Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patmaron

=*=Celowe Sikanie podczas seksu dopuszczalne czy zboczenie??=*=

Polecane posty

Gość Patmaron

jak myślicie wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpij mój śnie
dla mnie akceptowalne, ale wszystko zależy od obojga partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge z Toba
dopuszczalne ale tylko pod prysznicem- wspólnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge z Toba
kobiety moga zawsze;p i wszedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge z Toba
ciekawe skąd wzięło sie zatem powiedzenie "sikać z podniecenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge z Toba
Niebiesko zieIona..!- tez cos podobnego u siebie zauwazam ale to po samym orgazmie i krotko, ale nie gdy jestem podniecona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge z Toba
Niebiesko zieIona..!hmm...moze juz nie wnikajmy w te powiedzonka ;)dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć sikanie "erotyczne" lubią zwłaszcza jedynacy (-czki) - może coś w tym jest :D ja byłam wychowana wśród dzieciarni to się naogladalam sikaczy wystarczająco :P teraz już mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sikac z podniecenia" ? Chyba coś ktoś kombinuje na sile. Słyszałam, ze można sikac z bólu, ze sttrachu, ze śmiechu - aaale z podniecenia? :D Owszem, kobiecie się robi w majtkach mokro z podniecenia, ale na pewno nie od moczu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę zadać niedyskretne pytanie? W którym momencie na siebie sikacie? I na jakie czeesci ciała? Bo ja jestem w tej dziedzinie zielona jak dziewica - sikanie mnie tyle podnieca co szczotkowanie zębów, więc trudno mi to gdzieś "wmontować" w scenaariusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge z Toba
nei_nei nie mowi sie, nie podniecaj sie tak, bo sie posikasz?:/ dobra nie wazne czy sie mowi czy nie;) tak czy siak prawda jest ze mezczyzna w stanie podniecenia ma klopoty z oddawaniem moczu-taka nasza anatomia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge z Toba
nei_nei- ja tylko pod prysznicem, na nogi, stopy, pupe...nigdzie wiecej, przeszkadza mi zapach moczu i nie wyobrazam sobie, nie zmyc z siebie go natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, to przecież tak samo jakby mi prysznicem polał. :P Nawet mniejsze halo, bo w prysznicu to mógłby zimna wodę odkręcić i przynajmniej bym sobie popiszczala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawna ja-no nie moge z Toba-teraz jestem juz czarna;) nei_nei- moze i podobnie, a jak ty sobie wyobrażasz z tym sikaniem, jak chcialbys zeby to wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie odchyła. Nie próbowałem i nie ciekawi mnie to ani nie podnieca. IMO są fajniejsze zabawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz nie przesadzajcie, od czasu do czasu mozna sobie jakos seks urozmaicić...oczywiscie jesli kazdemu z tym po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria no ja ich rozumiem, kazdy ma jakies swoje granice ;) Polecony jesli juz myslales to jestes na dobrej drodze, ja myslalam nad tym 12 lat ;) Teraz tylko kwestia czasu kiedy znajdziesz partnerke, ktora rowniez bedzie miala na to ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie neguje ich zdania, wrecz przeciwnie...to "oj nie przesadzajcie..." to tak z przekąsem bylo;) sama mam zasady i cenie ludzi, ktorzy nie poddaja sie jakims tam moda czy konwenansom i pozostaj przy tym co naprawdę ich kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×