Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gasssss

jaki gaz pieprzowy kupić?

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam gaz na antynapastnik.pl i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim czuję się bezpieczeniej. A czy go użyję czy też nie (oby nie) to czas pokaże. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strociaf
Ja kupiłam Sabre Red w sklepie Cqb, online i jestem zadowolona :) jakoś bezpieczniej się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelka33
W zasadzie nie ma to takiego znaczenia jaki kupimy. Warto jest mieć taki gaz przy sobie ponieważ różne sytuacje się zdarzają.Dodam,ze w Polsce taki gaz jest legalny ale już za granicą nie ( na przykład w UK nie można mieć przy sobie) tak więc polecam to docenić bo jednak z czymś takim można czuć się bezpieczenie. Sama zamawiałam osatnio tutaj http://www.hobby4men.com/obrona/gazy-obronne.html Jeśli chcecie to możecie jeszcze zadzwonić do obsługi sklepu i dopytać się jaki wybrać. Na pewno Wam doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek123123
Właśnie że ma znaczenie jaki kupimy i to decydujące. Zwykle cena mówi ile dany gaz jest warty i jak skuteczny. Jak ktoś kupi jakieś nato czy police security za 5 czy 10 zł to niech nie myśli, że uchroni go taki gaz przed atakiem dorosłego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijskrajowa
Dokładnie, ja na cqb kupowałam sabre - są tam też np, specjalne gazy służące do obrony przed zwierzętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka22
Ja polecam w ogóle udać się do sklepu stacjonarnego Antybandyta.pl jak jest u kogoś w mieście i porozmawiać ze specjalistą bo w Internecie to masa bzdur jest powypisywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxczxc123
Ja bardziej ufam obczajonym w temacie osobom na forach niż sprzedawcom, co opowiadają bajeczki aby tylko towar obchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasiula1988
Ja jestem menadzerką w knajpie do której niestety czasem wpada element, ochrona malo daje, bo zanim by przyjechali to knajpa już w drzazgach. Kupiłam kilka droższych do użytku całego personelu w takim sklepie cqb, bo ceny mieli lepsze i szybko dostarczyli, poza tym zadzwoniłam i gość mi doradził co konkretnie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cqb ja kupowalam sabre red i jest on ok. juz raz niestety musialam go uzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu saberek to raczej niezawodny i jak poskładał równo gościa? łatwe trafienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest też ten saber na psy: cqb.pl/pieprzowy-sabre-attack-p-5534.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniakluzik
Gaz pieprzowy dobrze jest kupić sobie na CQB , jest to strona która ogólnie zajmuje się zaopatrywaniem takich rzeczy , jak noże i inne rzeczy z militariów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest KNORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litwinienka
A po co Ci gaz pieprzowy ? Napadł ktoś na ciebie ? Poruszasz się w takch porach ,ze musisz go przy sobie mieć? I nie Saber tylko Sabre Red , tak się nazywa ten gaz , jest to jeden z najlpszych gazów pieprzowych dostępnych na rynku , więc coś to znaczy . Ja na CQB akurat kupowałam co innego , a konkretnie mundur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafik30
No akurat tu chodzi o dmuchanie na zimne, bo nigdy nie wiadomo co się stanie a lepiej być przygotowanym, wystarczy wiadomości obejrzeć każdego dnia co się u nas dzieje. Czy nie mieliście sytuacji w życiu gdzie byliście zaczepieni czy pobici i gaz przydałby się wtedy? Osobiście miałem taką sytuację, byłem przewrócony, bo nie miałem fajki czy tam 10zł do "pożyczenia", udało się uciec, ale gaz w tamtym momencie byłby bardzo przydatny, zmądrzałem dopiero potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EuforiaCalvinKlein
ojj z tym paralizatorem to trochę bym uważała i jednak bym się zastanowiła . Ja posiadam gaz pieprzowy , wcześniej zreszta już wspomniany sabre red . Na CQB go zamówiłam . Mam kumpla policjanta to mi polecił ta stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiety lepszy porządny gaz niż paralizator, bo z paralizatorem to trzeba wejść w bezpośredni kontakt z napastnikiem, aby zadziałał, natomiast gazem bronimy się na odległość 2-3 metrów co jest zawsze bezpieczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona namysłów to fajne miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gaz pieprzowy KOLTER GUARD-PRO 50 ml żel . W rozsądnych pieniądzach można go nabyć na hobby4men.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita__a
Ja kupiłam gaz Fox labs w sklepie hotspray.pl Polecili mi go na facebooku w grupie EDC. W sklepie mają również gazy Sabre w dobrych cenach. Kupiłam gaz w stożku mgły, ponieważ nie trzeba nim celować a potrzebuje go raczej na otwartej przestrzeni. http://hotspray.pl/p/1526/313/gaz-pieprzowy-fox-labs-mean-green-flip-top-stozek-mgly-59-ml-gazy-fox-labs-gazy-obronne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze w gazie pieprzowym jest tzw MC (Major Capsaicinoids). Niektórzy producenci gazów specjalnie nie podają tej wartości, podają tylko ile ma OC. Wskaźnik OC nic nie mówi o ostrości gazu, a pokazuje tylko ile olejku pieprzowego jest w buteleczce. Gazy Sabre mają 1.33 MC. Największe stężenie MC z jakim się spotkałem to 2% i chyba nikt więcej nie robi. http://www.antybandyta.pl/jaki-gaz-pieprzowy-kupic-n-34.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×