Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otodoncjable

Panowie, czy kobieta

Polecane posty

Gość otodoncjable

w aparacie ortodontycznym Was obrzydza? Czy taka osoba jest w stanie Was mimo to zauroczyć? Czy jako atrakcyjni mężczyźni bylibyście w stanie się taką zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoror chcesz jakiegoś modela
atrakcyjnego to nie zdziw się, że oni chcą kobietę na swoim poziomie atrakcyjności!! A co przeciętny, normalny facet to co już gówno nie warte szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otodoncjable
modele wcale nie sa atrakcyjnymi mężczyznami, przynajmniej dla mnie... Pytanie zostało tak sformułowane, aby nie wypowiadali się faceci, którym jest wszystko jedno byleby kobieta zwróciła na nich uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkjg
chcesz atrakcyjnego faceta a sama jak gówno pewnie wyglądasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoho
oho, prawiki tu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkjg
nie prawiki tylko logicznie myślący ludzie. laska sama jak pasztet pewnie wygląda i to z aparatem a chce jakiegoś atrakcyjnego faceta. To tak jak brzydal chciałby seks-bombę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Pod warunkiem, że jest wąska w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoho
Wy jestescie nienormalni... ni umiecie czytac ze zrozumieniem? Wylewacie z siebie komleksy w kazdym temacie tutaj. www.zal.pl Autorko, jestem kobieta wiec Ci nie pomoge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otodoncjable
masakra jakas, na innych forach ludzie normalnie ze sobą rozmawiaja, a ci co nie maja nic madrego do powiedzenia po prostu sie nie odzywaja. Zadalam proste pytanie, co Was to obchodzi jak wygladam, ile mam lat i ile wlosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hukhjukfh
brzydka laska i atrakcyjny facet możliwe mężczyźni w przeciwieństwie do kobie nie mają wygórowanych wymagań względem partnerki. Potrzebujemy miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ja powiem tak. Wczoraj widziałem śliczną dziewczynę i miała aparat na zębach i nawet przez sekundę nie pomyślałem przez to o niej niczego złego. Wiem, że to szalenie zabrzmi, ale czasem takie rzeczy jak okulary czy właśnie aparat dodają uroku. Na niektórych to wygląda strasznie słodko. Więc taka jest moja odpowiedź. Jak dla mnie nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźnie nie wymagają
ideału. Kobiety to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otodoncjable
Dziękuje za sensowny wpis... Osobiście noszę kosmetyczny, więc nie rzuca się jakoś strasznie w oczy - ale przy bliższym kontakcie już go widać. Obecnie jestem na etapie zauroczenia kimś:) i tak się zastanawiam, jak zareaguje, kiedy go w końcu dostrzeże... A może już dostrzegł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz się przejmować. Powiem CI taką ciekawostkę. Zazwyczaj dziewczyny z aparatem z jakimi miałem kontakt były mądrymi i ciekawymi dziewczynami :) nie wiem jaki to był aparat bo nie mam pojęcia szczerze mówiąc, ale po prostu tak to jest. Więc na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otodoncjable
... chyba najważniejsze, to czuć się w nim naturalnie i swobodnie (na tyle, na ile to możliwe). A, i nie zapominać o szczoteczce do zębów na randkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak :) jeżeli chłopak nie będzie Tobą zainteresowany z tak błahego powodu jak aparat na zębach to będzie znaczyło, że coś z nim nie tak. Najważniejsze jest to jaki macie ze sobą kontakt i jeżeli to jest na dobrym poziomie to nie odpuści :) mówię Ci to z własnego doświadczenia. Tzn nie to, że miałem okazję spotykać się z dziewczyną która miała aparat na zębach, ale po prostu jak chłopakowi na kimś zależy to niezależnie od przeciwności będzie się starał. A bądźmy szczerzy. Aparat to żaden problem. Nie nakręcaj się a wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała aparat i powiem szczerze, że nie było miło patrzeć na jej uśmiech od razu po tym, jak coś zjadła. Wyglądało to katastrofalnie. Zęby całe w resztkach.. obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
mialam aparat i powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otodoncjable
Tak tylko wiesz, inaczej myślą dwudziestolatkowie, a inaczej trzydziestolatkowie np. W jakim jesteś wieku? Zadałam tutaj pytanie, bo wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami i dlatego nam kobietom zależy na tym, aby przyciągać Was wyglądem (a później zatrzymać charakterem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otodoncjable
Zawsze mam przy sobie zestaw pierwszej pomocy - po każdym posiłku i kawie czy przekąsce zawsze myję zęby... Aparat jest kosmetyczny, co oznacza, ze jest przezroczysty - nie metalowy, wiec to też jakoś przyjemniej się prezentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby kobiety nie miały takich
wygórowanych wymagań to facet z aparatem na zębach też miałby powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otodoncjable
A nie ma? Mnie aparat u faceta zupełni nie przeszkadza... ale pewnie nie jestem obiektywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby kobiety nie miały taki
niestety w przypadku mężczyzn nawet najmniejszy tzw. minus skreśla go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otodoncjable
... chyba w oczach wymuskanych idiotek, cwaniarek z bogatymi tatusiami, albo mężatek zmęczonych już mężczyznami, dla których nikt już nie jest atrakcyjny. Sama jestem atrakcyjna kobietą, a wizualnie naprawdę jestem w stanie wiele zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby kobiety nie miały taki
niestety większość dzisiejszych kobiet skreśla takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pytanie o wiek zadawałaś mi to mam 19 lat. Jednak to nie kwestia wieku tylko dojrzałości. Nie chcę zabrzmieć arogancko, ale wiem, że dojrzały jestem czego nie można powiedzieć o każdym. Kwestia człowieka jednak naprawdę bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×