Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maaalaaa miiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kapela na wesele Łęczna

Polecane posty

Gość Elżbieta z mężem
polecam! w sobotę bawiliśmy się z mężem - rewelacja!!! nie było czasu na siedzenie ciągle pełny parkiet i same skoczne piosenki

Gość Milena p
mogę polecić zespół - byłam już na 2 weselach w tym roku gdzie grali....i za każdym razem bawiłam się ŚWIETNIE! myślę że w okolicach Parczewa nie ma LEPSZEGO zespołu... POLECAM!

Gość KingaW
Z całego serca mogę polecic zespół Player. Grali u nas na weselu i było MEGA! Wszyscy, dosłownie wszyscy goście chwalili ten zespół. Ludzie nie chcieli schodzić z parkietu i jak zespół oglaszał przerwę o 3 w nocy krzyczeli: Nieeee! Taka reakcja bawiących się gości mówi sama za siebie

Gość KingaW
Kontakt z zespołem jest super. Podczas spotkania dokładnie omówiliśmy szczegóły wesela i ich udziału przy błogosławieństwie w domu. Muzykę dobierali idealnie do bawiących sie gości. Zabawy oczepinowe wybrali doskonale. Zaufałam im w pełni i nie żałuję. Są SUPER!!!

Gość Ania90817
Z Łęcznej polecam zespół Edendance. Super bawią i prowadzą. Byliśmy z nimi na weselu, a niedawno także na balu charytatywnym. Polecam.

Gość Andrzej i Kaśka
Temat dotyczy zespołu Player ...A tu konkurencja się reklamuje

Gość Czerwona mini
Zdwxydowanie polecam! W ta sobote bawilismy sie na weselu w Paradis - rewelacja!! Muzyka dla kazdego przerwy do posiłków...nogi do dzis bolą :)

Gość DAGMARA 33
Jeden z Lepszych zespołów w okolicy Parczewa! grali u nas grali u siostry....i za rok będą grali u brata :) super świetna zabawa :) P O L E C A M ! ! !

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować