Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biały motyl

mafie parkingowe!-dlaczego markety nic z tym nie robią?

Polecane posty

Polecam każdemu pojechać na parking jakiegoś marketu i posiedzieć w samochodzie dłużnej niż 15 minut. Można tam zobaczyć "teatr" jaki odstawiają żebrzący i całe zaplecze tego "teatru". Dlaczego nic z tym nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoscy fani
chuj cię to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoscy fani
dobrze ci tak,głupich nie sieją,sami sie rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz przyszła do mnie babcia i prosi mnie o jedzenie.Ja mówię ze nie mam czasu.ona ze nie chce pieniędzy tylko jedzenie bo jest głodna. I zrobiłam jej nieduże zakupy. Przyjęła podziękowała. Ostatnio jestem pod marketem i siedzę w samochodzie dłuższą chwilkę i widzę ze garstka ludzi stoi kolo wózków. rozdzielali sobie kto co ma przygnieć!jeden gościu stał i zbierał od nich rzeczy które dostali od klientów marketu. Dużo tego było i wychodzi ze nie tylko ja sie dałam nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoscy fani
jesli cie to pociesza,to dawaj im dalej w końcu sama w swojej głupocie nie jesteś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Ja mam jedna. Ale myślę namówić szefa na nową navi i teraz pokazują się takie z kamerką. Więc jedna by była z przodu druga z tyłu. Tyle ze navi tez nie zostawisz bo zapierdolą. 2 pvr to 300pln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzakuzi
uważaj bo niedługo będziesz musiała dupy dawać,żeby lakier nie ucierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajęczyca Tekla :)
Ja w centrach miast szukam jakiegoś zwykłego, blokowego czy kamienicowego osiedla mieszkaniowego. Tzn. nie jakaś tam "kamienica-studnia", że od razu by zobaczyli, że obce auto, tylko np. osiedle punktowców czy "desek" (wieloklatkowców), jakich wszędzie w Polsce pełno, także w śródmieściach. Wjeżdżam sobie normalnie w dojazdówkę i staję na parkingu dla mieszkańców. Zawsze się mogę wytłumaczyć, że np. przyjechałam odwiedzić koleżankę albo ciocię, albo że byłam w pobliskim gabinecie dentystycznym. - A czemu pani szła od drugiej strony? - A bo miałam jeszcze do załatwienia sprawę w urzędzie po drugiej stronie ulicy, a że to blisko, nie było sensu przestawiać auta. Zresztą wątpliwe, że ktokolwiek będzie się czepiał. Ja np. na swoim osiedlu nie poznaję samochodów; za dużo osób tam mieszka, bym je pamiętała, zresztą co chwilę ktoś kupuje sobie nowe auto. A jeśli często staję na jakimś osiedlowym parkingu, to ktoś bardziej wścibski może nawet pomyśleć, że rzeczywiście tam mieszkam. Ot, problem z głowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
Jw ja daję jak ktoś mi mówi że on popilnuje mi auta. A nie bo mi się tak chce. A stawiam jak wiadomo przy punktach med. Wiec nie chce mi się latać do auta 0,5km bo lutownicy zapomniałem albo części. Zresztą temat wyjaśniłem i znikam z watku. Zasada jest prosta ktoś ci mówi że od tu pilnuje on ci popilnuje = nie zapłacisz to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chodzi bardziej o żebraków co podlatują w najbardziej trudnym momencie...pakujesz zakupy...dziecko marudzi a jakis człek prosi o bułke lub pare groszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×