Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba444

ciąża?

Polecane posty

Witam, mam pewien problem, aczkolwiek, miesiąc temu wraz z moim chłopakiem ocieraliśmy swoje narządy o siebie, tzw. peeting. jednak byliśmy w ubraniach, działo to się w moje dni płodne. od tamtej pory cały czas dręczą mnie myśli, że jestem w ciąży, chociaż miałam normalnie miesiączke. wiem, że ciąża jest tutaj chyba raczej niemożliwa, jednak ja sobie chyba ją uroiłam. Strasznie też przytyłam i mam zaokrąglony brzuch. cały czas o tym myśle, już nie mam siły, a na kupienie testu nie mam odwagi, ponieważ jestem nastolatką. Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimmmm;):)
Nie ma szans żebyś była w ciąży, bo żebyś była to on musiałby skończyć w środku ;) ! Ale powiem , że miesiąc temu miałam takie same obawy, i mimo tego, że czytałam, że to niemożliwe bałam się dalej. A co do testu ciążowego nie masz się co bać, pojedź sobie do miasta , idź do apteki w której nigdy wczesniej nie byłaś i poproś o test, dla aptekarki jest to już norma więc gwarantuje, że ci nic nie powie:) ewentualnie jak będzie to znajoma aptekarka to może cośtam się zdziwić , a jak kupisz to uspokoisz się i bedziesz pewna, chociaż myyślę ze to strata pieniędzy bo na 100% nie jesteś w ciąży. Żebyś była to chłopak musiałby się na Ciebie spuścić, a jego plemniki musiałyby mieć GPSa żeby przedostac się przez jego spodnie i bokserki , przez Twoje spodnie i majtki i jeszcze trafić tam ;) Nie martw się, na pewno nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×