Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frida1991

100 dni i 30 kg zbednego bagazu .

Polecane posty

Gość Frida1991

Witam ! Mam na imie Frida i mieszkam w Szwecji od 9 roku zycia. Od 5 lat jestem z chlopakiem ( od 10 miesiecy juz narzeczonym ) . Jest polakiem , udalo mi sie go tutaj sciagnac. Bylo nam naprawde bardzo trudno .teraz ma stala prace, w listopadzie wprowadzamy sie do naszego mieszkanka. Od paru miesiacy duzo mowimy o ciazy. ALE (!) tak sie sklada ze mam nadwage a wsumie jak dzis obliczylam to malo sie nie przewrocilam bo otylosc II stopnia(!) . Wiec jak zajde w ciaze to pewnie tak utyje ze bede wazyc ze 120;( dlatego musze za siebie sie wziasc a ciaze odstawic na pozniej dla dobra swojego i dziecka.mam 168 cm i 100kg:( do 20 grudnia chcialabym schudnac 30 kg. Malo mozliwe wiec to bedzie moj drugi cel, pierwszy to 20kg.Wsumie to dobrze czulam sie wazac 80kg bo nie wygladalam jak "wieloryb" a jak to mowi moja mama ze tluszczyk mam "pozbijany". Wiec 20 kg do zrzucenia i 102 dni. Potem reszta. Ktos ze mna? Macie jakies doswiadczenie, porady? Sama schudlam kiedys z 95kg na 82kg ale potem znow sie zapuscilam.:/ to jak? / dla tych ktorzy juz zaczynaja pisac obelgi- smialo , jesli pomoze to podniesc wasza samoocene , czemu nie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja będę z tobą :) mam do zrzucenia 7kg i brak mi motywacji :/ jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaproszenie
Dziewczyny zapraszam tu http://www.dukanowebanitki.pun.pl/forums.php to jest fajne małe, przyjazne forum , chętnie służymy radą i wspieramy. Zalogujcie się poczytajcie zasady m.in. diety Dukana, Montignaca czy angielskiej diety Slmming Word.Te diety stosują dziewczyny na forum Zapraszam serdecznie ,ja na Dukanie schudłam 38 kg ze 113 do 75 ale nie namawiam na Dukana, każdy powinien wybrać to co mu pasuje, dużo bardziej racjonalną dietą jest np. Metoda Montignaca. Ale możecie realizować własne pomysły dietetyczne dzieląc się z nami swoimi sukcesami i rozterkami lub korzystać z naszych doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×