Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta żaluje:(

zdrada, przyznac sie?

Polecane posty

Przyznanie się do zdrady - jednorazowego "skoku w bok" nie ma nic wspólnego z poczuciem uczciwości, lojalności ani "honoru" a jedynie z chęcią zrzucenia ciężaru i oczyszczenia sumienia tanim kosztem na zasadzie "zdradzilam, ale przyznałam się, więc jeżeli mnie kocha, to mi wybaczy, a jeżeli mi nie wybaczy, to znaczy, ze mnie nie kochał, czyli dobrze, ze go zdradzilam, bo skoro mnie nie kocha, to mu się słusznie należało!" Większość ludzi chciałaby znać prawdę. Ale nie po to, żeby wybaczyć, ale żeby w sprzyjającym momencie wywleć to z powrotem w ramach zemsty albo rewanżu. Ludzie nie chcą wybaczaac. Wystarczy popatrzeć po tych wpisach pełnych zajadłosci, nienawiści i obelg. Chcą mieć czym karmić swoją nienawiśc do świata. To nic, ze gardzi wlaasnym ojcem, to nic, ze jest niesprawiedliwy dla swoich pracowników, to nic, ze znęca się nad psem, to nic, ze jeździ po pijaku, ale może przecież przyjść tutaj i obrzucic obelgami autorkę, no bo przecież NIE ZDRADZIŁ! :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_09
Chulający_kawaler - jakie to prawdziwe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj to dopiero są świry. :O Dziwne że takich tematów nie kasują. Tylko te gdzie kulturalnie obrzuca się błotem, wyzywa ludzi, bo na to zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobietaaaaa
Jak mu powiesz moze wybaczy, ale nie zapomni. Dasz rade go oszukiwac ? Co z sumieniem ? O ile go masz w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_09
Chulkający Kawaler- podoba mi się Twoja moralna postawa :) Jesteś taki "czysty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
Jesteś taki "czysty" Uważam że powinno się postępować uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.09.2012] 22:10 [zgłoś do usunięcia]solanka_09 Chulkający Kawaler- podoba mi się Twoja moralna postawa Jesteś taki "czysty :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
nowy, dlaczego mieliby skasowac ten temat? zdrada jest powszechnie uznawana jako cos zlego i slusznie zreszta i kazda zdradzajaca osoba musi sie liczy z atakiem spoleczenstwa i ja sie z tym liczylam i licze, ale szczerze mam to w dup... te anonimowe wyzwiska. zalozylam temat tylko po to zeby poznac opinie innych dotyczacych konkretnej sytuacji-przynac sie czy nie. nie obchodzi mnie jaka latke mi tu przypna powtorze- anonimowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
jakobietaaaaa- nie wiem czy dam rade, jak narazie jest cholernie ciezko, ale z biegiem czasu moze bedzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehh
nei_nei. ale ladnie napisane, cos w stylu ''kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem'', sklania mnie to do glebszych przemyslen... musisz byc chyba jakas ksztalcona osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_0999
W dzisiejszych czasach rzadko kto ma wyrzuty sumienia - liczy sie tylko własny tyłek, interes - nie patrzy sie na nic - dziewczyny nie dbają o reputację. Ja nie lubie tylko jednej rzeczy w tym wszytskim - dziewczyny które bzykaja sie tu i ówdzie ciagle sa wysmiewane, nazywane dziw... i tak dalej - i to mówią faceci którzy robia to samo. Nie wiem co jest fajnego w ruchaniu np. dziewczyny którą ru_cha (przepraszam za słowa) pół osiedla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
wole mieć dobra postawę moralna niż być kolejnym ruchaczem bad boyem których pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_0999
chulający- jesteś prawikiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_0999
to się chwali i ceni. Dasz wspaniały dar swojej małżonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_0999999
ktos sie podszywa.... wiec te glupie pytanie do chulajacy_kawaler to ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehh
marta, nie jestes anonimowa. zapewniam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_0999
to Ty duchu cafe znowu rozrabiasz? :D wszędzie Cię poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
do tego strasznie mnie bawią tacy samcy "alficzki" żałośni i głupi w swej lekkomyślności tak samo łatwe i puszczalskie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
ja jestem samiec omega i jestem z tego dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
chulający- jesteś prawikiem? To trochę brak taktu zadawać takie pytanka ale odpowiem Ci skoro pytasz nie, nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
hehh ja nie jestem oni tez nie sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Marta zwyczajnie zmyślam. :( Zwyczajnie nie mogę się pogodzić że tak po prostu można sobie skasować temat. I to żeby byle jaki, ale zapowiadający się na zdrowe zbiegowisko. Nie takie mamejowe gadki jak tutaj, za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_0999999!
ae wiesz co marto - zdrada zdrada ale jak wspomnialas na imprezie u znajomych.... :/ to nie fajne. I ja bym sie wstydzila nie tylko przed sama soba ( o ile w ogole masz takie odczucia) ale przed wszystkimi co za pewno o tym beda albo juz wiedza :) Brawo>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chulający kawaler :D
co to za debilny młokos się za mnie podszywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_0999
to podszywa się duch cafe który na tym temacie występuje na nicku "Nowy w mieście".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta żaluje:(
nikt nic nie wiem, to byl koniec imprezy poza tym cale towarzystwo bylo w ogrodzie...nie wazne zreszta nie bede sie powtarzac, ze sie wstydze, ze mi glupio itp. to nie jest istotne jak ja sie z tym czuje nowy a co to byl za arcy ciekawy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaa..
Duch miałby być Nowym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solanka_0999
ale Twój dupcyngiel może się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehh
marta, ale ja jestem na 99% anonimowy, a na powaznie czy ktos z twoich znajomych nie powie mu o tym ''zajsciu'' niefortunnym ? pomyslalas o tym ? wtedy nie bedzie jakby odwrotu I dalej trzeba klamac, ze to znajomy klamie.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×