Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marinna79n

Prawda o ZNIECZULENIU przy porodzie. Bd rodzila w publiczym czy moge zaplacic?

Polecane posty

Gość marinna79n

Rodze w publicznym szpitalu, ile i czy moge zaplacic za znieczulenie zew oponowe? w kregoglup? 1 porod przeszlam okropnie, 17 godz meki i po 8 latach zdecydoalismy sie na drugie dziecko z drugim partnerem. obecnie jestem w 16mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinna79n
przepraszam tydzien ;p zagalopowalam sie za bardzo w tych moich rozmyslaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od szpitala. Ja rodziłam w takim w którym dają ZZO za darmo i dostałam w ciągu 30 min od kiedy o nie poprosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcp
To w warszawskim zoo nauczyli slonie korzystać z internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinna79n
nikt nmie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Von Mon Ki Ku
musisz znaelezc szpital ktory Ci zapewni takie znieczulenie, bo niestety nie kazdy to moze zrobic, nawet jesli oferuje... podobno szpitale nie maja prawa pobierania kasy za znieczulenie, dlatego nawet jesli je maja w swojej ofercie, to czesto potem sie wykrecaja, ze anestozjologa brak, albo juz za pozno na podanie, bo porod jest b. zaawansowany. Ja bede rodzic za granica, na dzien dzisiejszy lekarz mowi ze 99% prosby o znieczuelenie jest realizowanych, ale zobaczymy jak to bedzie wygladac w praktyce..... w Polsce tez mialam upatrzona prywatna klinike, wspolparcujaca z NFZ, gdzie znieczulenei to zaden problem.... musisz znalezc miejsce, gdzie beidzesz miala jakiekolwiek szanse na znieczulenie, jesli Ci na nim tak zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×