Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hannak60

Odchudzanie z cukrzycą

Polecane posty

Gość hannak60

Mam 30 lat. Od 10 choruję na cukrzycę typu I. Rok temu urodziłam dziecko. Przytyłam po porodzie i nie mogę wrócic do swojej wagi. Może któraś z dziewcząt poradziła sobie z tym problemem. Proszę o rady, wskazówki, jakieś przepisy na dania i inne różne "pocieszanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podam przepis na 1 dzień
Można zacząć od: DZIEŃ 1. Śniadanie ok. 290 kcal; 3,5 WW Kanapka z serkiem i warzywami: 100 g chudego twarożku, 1,5 kromki chleba chrupkiego, 3 łyżki jogurtu naturalnego, 100 g świeżego ogórka, 100 g papryki, łyżka posiekanego szczypiorku, sól i pieprz, 2 średnie morele, do picia: herbata lub kawa bez cukru. Drugie śniadanie ok. 120 kcal; 2 WW Nabiał i owoc: maślanka 200 ml i jabłko Obiad ok. 410 kcal; 4 WW Pierś z kurczaka z warzywami gotowanymi na parze: 150 g piersi z kurczaka, 150 g brokułów, 150 g kalafiora, 1/2 marchewki, 1/2 pietruszki, 200 ml soku grejpfrutowego. Wszystkie składniki ugotuj na parze i polej sosem przygotowanym z 3 łyżek jogurtu naturalnego, soli ziołowej, pieprzu i łyżki posiekanych ziół (bazylii, natki, koperku). Podwieczorek ok. 120 kcal; 2 WW Lekka zupa: 150 g budyniu ugotowanego na 200 ml mleka z dodatkiem słodziku. Kolacja ok. 260 kcal; 3,5 WW Surówka z papryki i ogórka z pieczywem50 g (średnia kromka) chleba pełnoziarnistego, 3 łyżki chudego serka homogenizowanego, 1/2 papryki, ogórek kiszony, łyżka fasoli z puszki, łyżeczka oliwy z oliwek, posiekany czosnek i liście bazylii, do picia: zielona herbata bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca
Jak można wyleczyć się z cukrzycy typu !, skoro trzustka nic nie produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megija,,..
można bo sama się wyleczyłam, surowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×