Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruchaaaaaa

za atrakcyjna

Polecane posty

Gość daruchaaaaaa

ratunku, nie mam kolegów, bo każdy chce od razu byc czyms wiecej niz kolegą, nawet faceci moich koleżanek czasem sugerują ze im sie podobam, wiem, że to powinien byc to powod do radosci ale dla mnie nie jest, bo mimo powodzenia u facetow jestem sama:( a moze sprobowac z kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolssad
zdjęcie albo jestes pasztetem i tak naprawde cie nikt nie lubi a faceci ktorzy leca na ciebie sa po prostu zdesperowani i widzą łatwy obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
lolssad- chyba zartujesz sobie, że wstawie tu na forum swoje zdjecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facett_brunet
skad jestes daruchna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facett_brunet
odczuwam podobnie jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
Facett_brunet- daj mi spokój nie jestem 45 latka ktorej szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facett_brunet
napisalem do 45 lat mam 30l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci dam z kobietom :P Szkoda byłoby by kolejna atrakcyjna dziewczyna przechodziła na stronę wiedźm. Do tego nie wiem jak można wierzyć w przyjaźń damsko męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupio tak troche
skoro masz w czym wybierać i przebierać a jesteś sama to może masz za wysokie wymagania? i szczerze, nei znam kobiety która by miała taki problem jak Ty, a znam najróżniejszej urody, może masz za bardzo flirtujący sposób bycia, że faceci nie umieją przystopować i nie wyczuwają "friend zone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
Nowy w mieście- jaka przyjaz ja nawet kolegow nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolssad
Mow ze nie szukasz nikogo i jestes dziwica. Ciezko o kolegow i przyjaciol bo przyjazn damsko-meska nie istnieje, choćby niewiadomo jak cie facet zapewniał ze tak nie jest to zawsze jest w tym ukryty cel, tym bardziej jak jestes atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolssad
znajdz sobie po prostu kolezanki, o to nie powinno byc trudno bo jak pewna zasada mówi: "ładna dziewczyna ma zawsze brzydka koleżankę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet____
wydajesz sie byc lekko wredna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolssad
no, faceci lubia takie zimne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma kolegów, nawet tak wyalienowana osoba jak ja. :D To nie uroda jest twoją przeszkodą, tylko twoja natura. Widać trudno nawiązujesz znajomości a może mimo urody jesteś zupełnie pusta. Trudno coś napisać bo zupełnie cię nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
tzn jakie trzeba miec wymagania zeby nie byly za wysokie? jestem samodzielna, niezależna finansowo itp. ale wszystko to wlasnymi silami-gdy kolezanki lataly po klubach, imprezach ja uczylam sie jezyków, ślęczałam nad ksiazkami wiedzac, że w przyszlosci to zaprocentuje. Chce faceta przynajmniej na podobnym poziomie na ktorym jestem ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupio tak troche
ale no wg Ciebie każdy facet na Ciebie leci, więc wśród nich wedle rachunku prawdopodobieństwa powinien być odpowiedni, skoro osoby mniej atrakcyjne jakoś się związują i też uważam, ze nei wygląd a sposób bycia gra rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
Nowy w mieście- wierz mi nie mam klopotow z nawiązywaniem znajomosci, wrecz przeciwnie, jestem wyluzowana i staram sie byc taka "jenny from the block" ze swoimi ex gralam w playstation, jezdzilam na nocne wyscigi samochodowe, prawialam sex w miejscach pblicznych;) wszystko to co normalnie w zwiazku jest fajne i potrzebne...mimo tej swojej totalnej normalnosci mam klopot ze znalezieniem partnera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie lubię, jak to nazwałeś "zimnych suk" Omijam takie szerokim łukiem. Z takimi to tylko awantury, nerwy i seks, byle gdzie, byle jak, byle się walić. No ile można wytrzymać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody92
a ile masz lat beybe ??> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był jakiś "eks", czyli masz jakieś tam pojęcie o byciu z kimś. Coś mi się wydaje że po prostu masz słabszy dzień i troszeczkę sobie po dramatyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
beybe chyba troszke wiecej niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
slabszy dzien? od dwoch lat jestem sama za dlugo, ciagle mam erotyczne sny i pomyslama ze jak z facetami mi nie wyszlo w zyciu najlepiej to sobie kobitke znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody92
beybe chyba nie masz racji nie patrz na moj nick :D wiec ile i czym sie zajmujesz ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
Nowy w mieście :) swietnie :) scenariusz zawsze ten sam, spotykamy sie, on mi sie nie podoba ja jemu tak, ja mowie ze bedziemy tylko znajomymi, on ze ok i po trzech dniach smsowa rozmowa ja: "czesc co robisz?", on: " pracuje i mysle o Tobie"...i tyle bylo z koleżeństwa naszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać już zdecydowałaś i koniecznie chcesz wylizać inną. Trudno twoja sprawa, robiłem co mogłem byś uwierzyła w motz penisa. :D :D Nie udało się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody92
darucha juz nie wymyslaj facet napisal, ze mysli o tobie bo chcial byc po prostu mily :D huehue az taka piekna nie jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchaaaaaa
znaczy sugerujesz ze lizanie nie przyjemne;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannnn
daruchaaaaaaa tez kiedys szukalam facetow chodzilam na randki a teraz odmienilo mi sie i szukam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×