Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfsdes

Przerwanie antykoncepcji Nuvaring

Polecane posty

Gość dfsdes

Witam , od ponad tygodnia stosuję krążki Nuvaring , ale mam nieprzyjemne skótki uboczne , wcześniej brałam pigułki , lekarz zalecił mi żebym po prostu przerwała antykoncepcje i za ok. 3 dni powinnam dostać miesiączki , problem w tym , że na ulotce pisze, że niby można przerwać w każdym momencie, a potem jeśli wyjmie się krążek na dłużej niż 3 h w 1-2 tygodniu cyklu i się go nie założy przez dłuższy czas , istnieje możliwość ciąży , a ja regularnie współżyję , co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkdhjkad
a jakie masz skutki uboczne? Bo jesli ciagle krwawienie to jest to normalne w 1 miesiacu. Po prostu wyjmij i sie zabezpieczaj po wyjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokgt123
Powinna wystąpić normalna przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdes
Okropny ból brzucha , ból głowy , begunka , wymioty , ból piersi , spadek libido . Dodam , że na pigułkach niczego takiego nie miałam i chcę do niech wrócić . Ale jeśli np. wczoraj kochałam się z mężem a dziś mam go wyjąć to nie jest ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyziakizia
Ja tez miałam krązek i po wyciągnięciu bardzo szybko zaszłam w ciazy bo chyba zaraz w ten sam miesiac, ale niestety dziecko mi obumarło ale to wina była że nie produkowałąm prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkdhjkad
plemniki zyja do tygodnia. Moze poczekaj jeszcze kilka dni i uzywaj gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdes
No i włanie obawiam się ciaży , bo na ulotce pisze że jeśli pacjentka jest pewna że krążek znajdował się po za pochwą dłużej niż 3 h w 1 lub 2 tygodniu cyklu skuteczność antykoncepcji może się zmiejszyć ,a dalej jeśli ( tak jakby było u mnie bo zaczęłabym przerwę) , jeśli w ciągu 7 dni pacjentka odbędzie stosunek istnieje możliwość , że jest w ciąży . Ale to byłby nowy cykl prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetafeta
Miałam podobnie, po dwóch tygodniach wyjęłam krążek a pierwszego dnia krwawienia zaczęłam przyjmowac tabletki, tylko należy pamiętac, że przez pierwszy tydzień przyjmowania tabletek należy dodatkowo się zabezpieczac prezerwtywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomozcie , sciaglam krazek tydzien pozniej , w dzien w ktory powinien byc zalozony , co mam teraz zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYlko ci/pa jest pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×