Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolna i zadowolona z życia

moi rodzice mi wypominaja , ze nie chcialm wziąść pracy

Polecane posty

przedstawiciela handlowego , bo każdy początkujący bierze taka prace , a ja im na to : mamo , tatao , ja nie jestem poczatkująca i na stanowisku przed handl , juz pracowałam i nic z tego nie wyszło , bo ja sie nie nadaje do tej pracy , a oni kurwa dalej to samo !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolty koc polarowy
wziac dziewycznko, wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka jestem piekna oh ah
Czesc. Chcesz kupic jeza? Jez to takie zwierze,6x6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolty koc polarowy
znajdz prace i kup sobie mozg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolty koc polarowy
mi nie potrzeba :)) jak zrozumiesz moj pierwszy post, daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika9999
Nie przejmuj się, nie każdy jest stworzony do bycia przedstawicielem handlowym. To jest bardzo specyficzne stanowisko i normalna rzeczą jest, ze trzeba mieć ku temu pewne predyspozycje. Jeśli Twoi rodzice nie są tego świadomi, najlepiej, jeśli jak najszybciej znajdziesz sobie jakąś inną pracę, wtedy z pewnością skończą się rozmowy na ten temat. Spróbuj poszukać na portalach z ofertami pracy, zadzwoń do Zielonej Linii (tel. 19524) - tam nawet telefonicznie i od ręki wyszukują oferty. Przede wszystkim szukaj dalej i bądź wyrozumiała, jeśli firma Ci odpowiada warto zacząć tam pracę, nawet na niższym stanowisku, bo później można zawsze awansować na wyższe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789
Awansować ???? :O Tiaaaaaa, na starszego konserwatora powierzchni płaskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka jestem piekna oh ah
popieram,znajdź sobie pracę i zainwestuj w słownik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam900
*zolty koc polarowy: "wziąć dziewczynko, wziąć" * wolna i zadowolona z życia: "nie wzięlam i nie weme , bo juz ktos inny pracuje , ty tez k**wa nie rozumiesz!!!!!" Ale się uśmiałam, i Ty na kierownika, i Ty na sekretarkę za minimum 3 tysiące;p Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam900
Wątpię. Z przekonaniem śmiem twierdzić, że mamy odmienne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghfhgj
ja sie nie dziwie, ze twoj ruchacz nie chce ci sie oswiadczyc debilko i ANALFABETKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie nabijacie z dziewczyny? Napisalas z bledem, nie pisze sie WZIĄŚĆ, ale WZIĄĆ. I kocyk napisał, ze powinno byc : wziąć, wziać, a ty nie zrozumialas, ze tu o blad ort. chodzi i sie oburzasz, ze nie wzielas i nie wezmiesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnimfa
Mi rodzice coś tam zrzędzili że zrezygnowałam z pracy telemarketera, a potem zadzwoniła do nich pani z propozycją nowego abonamentu za telefon i mama jak sobie z nia porozmawiała, raz drugi to tak się wkurwiła że powiedziała "dziecko szukaj normalnej pracy". Od tamtej pory miałam spokój. nie przejmuj się nimi i dalej szukaj pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqrf
autorka inteligencją nie grzeszy już drugi temat tutaj założyła to on: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5350898 tam też można boki zrywać z niej :D:D jakby jakaś firma Cię zatrudniła to od razu może ogłaszać upadłość zolty koc polarowy - dobre z tym kupnem mózgu, ale gorzej, że tego ona kupić nie może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katar ropny
hahaha dobre ale sie uśmiałam z tego "wziać ", autorka zostaje moim idolem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AEGGGONNA
rodzice? przeciez ty masz dorosłe dzieci które wygoniłaś z chałupy patologio bezmózga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardze tepymi dzidami
buhahahahaha :D autorka na 100% jest blondynką :D do szkoly wracaj a nie do pracy sie wybierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×