Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i mam problem

trzepie się przed seksem żeby dluzej mogl

Polecane posty

Gość Dosłowny
Szczerze to uważasz że jemu nic nie wolno samemu bo ma Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mam problem
ludzie to po co do jasnej ciasne wy jestescie w zwiazkach? po co partner skoro moge sobie sama? no chyba wlasnie po to zeby tego nie robic samemu bo razem jest fajniej? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Matko! :o Nie rozumiesz, że można i razem i samemu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałki z wawelu
Tak razem jest fajnie, ale jak mnie szef wkurwi w pracy to nie mam faceta pod ręką, żeby mnie odstresował, więc idę do kibelka, robię sobie dobrze i znów mogę być wydajnym pracownikiem :D zamiast cały czas wiercić się na krześle ze skrzyżowanymi nogami i myśleć o seksie :D btw. Ty jesteś w związku tylko dla seksu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mam problem
michałki z wawelu retoryczne pytanie:/ jesli chodzi o seks w ciagu dnia to oboje pracujemy na takich stanowiskach ze smialo mozemy wyjsc z pracy na godzine zeby sie spotkac na lodzika czy minetke dla odstresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Niczego nie zrozumiałaś. 😴 Dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałki z wawelu
Dokładnie Perw, kompletnie nic :D również nie mam siły na dalszą dyskusje, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mam problem
I po co ten atak od razu:( że zimna,że taka sraka:( dla mnie to nienormalna sytuacja dlatego pytam o wasza opinie? Wystarczylo napisac że to jednak jest normalne i już. Dobrej nocy per

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek_volek
Ja tez sobie wale bo lubie i mojej kobiecie to nie przeszkadza . Lubi dobie popatrzec na to i jest ok. A ty masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat też czy wale nieraz z 7 nieraz i 10 razy a sex uprawiam z byle jaka dziewczyną bo nie mam kobiety wolę walić i ****** byle jaką laske i nigdy się nie pobierać z żadną bo to tylko strata czasu tak samo jest z dziewczynami też Wola wibratory a nie chłopaków no z chłopakami tylko się ****aja kiedy mają okazję.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×