Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj

JAK ODBIC CHLOPAKA KOLEZANCE ????????

Polecane posty

za duzo tasiemcow sie naogladalas tak mysle i jeszcze dwie rzeczy ze ciebie poprostu dupa swedzi a po drugie ze twoj obiekt westchnien musi miec wielkie serc tez z dwoch powodow: 1.ze sie nad nia lituje i z nia nadal jest a po 2. bo ma w sobie tyle milosci zeby obdzielic nia tamta no i ciebie...proponuje napisac do "przyjaciolki"tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
Ona mnie nei obchodzi jak dla mnei moze sie nawet powiesic, byle on mógł byc ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
magnolia 11 nie prawda ! chce tylko zwiazac sie z nim, a ona w tym momencie malo mnie intersuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
Józek spod ósemki facetów opini nie biore pod uwage !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasspberry_gurl
Pomijajac to,ze jestes faszywa i zalosna biorac sie za chlopaka swojej przyjaciolki to skoro ten chlopak tak mowi o przyjaciolce to jestescie oboje siebie warci 🖐️ Dzieki takim dziewczynom bez zasad sa czasem ratowane dziewczyny od zdrajcow i facetow bez przyszlosci takze robiac przyjaciolce swinstwo jednoczesnie robisz jej przysluge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
jaka ciemnota ! pojde do niej i powiem wszystko, rozmawiałam z nim i wygarniemy jej wszystko prosto w twarz, aby mogła to przecierpiec, a my w konuc stworzymy zwiazek oparty na miłosci, a ona niech zyje dalej :) LIFE IS BRRUTAL ;D elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
Nie wiem czy kgooś to intersuje ale udało się :D powiedziałam jej o wszystkim:D wkurzyła się, jej mina bezcenna :D powiedziała, ze mi tego nigdy nie wybaczy :D wieczorem jestem juz umówiona z facetem :D zakazany owoc smakuje najlepiej:D pewnie szybko mi sie znudzi, bo chodizło mi tylko o to, aby ich rozdzielic, skoro juz to dostałam to mi sie z czasem juz nie przyda:D możecie mówic, ze zolza ze mnie ale co tam:D raz sie zyje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie nie powinno odbijać się nikomu partnera czy partnerki bo coś takiego może obrócić się przeciwko tobie. Chociaż czasem przytraafiają się takie przypadki jak wtój. Kiedy to poznajemy kogoś z kim nadajemy na tych samych falach i kedy bioprądy dwojaga ludzi mają to samo napięcie. Moim zdaniem facet powinien poważnie porozmawiać ze swoją dziewczyną i powiedzieć jej o wszystki. Zanim ktoś zrobi to za niego. Ludzie są różnie i czasem widzą to czego tak naprawdę nie ma A z widelca zrobią widły. Powinnaś też wziąść pod uwagę czy Ten facet nie chce cię tylko zaciągnąć do łóżka i wykorzystać, bo taka ewentualnośc też może mieć miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jak czytam wypowiedzi takich osob jak ty to twierdze ze albo juz sie taka urodzilas i wspolczuje twoim rodzicom albo sorry ze to napisze odziedziczylas kures*** po kims...tla takich jak ty powinien byc inny swiat...wiele wskazuje na to tez ze masz wybujala wyobraznie i nie masz co zrobic z wolnym czasem dlatego piszesz takie brednie bo normalna zdrowa osoba w twoim wieku nie pisalaby takich glupot,ze az sie nie dobrze robi:/ watpie w to ze w ciagu niespelna 15 minut lub mniej spotkalabys sie z kolezanka, wygarnela jej wszystko i umowila sie z tamtym bezmozgiem....no ale roznie w zyciu bywa i niekiedy zdazaja sie takie marginesy spoleczne jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ona mnie wkurwiaaaaaaa
Kotku, nie zycze ci zle bo nikomu tak nie zycze, ale los sie lubi z nas ponabijac i zrobic podobny psikus w zyciu. Mam nadzieje, ze to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdg
jestes zwykla szmata a on zwykly ciul ktory zamoczy fiuta w kolejnej debilce buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało odbić chłopaka mojej kolezance dzięki rytuałowi miłosnemu ( ze strony http://magicznerytualy.pl), brutalne acz skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z chłopakiem 4 lata zręczeni miał być ślub wszystko było załatwione i mnie zostawił 3 miesiące przed ślubem powód rozstania jaki podał był taki że przez ostatnie pół roku się często kłóciliśmy ale to nie były jakieś tam poważne kłótnie i stwierdził że jestem nie dobra, nie mogłam sie pozbierać po tym co zrobił bardzo mi na nim zalezało i zależy . Dzięki uroku miłosnemu ze strony http://urokmilosny24.pl znowu Go odzyskałam. Czuję się kapitalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ona jest najładniejszą dziewczyną a ty jesteś brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×