Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOEIUDGSFSGS

POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Polecane posty

Gość DOEIUDGSFSGS

Witajcie:) mam pewien problem. Otow 2 miesiace temu wyladowalam na sorze z pieczeniem w klatce piersiowej bólem zamostkowym jak przy zawale serca dodam ze mam 22 lata. Badania, ekg wszystko wyszlo w porzadku, pozniej zrobiono mi gastroskopie z podejrzeniem chorob zoladka czy przelyku. Gastroskopia wyszla idealnie. Tylko od tamtego czasu wciaz mam zgagi wieczorne, wciaz meczy mnie ten okropny bol zamostkowy, odbija mi sie kwasna trescia i najgorsze co zauwazylam kilka tygodni temu mam problemy z przelykaniem. Nie dosc ze polykajac pokarm drazni mi gardl to przesuwa on sie do zoladka bardzo powoli porownujac to uczucie z uczuciem kiedy ogromnie sie najemy wtedy czasem za mostkiem staje pokarm i czujemy lekki ból ja tak mam nawet po zjedzeniu jednego glupiego jablka. Sama nie wiem co robic i do kogo mam sie z ym zglosic mecze sie jak cholera.. czytalam o tym refluksie czy o zapaleniu zoladka ale przeciez byloby to widoczne na gastroskopii a juz wtedy wiekszosc objawow mialam.. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy skąd jesteś, bo ja znam dwóch godnych zaufania, sprawdzonych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
no tak ale do kogo mam sie zglosic z takimi problemami nie wiem do gastrologa?? chodzi mi o specjalizacje.. i boje sie tego co mi jest choc sama w sumie nie wiem co tak naprawde mi jest to jest najgorsze... ta glupia swiadomosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
aa i jeszcze jak wypije cos zimnego to czuje zimno w calym przelyku.. czasem utrzymuje sie to uczucie za mostkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
normalnie tak raczej nie powinno byc..i ten bol przy polykaniu..masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trafiłam do lekarza, który zajął się sprawą kompleksową i po przeprowadzeniu badań, dał dalsze wytyczne i polecił lekarza, który zajął się potwierdzeniem diagnozy i skutecznym leczeniem. Podaj maila to podam szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
mialam podobnie. oprocz bolu przy przelykaniu. karetka zabierala mnie 2 czy 3 razy w domu. bole nadbrzusza-nawet mowic nie moglam. serce ok, gastroskopia ok. na usg jamy brzusznej kamieni widac nie bylo. zyje do dnia dzisiejszego tak, jak na bombie. to wszystko dzialo sie 3 lata temu? juz nie pamietam,ale jakis czas juz minal. jakis czas temu mialam bol nadbrzusza znowu. z przerwami trzymal prawie 24h. na szczescie nie byl mega mocny. wytrzymalam. ja teraz stawiam na to,ze to kamienie w woreczku. moga byc malutkie, usg nie zauwazy. jendym slowem-wspolczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma refluks i diagnozowali go specjaliści, ale bez skutku, anasza lekarka z przychodni, która go skierowała do gastrologa postawiła prawidłową diagnozę. teraz bierze jeden lek i jest ok. a miał cuada wianki - zjadł coś słodkiego na wieczór, czy wypił piwo, a rano bół głowy, pieczenie w gardle i torsje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
tylko ze ja mialam robiona niedawno tomnografie komputerowa jamy brzusznej i miednicy mniejszej i wszystko wyszlo ok zero kamieni zero niczego poprostu ciagle zgagi, odbijanie, bol itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
lili11 a czy Twoj maz mial problemy z polykaniem?? to mnie najbardziej martwi.. mozna by rzec ze martwi mnie to strasznie..mam tylko 22 lata a tu juz takie problemy.. czuje sie jak staruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
lili11 a czy Twoj maz mial problemy z polykaniem?? to mnie najbardziej martwi.. mozna by rzec ze martwi mnie to strasznie..mam tylko 22 lata a tu juz takie problemy.. czuje sie jak staruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOEIUDGSFSGS
dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam zapytać, bo teraz jest u niego o wiele lepiej. Miał problemy z przełykaniem i powiedział, że czasami nawet duże. Teraz bierze raz dziennie Omeprazole 20 mg i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam zapytać, bo teraz jest u niego o wiele lepiej. Miał problemy z przełykaniem i powiedział, że czasami nawet duże. Teraz bierze raz dziennie Omeprazole 20 mg i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×