Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kora23

jaki chlebak najlepiej kupic?

Polecane posty

 

poleccie mi jaki chlebak najlepiej kupic?

A na ile osób? Nie wiem mieszkasz sama? Bo moja szanowna małżonka też ostatnio kupiła nowy chlebak, który po dwóch dniach powędrował do córki znajomej, bo szkoda było go wyrzucić, a my z dwóją dzieci, to aby pieczywo było schowane, to potrzebowalibyśmy takich z dwóch. No i w sumie to, że jej się podobał nie miało w tym momencie znaczenia, bo dla naszej rodzinki był niepraktyczny. W sumie to po tym jej zakupie kupiłem kolejny na https://europ24.pl/chlebaki - konkretnie model Edenberg EB 104 który odpowiada nam pod względem rozmiaru i pojemności, a i wzornictwo moim zdaniem jest całkiem całkiem. Żona też mi przyznała rację, że z tym swoim zakupem postąpiła pochopnie, bo kupowała na wygląd, nie patrząc na to, czy spełni on u nas swoje zadanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie wiem co się strało, napisałem jeden post a wbiło go mi 4 razy... to nie było celowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej pojemny ;D ja stawiam na te z naturalnych materiałów - chlebaki bambusowe lub chlebaki drewniane. podobno drewno zapewnia najlepsze warunki dla pieczywa - odpowiednią temperaturę, wilgotność, przepływ powietrza... dzięki czemu nie pleśnieje chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, mam chlebak bambusowy i dobrze się sprawdza. wcześniej miałem chlebak drewniany, ale ten bambusowy jest równie dobry, a poza tym ładnie wygląda. Pasuje do kuchni. W tych stalowych chlebakach jakoś cięzko mi się przemóc, żeby przechowywać pieczywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×