Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowana_na_wyjazd

Szukam koleżanki zdecydowanej na wyjazd (Wrocław)

Polecane posty

Gość zdecydowana_na_wyjazd

Jak w temacie. szukam koleżanki zdecydowanej, jak ja, na wyjazd za granice. Razem zawsze raźniej. Pracy szukam od stycznia 2010 roku to już bardzo długo. Nie mam jak tutaj funkcjonować i liczę, że gdzieś na świecie znajdę dla siebie miejsce. Moje koleżanki mają rodziny i wychowują dzieci. Żadna z nich nie zdecyduje się na wyjazd w takich okolicznościach, i wcale się im nie dziwię. Szukam kogoś takiego jak ja: ambitnej, pracowitej, uczciwej, skromnej itd. Najchętniej z Wrocławia lub okolic. Sama nie mieszkam we Wro, ale do tego miasta mam najbliżej. Fajnie by było się spotkać i pogadać. Poszukać razem jakiejś opcji wyjazdu. Może na początek jakaś agencja pośrednictwa pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foletrowonowa
witaj jestem zainteresowana wyjadem też szukam pracy, niestety z bardzo miernym efektem myslalam o wyjezdzie, ale sama troche sie boje, jak piszesz: razem raźniej niestety nie jestem z wrocławia, tereny trójmiasta. jestem osoba, która nie boi sie pracowac, nawet na produkcji, czy zmywaku, niepaląca. Szukałas pracy przez pośredniaki (chodzi o zagraniczne oferty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam sie
a gdzie byscie chcialy wyjechac do jakiego kraju? jakiej pracy? i jak z jezykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_na_wyjazd
Mi obojętnie, aby pracować (produkcja, sprzątanie, opieka itd.). Znam biegle niemiecki i angielski. Włoski- kończę poziom A2 (a więc jestem blisko średnio-zaawansowanego). Anglia i tamte rejony odpadają, bo nie jest tam zaciekawie (informacje od znajomych). Myślałam raczej od krajach niemieckojęzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_na_wyjazd
Na razie jeszcze walczę. Mam kilka rozmów do 20 września, a jak nic nie znajdę to już w październiku chciałabym być poza granicami ojczyzny. Myślałam po agencji pracy na początek, bo w ciemno nie pojadę. W między czasie można by było czegoś szukać. W PUP nie ma ofert za granice (przynajmniej u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miLLaa_
mogę zabrać sie z wami? jestem z wawy ale do wrocławia chętnie dojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadajcie tutaj
Dziewczyny, ja mieszkam w Niemczech nad morzem w bardzo przyjemnym mieście przy granicy z Danią. Może przyjedziecie popracować tutaj? Jestem tu od niedawna i przydałoby mi się towarzystwo :D Zapraszam, a w razie czego mogę podać więcej informacji poprzez mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foletrowonowa
do wpadajcie tutaj jestem zainteresowana, a mozna znalezc prace przyjezdzajac w ciemno??? moj mail: hexanoa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadajcie tutaj
Wysłałam wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foletrowonowa
podaję raz jeszcze maila, bo jestem cały czas na poczcie i nic nie dostałam....................:( hexanoa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadajcie tutaj
Miałam problem z pocztą ;/ Teraz doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no
Taaa... ten kto zalozyl ten temat to pewnie szuka kandydatek na prostytutki. A potem bedzie wielkie zdziwienie jak wyladujecie w burde|u albo pewniej pod przyslowiowa latarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
jezeli znasz niemiecki to tak opieka wchodzi w achune tylko uwazaj na agencje poczytaj najpierw z ktora warto jechac bo oszukuja i daja mala kase.....wiem bo pacuje w opiece.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfgfh
hm... znasz biegle trzy jezyki i nie mozesz znaleźc pracy? cos krecisz. moglabys nawet zajac sie tlumaczeniami jak jestes taka genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PnannienkazezOkienka
@sdfdfgfh Może to biegły niemiecki w stylu: "ich bin karabin und mein mutter sind komputer" a angielski "thank you from the top of the mountain"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana_na_wyjazd
Nigdzie nie napisałam, że jestem genialna. Znajomość języków nie gwarantuje pracy. Przegrywam z osobami mającymi większe doświadczenie ode mnie, które też znają języki. Skąd wiesz, że nie tłumaczę? Nigdzie nie napisałam, że tego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PnannienkazezOkienka
no to mozesz tlumaczyc z pl:de pl:en de:en a to w sumie daje 6 kombinacji. Z tego daje sie utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotladiesberlin
Witam Mam do zaoferowania prace dla Pan w wieku 18-36 za granica dokładnie Berlin, Wysokie zarobki. Praca polega na Prostytucji. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, a udzielę więcej informacji. hotladiesberlin@interia.pl Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×