Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WrzesniowaMama

"Gówniany" problem.

Polecane posty

Gość WrzesniowaMama

Pytanie o... kupy. Noworodek czasem robi zieloną kupę. Przy kolejnym wypróżnieniu kupa jest znowu żółta. Czy jest to problem do niepokoju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrzesniowaMama
Powód*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Jak bedzie na niebiesko to zacznij sie martwić.A tak to reszta w porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrzesniowaMama
Dzieki za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
A na pewno zmieniasz pieluchę natychmiast po tym jak dziecko zrobi kupę? Bo normalnie jest taka "jajecznica" a pod wpływem powietrza robi się zielona. Bywa też przy alergii, nietolerancjach jakiś pokarmów, i pewnie jeszcze przy paru rzeczach, ale położna mówiła mi że póki dziecka nie boli brzuszek to mam się nie martwić. A do Ciebie położna przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrzesniowaMama
Staram sie zmieniac, ale tez nie zawsze w pore zauwaze. Kupa ma konsystencje slabo scietej jajecznicy i zwykle jest zolta, ale bywa ze robi sie zielona. czasem jasno, czasem ciemniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może dopowiem
Tylko kupa z dużą ilością śluzu, albo krwi powinna niepokoić. A najbardziej niepokojąca jest kupa która przypomina fusy z kawy - bo to jest strawiona krew. Wszystkie inne kolory dozwolone. Sprawdź czy jest właśnie śluz, bo jeśli tak to jest to jakaś nietolerancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrzesniowaMama
Sa takie ciagnace sie pasma. Ale nie wiem czy to sluz. One rowniez sa zolte. To oznacza nietolerancje pokarmowa? jem sporo mleka, jest ono dla mnie podejrzane. Chyba jednak wybiore sie do pediatry, bo noca pojawila sie zolta wydzielina z pochwy przypominajaca katar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może dopowiem
To właśnie jest śluz - te ciągnące pasma. No najlepiej z pediatrą skonsultuj i nawet weź ze sobą taką podejrzaną pieluszkę. Ogranicz mleko - bo dzieci bardzo często mają nietolerancję laktozy z krowiego mleka. Nie musisz całkiem rezygnować z nabiału, wystarczy ograniczyć. Jest ciężkostrawny dla małego żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrzesniowaMama
Dzieki, zarejestrowalam sie na jutro do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
sporadyczne zielone kupki u niemowlaka to nic strasznego, ale śluz może już być sygnałem ze coś jest nie tak, albo coś w Twojej diecie szkodzi albo alergia na mleko.Moja córka miała kolki i właśnie śluz w kupie, przeszłam na dietę i zaczęłam podawac latopic.Objawy szybko przeszły. U drugiej córki moja dieta nie pomogła i kolki trwały do 4 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×