jestem po kilkuletnim zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
ziutasss, a o teorii luster słyszałeś?:) poczytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
dobra, poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duza ale głupia Mii
Można emocjonalnie się zaanagżować, niestety ;) Zaczęło się od pisania o "niczym", szybko pojawiła się fascynacja, w tym też fizyczna :( Trwa tak już 2 lata :( Próbowaliśmy zrywać ten kontakt, oboje jesteśmy w związkach, ale zawsze któreś nie wytrzymuje i wszystko od nowa :( Spotkaliśmy się kilka razy na żywo, ale nigdy do niczego więcej nie doszło. Ale nie ma dnia, żebym o nim nie myślała, on ma podobnie ... własnie napisał, że nie może już się doczekać kolejnego spotkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×