Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mozecoswiecej

Zazdrosna o kolegę

Polecane posty

Gość mozecoswiecej

Kiedys jak bylam singielka spotkalam sie z pewnym chlopakiem. Jejciu jak on calowal, spotykalismy sie w stopniu kolezenskim lecielismy na siebie. On nie raz chcial pojsc na calosc, ale ja nie chcialam. Naprawde nasze pocałunki były namiętne i wogole. Potem ja spotkalam chlopaka w ktorym sie zakochalam, pocalunki z nim nie byly takie namietne no ale wyszlam za niego za maz. Moje kontakty z kolega z wiadomych wzgledów zmienily sie az wkoncu urwaly. Ja przytylam troszeczke on schudl przestal mi sie podobac itp. Ostatnio odwiedzil mnie w prac zupelnie sluzbowo nawet nei widzial ze pracuje tu gdzie pracuje. Widzial mnie juz odchudzona jemu sie przytylo co znowu mi sie spodobalo. No ale przez to ze jestem zajeta i byl ze mna moj przelozony nie moglismy sobie porozmawiac na luzie. Teraz zagladam na jego profil a on ma fotki z jakas dziewczyna , zawsze byl singlem szukajacym wrazen. I wicie co poczulam zazdrosc, i naprawde tesknie za tymi goracymi pocalunkami z nim. Nie czuje do niego milosci wiem ze nie mialabym w nim oparcia a jednak ... poczulam zazdrosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×