Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gasssss

jaki gaz pieprzowy kupić?

Polecane posty

Gość Lepszyzbik
Zgadzam się z megasmig. Uważam, że lepiej wydać trochę więcej na gaz i być pewnym, że jest dobry, że jest w stanie nas obronić. Mi polecił znajomy gaz foxa z hotspray.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafffffca
No właśnie, nie ma co tak oszczędzać na tym, bo jest to jednorazowy wydatek na kilka lat ochrony, więc jeśli już kupować to coś naprawdę porządnego aby w razie czego można się było tym skutecznie obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leepszyzbik
Zgadzam się z przedmówcą, jednak polecam sprawdzać daty ważności na gazach z niepewnych źródeł. Gaz sam w sobie nie może się przeterminować jednak niektóre, szczególnie słabszej jakości, po jakimś czasie rozszczelniają się. To kolejny powód by zastanowić się porządnie np. nad FOXem czy Sabre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jest bardzo dobry. Ja kupiłem identyczny na vron.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek19801
Ja się troszkę obawiam tych paralizatorów. Nie chciałbym kogoś zabić. Mam Walthera pro secure z bron.pl i już raz się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądzę, że te paralizatorki na sprzedaż to prędzej nie dadzą dostatecznego efektu niż komuś zrobią krzywdę. Policja używa na pewno bardziej profesjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli55
nowe gazy w Polsce MACE MAGNUM, na pewno są dobre, bo jakieś ma mocne recenzje ze Stanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaki
Najlepsze gazy to takie, które mają przynajmniej 10% OC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka29
Tu macie wybór i szczegółowy opis różnych, żelowe chyba najbardziej się sprawdzają precyzyjnością www.spyshop.pl/gazy-obronne-185 Tak się już zastanawiam z tydzień czasu i chyba wreszcie zamówię, no bo jednak te wieczory szybko zapadają a z pracy jakoś dojść do domu trzeba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyneczki moje kochane, moim zdaniem najlepsze są gazy w formie chmury, stożka tzw. cone najłatwiej trafić i mają skuteczne efekty inhalacyjne, żele to raczej do pomieszczeń zamkniętych, bo tam efekt inhalacyjny zazwyczaj nie jest tak mocny, co do producentów to warto zainwestować w renomowane gazy np. sabre, o wiele lepsze niż te no name z linku powyżej i nawet tańsze, obecnie są w bardzo promocyjnej przystępnej cenie na military.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby nie kupujcie Nato, bo one są nic nie warte, takie sprzedają na ryneczku po 5zł, jak już coś kupować to tylko sprzęt, który rzeczywiście ma szanse odstraszyć napastnika, Fox jest markowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antulka2

tutaj masz konkretny artykuł o gazach pieprzowych dla kobiet:

https://www.zbrojownia.pl/blog/gazy-pieprzowe-dla-kobiet

bez jakiegoś polecania z konkretnych sklepów - przeczytaj i będzie wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makros

Sprawdź w spyoptic, maja szeroką ofertę dla ludzi którzy chcą być przezorni. Ja osobiście jestem myśliwym i zacząłem u nich ostaetnio kupować rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko udzielam się na forach, ale dodam co nieco od siebie bo mam trochę wiedzy w temacie. Kupując gaz pieprzowy, jaki by nie był, ma on za zadanie, skutecznie odeprzeć atak napastnika Gwarantuje dużej większości przyszłym posiadaczom lub osobom które posiadają gaz, że 99 proc gazów pieprzowych, Fox labs, Sabre, Policyjny etc można wymieniać sporo, jest nieskuteczna, nie to że są za słabe, nie to że mają mniej czy więcej MC czy OC, są to parametry istotne ale na 2,3,10 miejscu. Kupując gaz musi on zadziałać w każdej sytuacji, niestety 99proc gazów nie zadziała, lub zadziała z miernym skutkiem, o czym nie piszą już producenci. Dlaczego? Bo nie są to gazy 360 stopni. Czy wyczytacie gdzieś informację że gaz jest skuteczny, psiknie jednym słowem tylko i wyłącznie gdy butelka będzie w pionie?, Nie, a tak jest, niestety, wystarczy że butelkę przekręcimy delikatnie np. na godzinę 2 i gaz już nie psika, wyleci tylko mała ilość materiału pędnego a cała zawartość do obrony zostanie w środku bezużyteczna. Więc kupując gaz wybierajcie tylko te 360 stopni najlepiej z dużą ilością MC. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×