Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia2435

torba podróżna

Polecane posty

Gość kasia2435

Hej :) będę studiowała zaocznie i muszę kupić jakąś torbę podróżną na weekendy :) czy torba 40 l dużo pomieści???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winczenco
fajna jest ta torba, którą zalinkowałeś. myślałem że za taką torbę trzeba dać z 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróżna torba 40 litrów pomieści dużo rzeczy. A link fajny nie wiem czy sama nie kupię sobie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian_marchel
Proponowałabym poszukać takich toreb i walizek na stronie www.tonsac.pl. Polska marka, która dostarcza nie tylko walizki, ale również plecaki, torby eko i portmonetki. Setki zadowolonych klientów doceniających design nie mogą się mylić ;) Ja akurat mam od nich i torbę i walizkę. Jak na kobietę przystało to co mnie urzeka w ich modelach to niebanalne wzornictwo! Po prostu są to modne akcesoria, z ciekawą grafiką – tkaną gobelinowo, co jest dodatkowym atutem! Z takich zalet bardziej praktycznych to podoba mi się motyw z chowaną rączką. Jak nie da rady ciągnąć torby, to rączkę można sobie schować, a torbę nieść za uszy. Spoko pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci torbę podróżną ze stronki allinside.pl. Rzeczy z tej stronki są ładne i solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Im większa, tym lepsza. Nie zapomnij, że pewnie będziesz czasami zabierać z domu słoiki od mamuni, więc powinna być spora. Jej zakupu możesz dokonać na http://www.meridian.pl/torby-podrozne,c3.html - wybór jest w nim dość spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbciarka64
Zdecydowanie dużo pomieści. Swoją kupiłam tutaj: https://www.globtroter.waw.pl/torby/ za 50 zł/37 l. Też zjeżdżam na weekendy do domu i na luzie wszystko mieszczę. A w tygodniu przydaje mi się, kiedy chodzę na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym rozwiązaniem jest połączenie miękkiej torby z uszami z elementami walizki, takimi jak: wysuwana rączka oraz kółka i nóżki, tak, aby mogła stać pionowo. Ja postawiłam na klasykę w dobrym wykonaniu. Elegancka, czarna, z utwardzonym dnem, w środku elegancka jasna poszewka, kieszonka z boku na mniejsze rzeczy. Często korzystam z niej wysuwając rączkę, ponieważ jest to spore ułatwienie i wygoda. Ja mam tą torbę: https://zeskory.com/travel/1922-czarna-miekka-torba-na-kolkach.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem ten sam problem i również szukałem dla siebie walizki podróżnej taką, która będzie można ze sobą zabrać na pokład samolotu a więc w konkretnym rozmiarze. Fajną ofertę pod tym kątem znalazłem na walizkownia.pl i udało się wybrać, ogólnie ten wybór tam mieli spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×