Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

Sinieje mi stopa. Jechać już dziś do szpitala ?

Polecane posty

Nie zdziwię się jak po mnie pojedziecie. Ja panikarą nie jestem i zawsze czekam do ostatniej chwili, ale... tym razem nie wiem co robić i się zastanawiam czy nie jechać do szpitala. Krótko i do rzeczy. 1 ciąża - nogi idealne - zero problemów. 2 ciąża - okropne żylaki jak u emeryta na lewej nodze i na prawej zresztą też, ale mniej. Od czerwca spuchnięta lewa stopa, a teraz na tyle, że każdy ściągacz skarpety się wrzyna, a jedynym obuwiem jaki potrafię założyć są piankowe klapki za 5 zł o nazwie KUBOTA :D Wyżej noga też jest spuchnięta, tak, że nie potrafię do końca zgiąć jej w kolanie. Dziś rano jak wstałam stopa była sina, ale czucie normalnie mam. Mama mi mówi, że coś może być nie tak z krążeniem. Siostra każe jechać już do szpitala, a co wy o tym myślicie ?? Czuję się dobrze ! Jestem już po terminie ------ > patrz stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem doswiadczona w tych sprawach, ani sie nie znam , ale wydaje mi sie, ze jakbym byla w ciazy to kazda oznake dziwnego zachowania mojego organizmu bym konsultowala z lekarzem, tak wiec ja bym pojechala, zwlaszcza, ze jestes po terminie i takie zatory krwi, moge zaszkodzic dziecku (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misska@@
jedz kobieto do szpitala na co czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda ja dopiero czekam na poród(tp 5 X) ale na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala. Lepiej jechać, niż potem żałować,że się tego nie zrobiło. tym bardziej,że jesteś po terminie. A tak wogóle to szczęsliwego rozwiązania i zdrowej córeczki życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a boli cie ta noga
bo ja mialam tak samo jak ty i okazalo sie, ze byl to zakrzep. Jakbym do lekarza sie pozniej zglosila (a tez czekalam nie wiadomo ile) to moglabym miec zator do plus i sobie umierac:) A ja tez panikara wlasnie nie jestem i puchla mi najpierw stopa, potem siniala, potem noga puchnac zaczela i towarzyszlyl mi tez z czasem bol. No i pewnego dnia nie moglam nastapic stopa na ziemie z tego bolu i dlatego sie wybralam do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cobyeta
cobyeta, ruszaj tyłek jak najszybciej i do szpitala chcesz zakrzepicy dostac-bo siniejaca noga to juz jeden z najbardziej niedobrych objawow zakrzepicy wlasnie koniecznie powinni ci juz podawac heparyne i robic cc! jak ci sie zakrzep urwie to nie daj boże:( jeszcze skonczysz z udarem albo nie chce juz mowic o najgorszym:(:( jak najszybciej szpital!!! i nie daj sie zbyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza!!! Choruję na zakrzepicę, więc wiem, co mówię. Natychmiast do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×